Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 50 HP
+ TM Payback
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

Share | 

Move Tutor

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Liczba postów : 1479
Punkty : 107

PisanieTemat: Move Tutor   Czw Lip 10, 2014 12:43 am

Niepewnie przekroczyłeś prób ogromnych i bardzo ciężkich drzwi. Rozejrzałeś się dookoła, ale było za ciemno by wypatrzeć cokolwiek konkretnego. Chciałeś już krzyknąć coś w stylu "Halo!", ale zanim to zrobiłeś pod sufitem rozbłysło światło. Podniosłeś w górę wzrok, lampy, bardzo mocne lampy...
- Witaj, jestem Chan, nauczam pokemony wyjątkowo trudnych ataków. Oczywiście rozumiesz że każdy musi z czegoś żyć, tak więc nie robię tego za darmo. Za każdy atak liczę sobie 3000$, w zamian gwarantuję że twój pokemon po trzech dniach będzie już znał wybrany atak. - Właścicielem głosu był siwy człowiek przystrzyżony na krótko o postawie emerytowanego komandosa. W końcu rozejrzałeś się po pomieszczeniu, jak się okazało jest to wielka sala gimnastyczna...
- To co? Chcesz wzmocnić swoje pokemony? Jeśli tak proszę, wypełnij ten świstek i biorę się do roboty...

Kod:
[b]Jaki pokemon?[/b]
[b]Jaki atak?[/b]

P.S: Ataki które mogą tu zostać nauczone muszą być dostępne dla danego pokemona jako ruch MT w serii gier pokemon. Jaka to odsłona gier jest bez znaczenia, prosi się tylko o sprawdzenie czy twój pokemon może się nauczyć tego MT.

Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Wto Lut 24, 2015 6:38 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lettie

Liczba postów : 360
Punkty : 186

PisanieTemat: Re: Move Tutor   Czw Lip 06, 2017 5:41 am

Z olbrzymim wysiłkiem pchnęłam drzwi; w pierwszej chwili już myślałam, że się nie otworzą. Ale to dobry znak; skoro mają tu wejście dla prawdziwych siłaczy, można żywić nadzieję, że naprawdę jest to dobra szkoła.
Wygląd sali i jego właściciela również wskazywały na to, że tutaj treningi traktuje się naprawdę profesjonalnie. Chyba powierzam swojego kumpla w dobre ręce.
Przyjęłam oferowany świstek i naskrobałam na nim, co następuje:
"Gatunek: Spiritomb
Atak: Pain Split"

Małża
Admin

Liczba postów : 939
Punkty : 449
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

PisanieTemat: Re: Move Tutor   Pią Lip 07, 2017 9:49 pm

Minus 3000$, plus Pain Split u Spiritomba.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Move Tutor   

Powrót do góry Go down

Move Tutor
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1