Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Rajski półwysep - Page 5 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Rajski półwysep

Go down 
+4
Shu
Patryk
Filipos44
HeadAdmin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Rajski półwysep - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rajski półwysep   Rajski półwysep - Page 5 EmptyPią Lut 23, 2018 4:36 pm

Roman Farney "Cichy"

- 1 Jabłko
Twój podopieczny tanecznym krokiem wmaszerował na twe ramię, następnie Pokemon, nadal nie przerywając swego tańca zwycięstwa, z dumą przyjął ofiarowany mu dar. Stworek objął jabłuszko swą mordką i już wkrótce zniknęło ono w jego przełyku, ot tak, na jeden gryz. To było do przewidzenia prawda?
Na twą komendę Phanpy skinął tylko lekceważąco swą trąbką i pozwolił zamknąć się w poke-kulce, nic dziwnego. Pewnie był już mocno zmęczony, wszakże od walki z Surskitem nie dane mu było odbyć wizyty w centrum pokemon i nadal był nieco pokiereszowany.
Następny w kolejności był szympansik. Wydawało się, że krótki odpoczynek i spałaszowanie jabłuszka (a raczej jego części) przywróciło mu siły uszczuplone przez poprzedni trening. Małpeczka ''zamieniła się w słuch'' i czekała na to co masz jej do powiedzenia.
Wurmpi w końcu się nieco uspokoił, owinął się wokół twojego ramienia i momentalnie zaczął chrapać.. Cóż.. Pewnie jego trening też troszkę zmęczył, zwłaszcza, że był to dość młodziutki pokemon.

Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Rajski półwysep - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Rajski półwysep   Rajski półwysep - Page 5 EmptyNie Lut 25, 2018 1:25 am

Uśmiechnąłem się widząc, że pokemon nie zamierza odpuszczać treningu.
- Dobrze więc, na początek trochę teorii. Znasz już scratch i to bardzo dobrze. Chciałbym, żebyś nauczył się nieco podobnego fury swipes. Ten cios jest dość podobny, ale jego znajomość da nam pewną elastyczność w czasie pojedynku i na pewno się przyda. Polega to na tym, że tak jak przy scratch atakujesz przeciwnika swoimi pazurami na rękach, ale nie możesz poprzestać na jednym ciosie, musisz wykonać ich kilka z rzędu. W ramach balansu nie musisz w pojedynczy cios wkładać aż tyle sił, taki jednorazowy cios furii jest dość słaby. Siłą tego ataku jest to, że wyprowadzasz kilka ciosów jeden po drugim. Spróbuj na dobry początek po prostu zaatakować powietrze, myślę że na start nie jest ci potrzebny żaden cel. - Podobno w sztukach walki także stosuje się tzw. "walkę z cieniem" w ramach treningu. Może i tutaj to zadziała, a jak nie to się poszuka.. drzewa jakiegoś czy coś.
- Pamiętaj, wyprowadź kilka uderzeń w jak najkrótszym odstępie czasu, na przemian raz jedną, raz drugą łapą. - Z rozpędu chciałem sam zaprezentować jak wygląda cios, który mnóstwo razy widziałem w przeróżnych pojedynkach u różnych pokemonów, bo był dość podstawową techniką. W porę jednak przypomniałem sobie o śpiącym robaku... takie machanie rękami nie tylko pewnie by go obudziło, ale mogło by wręcz sprawić, że spadł by na ziemię. Raczej nic by mu się nie stało, ale na pewno nie było by to miłe, więc Chimiemu muszą wystarczyć moje słowa.
Powrót do góry Go down
 
Rajski półwysep
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Półwysep Pustyni
» Półwysep Lodowej Puszczy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Region Shiruba :: Pozostałe miejsca :: Inne lokacje-
Skocz do: