Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Droga nr 1 - Page 7 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Droga nr 1

Go down 
+7
Nanori
Seath
Patryk
BlackDream
Filipos44
Shu
HeadAdmin
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Droga nr 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 7 EmptyWto Lip 04, 2017 3:54 pm

Roman Farney "Cichy"

Gdy mijałeś nieznajomą, podniosła się ona do pozycji siedzącej, ale nic nie powiedziała. Ruszyłeś przed siebie, a ona - zapewne - wpatrywała się w twoje plecy do momentu aż zniknąłeś na horyzoncie.
Ruszyłeś w dalszą drogę w kierunku Gold Beach i... po kolejnych kilkunastu minutach marszu drogą, na horyzoncie pojawiły się pierwsze budynki, co prawda nadal dzielił cię od nich jeszcze kawałek, ale przynajmniej mogłeś teraz obserwować swój - powiększający się z każdym twym krokiem - cel. Podróż drogą numer 1 jeszcze chwila potrwa.. Ale przynajmniej bliżej już niż dalej, nie?
Nad twoją głową raz na jakiś czas przelatywały pojedyncze Taillow'y bądź małe kolonie Pidgey'ów. Poza tym na drodze nie widziałeś żadnych pokemonów. Cóż.. Bywa i tak. Zwykle nie pojawiają się na drodze, łatwiej je spotkać w dziczy.
Słońce powoli zaczynało chylić się ku upadkowi, było już srogo popołudniu, ale zostało Ci jeszcze kilka godzin po widnemu.
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Droga nr 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 7 EmptyWto Lip 04, 2017 4:08 pm

Dobry humor mnie nie opuszczał. Wyruszyłem, nie padało, złapałem już dwa pokemony, jednego nawet nauczyłem nowego ataku, droga prosta, cel niebawem ujrzę z bliska... tylko to słońce. Hm... wygląda na to, że będę się musiał zatrzymać w Gold Bicz do jutra. Teoretycznie mógłbym przejść przez tą miejscowość nie zwalniając kroku.. nie, nie mógłbym. Trzeba zahaczyć o PokeCenter, tam zapytać o ten skup, jeśli to prawda sprzedać znalezisko Phanaphyego, kupić mu jakiś fajny TM, znów kupić - ale jedzenie. I ogarnąć wszystko na tyle szybko by przed zmrokiem zdążyć potrenować. Kiedy tak o tym pomyślałem mimo woli lekko przyśpieszyłem. Nie do biegu, ani nawet truchtu, ale nie był to już krok typowo spacerowy, a raczej coś na kształt szybkiego chodu jak na zawodach chodziarzy. Chociaż od niech tempem pewnie też odstawałem, bo ci chodzili zwykle naprawdę szybko...
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Droga nr 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 7 EmptyWto Lip 04, 2017 5:27 pm

Roman Farney "Cichy"

Przyspieszyłeś kroku i już wkrótce zagłębiłeś się w uliczki Gold Beach. Podobnie jak w West Star ulicami maszerowało wielu turystów. Nic specjalnie na Ciebie nie zwracał uwagi, o ile nie wszedłeś komuś w drogę, wtedy kazali Ci się przesunąć, ale interakcji było tylko tyle.
Jeśli chodzi o pokemony ty tych nie było tu zbyt wiele, a jeśli już były to typowo domowe gatunki takie jak Meowth, Lillipup czy Snubbull, które przechadzały się ze swymi wypacykowanymi trenerami.  
Miasta nie znałeś, więc póki co tylko błądziłeś ulicami napotykając na swej drodze wiele hoteli i ekskluzywnych sklepów czy klubów.
Cóż... Chyba będziesz musiał kogoś spytać o drogę.. Albo... Znaleźć gdzieś plan miasta, czy coś.

(Pisz w Gold Beach)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Droga nr 1 - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Droga nr 1   Droga nr 1 - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Droga nr 1
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Droga nr 7
» Droga nr 17
» Droga nr 31
» Droga nr 47
» Droga nr 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Region Shiruba :: Pozostałe miejsca :: Drogi-
Skocz do: