Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Centrum Walk Pokemon!

Go down 
+9
Davir
Małża
Patryk
Wojtek
Lettie
Natural
BlackDream
Filipos44
HeadAdmin
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySro Lis 30, 2016 5:48 pm

-No dobra jak już każdy się z każdym poznał to potrenujmy przed walką z Ryujim, najpierw poproszę Omena i Hyrtera
Pomyślałem strategicznie jak to rozegrać.
-Oboje macie różne charaktery więc powalczycie razem aby zdobyć swój szacunek.
-Omen ty masz zadanie aby się nauczyć jakiegoś ciosu typu ciemność bo z innych nie lubisz korzystać, a ty Hyrter musisz czasem mnie słuchać a nie tylko spać, ale nie wymagam tego od ciebie od razu więc poćwiczymy twój atak i sp. atak
Zamyślony stwierdziłem że jak na razie to już wszystko.
-No dobra! Omen użyj Feinta A Hyrter użyj Dragon rage.
Zaraz się wszystko okaże. A po treningu pójdę po Natea


Ostatnio zmieniony przez Andrea_Lenti dnia Sro Lis 30, 2016 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySro Lis 30, 2016 6:10 pm

Tchomer czuł moc, jaką nabrał Charmander trenując. 
- Nabiera to postępów. - Pomyślał. 
- Charmander, starczy. Twoje ugryzienia są wystarczająco mocne. - Zdjął kawałek materiału z ręki. Jego oczom ukazały się dziury. Chłopak starał się, aby jaszczurka ich nie zobaczyła.  Szybko założył materiał na swoją rękę. 
- Teraz połącz to co trenowaliśmy w jedną całość. Skumuluj w swoim pyszczku ogień, a następnie ugryź mnie w rękę. Użyj Fire Fang! - Rozkazał swojemu kompanowi. 
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySro Lis 30, 2016 7:36 pm

- Jak dobrze, że klęczałem. - ucieszyłem się na widok udanego treningu Buizela. Z tarczą do rękawic w ręce, podszedłem do wydry.
- Oto zrobiłeś swój pierwszy krok. Odpocznij, zasłużyłeś. - pogratulowałem pokemonowi i pogłaskałem po głowie. Pokazałem Chikoricie, by do mnie przybył. Gdy już podszedł, zacząłem mówić:
- Skoro już do mnie dołączyłeś, to chyba warto by było też wziąć udział w naszej aktywności. Myślę, że mam fajny atak do nauki. Nazywa się on... Synthesis. - po czym obserwowałem reakcje startera z Johto. Raczej powinien się zgodzić, ponieważ to pożyteczny atak, a do tego warunki są perfekcyjne.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyCzw Gru 01, 2016 3:26 pm

Davir & Tchomer

Ariado zakończył swój trening z Buizelem, wydra ruszyła w stronę Fletchlinga, by zająć miejsce na ''widowni''. Chikorita powoli się zbliżył. Tchomer nadal trenował swego Charmandera, choć postępy były już widoczne i możliwe, że jaszczur lada chwila opanują swą nową technikę.

Charmander nie zauważył twych drobnych ran po ugryzień - materiał był wyjątkowo gruby, więc obrażenia były znikome - był więc zadowolony z pochwał i gotowy do kontynuowaniu treningu. Najwidoczniej nie miał również obiekcji co do przetestowania pełnej siły ataku na twej - odzianej w gruby materiał - ręce, chociaż bez wątpienia mogło być to niebezpieczne. Widocznie pokemon postanowił Ci zaufać, w końcu nie naraziłbyś się na wielkie niebezpieczeństwo, prawda?
Tak czy inaczej Charmander rozpoczął formowanie w swym pyszczku kuli ognia, poszło mu to dość sprawnie, perfekcyjnie jeszcze nie było, ale wyszło całkiem znośnie. Następnie jaszczur - z wciąż płonącą w pysku kulką - rzucił się na odzianą w materiał rękę. Zabłysło i...
Cóż w ostatniej chwili udało Ci się uniknąć poparzeń, instynktownie cofnąłeś rękę, w taki sposób, iż w pysku Charmandera pozostał tylko - tlący się - materiał. Mało brakowało, a z pewnością doznałbyś lekkiego poparzenia.. Może nawet nie lekkiego, patrząc na stan końcowy waszego rekwizytu. Materiał był teraz cały pokryty popiołem i nabył sporych rozmiarów dziurę w swym centrum.
Tak czy inaczej. Udało się!
+ 1 do ataku
Charmander opanował Fire Fang.

Chikorita nie podjęła decyzji od razu, widać było, iż czeka aż wyjaśnisz jej na czym owy cios polega. Nic w tym dziwnego, w końcu roślinny stworek raczej stronił od walki, jeśli miał wybór to oczywistym jest, że wolałby nauczyć się raczej jakiejś defensywnej techniki.
Cóż.. Co za tym idzie, Chiko nie powinien mieć obiekcji gdy dowie się o jaką technikę chodzi. Póki co jednak, Pokemon w pełnym skupieniu czekał, aż rozwiniesz co kryje się za mistyczną nazwą ''Synthesis''.
Roztropny wzrok Pokemona utkwiony był w twej twarzy.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyCzw Gru 01, 2016 4:05 pm

Przestraszony lekko nastolatek popatrzył na zwęgloną szmatkę, a chwilę później na swoją rękę. 
- Widzisz. Jestem pewny, że opanowałeś ten ruch w stu procentach. - Powiedział i wyciągnął pokeballe z pozostałymi pokemonami. 
- Odpocznij razem z Vulpixem. - Wyrzucił pokeballe do góry, a z nich wypadł Deino i piękny, błyszczący Vulpix. 
- Vulpix, poobserwujcie razem z Charmanderem trening Deino, za chwilę potrenujemy z tobą ruchy pokazowe, myślę, że ci się spodoba. - Powiedział do lisa po czym odwrócił się do Deino. 
- Więc ruch którego chcę cię nauczyć nie jest zbyt trudny, nazywa się Bite, czyli gryzienie. A jedyne co musisz zrobić, aby go wykonać, to ugryźć przeciwnika, ale z całej siły. - Powiedział. Dookoła zaczął szukać kolejnego przedmiotu, który nie ulegnie zniszczeniu po ugryzieniu. Zauważył specjalny kącik z przedmiotami do treningu. W tym momencie chłopak strzelił sobie plaskacza w czoło. Do ran, które ma na ręce nie musiało dojść. Gdyby tylko zauważył to "magiczne" miejsce. Tchomer wziął odpowiednią rękawice i wrócił do smoka. 
- Gryź, gryź z całej siły! - Krzyknął. Krzykiem chciał zmotywować swojego pokemona do działania. Jednak pokemon nie chciał wykonywać poleceń. 
- Pomyśl ile istot możesz uratować poznając ten atak. Dawaj! Gryź! 
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Gru 04, 2016 8:13 pm

Wspaniale! Teraz masz już jak się bronić!- -To ja się zabieram za notatki...- Po tej beznamiętnej odpowiedzi moja podopieczna powolnym krokiem doszła do  plecaka i wyjęła swą cenną skarbnice wiedzy i zaczęła coś skrobać-No dobra! Glucia teraz ty! Na początek coś łatwego!- Mam nadzieje -Spróbujemy Harden na początku spróbuj po prostu zebrać się w sobie! Ma to na celu polepszenie twojej obrony!
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Sty 15, 2017 12:12 pm

Wojtek, Andrea, Patryk

(Metoda walki między swoimi pokemonami zostanie przeze mnie uznana po prostu za rozgrzewkę. Nie będą otrzymywane punkty statystyk, ale pomyślę, czy może taka rozgrzewka nie przyspieszy lekko procesu nauki ataku. Nie będę też traktował tego jak zwykłej walki. Chyba, że będziecie chcieli.)

No i zaczęła się walka między Bladem a Saskią. Obaj zaatakowali atakami. Saskia ruszyła na Blade, wykonując Tackle. W tej samej chwili, Blade zaatakował Scratchem. Nie mieli szansy na unik. Axew są z natury nieznacznie szybsze niż Noibaty, jednakże te potrafiły miały pewną przewagę, zwaną lataniem. A tak się składa, że Saskia jest dodatkowo wyjątkowym Noibatem - piekielnie szybkim. Nic dziwnego, że nietoperz z smoczym typem (biedny Charizard, nawet nietoperz ma typ smoczy) trafił pierwszy. Blade w momencie uderzenia jednak utrzymał się na nogach i szybko odpowiedział Scratchem, odtrącając Saskie.

Akurat w momencie zdecydowania o walce, Hyrter położył się i miał pójść spać. Jednak słysząc swojego trenera podniósł głowę. Wraz z rozpoczęciem walki, Omen chwilę poczekał, aż leniwy Deino raczy wstać, a ten w końcu to uczynił. Omen ruszył atakiem Feint. O wiele szybszy pokemon i do tego mający jednak narząd zwany wzrokiem dość łatwo trafił. Hyrter dostał i wtedy wykonał Dragon Rage. Z jego pyszczka wystrzelił niesamowicie szybki niebieski promień, którego Omen nie był w stanie uniknąć.

Glucia wysłuchała swojego trenera. Zamknęła oczy, jej buzia przyjęła śmieszny grymas. Wydawało ci się, że jej ciało nieznacznie się skurczyło. Po chwili przyjęła dawny wygląd, a twarz wcześniejszy wyraz, następnie spoglądając na ciebie. Cóż, chyba się nie udało. Nie widać było żadnej różnicy niż wcześniej. Trzeba próbować dalej.

"Wielki" Trening

- Synthesis... - zacząłem, poprawiając frotkę na prawej ręce i odkładając na bok tarczę do rękawic bokserskich. - ...Polega na wykorzystaniu światła słonecznego, aby uleczyć swoje obrażenia. Jest to dość przydatne, ponieważ w przypadku gdybyśmy byli zmuszeni do walki, będziesz w stanie sam leczyć chociaż część obrażeń. -  dokończyłem.
- Więc to nie będzie potrzebne. - odepchnąłem lekko tarczę. Jakby się wsłuchać, to można było usłyszeć "A kysz". Dotknąłem liścia na głowie Chikority.
- Miejscem Synthesis u ciebie jest ten liść. - zacząłem tłumaczyć. - Musisz zebrać światło słoneczne w nim. Spróbuj skupić się na liściu i poprzez niego zgromadzić światło, a następnie przekazać je do reszty ciała. - zakończyłem tłumaczenie.
- Nie martw się. Dokładnie będę wszystko obserwował. Wesprę cię z wszystkich sił, abyś opanował ten atak.


Ostatnio zmieniony przez Davir dnia Czw Sty 19, 2017 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyCzw Sty 19, 2017 11:50 am

Davir & Tchomer


Rozpoczęliście kolejną fazę waszego treningu, Adriado z Chikoritą, Tchomer ze swą Deino. Stanęliście na przeciwko swych pokemonów, a z tyłu zebrała się grupka waszych pokemonów, Charmander, Fletchling, Vulpix i ociekający wodą, nieco oddalony od reszty, Buizel. Charmander raz po raz podpalał swoje zęby, widocznie zadowolony z techniki, którą udało mu się opanować, Fletchling uważnie obserwował trening swego nowego przyjaciela Chikority, Vulpix obserwował całą sytuację z góry, może nawet lekko zazdrosny o to, że nie jest w centrum uwagi, a Buizel przysiadł na ziemi i odpoczywał, przy okazji tylko lustrując okolicę lekko sennym spojrzeniem.

Tym razem Tchomer miał na sobie odpowiednią rękawicę, był więc dobrze przygotowany do treningu i nic nie powinno pójść źle. Prawda? Cóż... Nie do końca. Deino była najwidoczniej w trakcie swojej fazy ''Nic nie ma sensu.'' i jedyne co zrobiła to położyła się na piasku, roztaczając wokół aurę beznadziejności i braku sensu. Trwało to kilka minut, w końcu stwierdziła chyba jednak, że coś zrobić musi, bo inaczej nie dasz jej spokoju. Rozwarła więc swój pyszczek i złapała rękawicę, niezbyt mocno i raczej od niechcenia. Zdecydowanie nie był to Bite. Cóż... To zawsze jakiś start.
Z pewnością musice popracować nad siłą i dodatkowym elementem ciemności, który towarzyszy tej technice, no i musiałeś też bardziej zmotywować swojego pokemona do działania, bo aktualnie Deino najwidoczniej przechodziła swą buntowniczą fazę.

Chikorita żwawo przeszedł do treningu, widocznie bardzo spodobała się mu koncepcja ataku. Oczy pokemona skupiły się na świecącym wysoko na niebie słońcu, widocznie roślinny stworek starał się nawiązać jakieś połączenie z tym błyszczącym astronomicznym obiektem. Nie wydawało się to jednak przynosić żadnych rezultatów, liść ani zadrżał, nie zaświecił, nie zabłysnął, nic z tych rzeczy.
Cóż... Chikorita chyba średnio miał pojęcie jak zabrać się do treningu. Zapewne mogłoby lepiej mu pójść gdyby był ranny, albo gdyby myślał, że jest ranny. Może wtedy instynktownie byłby w stanie w jakiś sposób zadziałać?
Pokemon wydawał się lekko irytować brakiem efektu, widocznie potrzebował porady.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyCzw Sty 19, 2017 12:07 pm

- Hm, mam dość szaloną koncepcję. - wpadłem na pomysł. Nie byłem jednak pewien czy się spodoba Chikoricie.
- Obawiam się, że będziemy musieli cię nieznacznie zranić. Dzięki temu będziesz miał co leczyć i może instynktownie użyjesz tego ruchu. - wytłumaczyłem mój pomysł. - To tylko głupia koncepcja. Zaraz wymyślę... - szybko miałem dodać.
Jeżeli Chikorita się zgodzi:
- ...no dobra. - przerwałem dodatek do tekstu tymi dwoma słowami. Wezwałem do siebie Fletchlinga.
- Mam prośbę. Mógłbyś zadać jakieś mniejsze obrażenie Chikoricie? Dzięki temu będzie miał co wyleczyć i możliwe, że pomoże to twojemu nowemu koledze. Możesz wykonać nawet najsłabszy cios. - poprosiłem startera. Następnie śledzę dalsze poczynania, by móc dać radę w celu szybszej nauki ataku.
Jeżeli Chikorita się nie zgodzi:
- ...coś lepszego. - usiadłem po turecku i zacząłem się zastanawiać. Otworzyłem oczy.
- Spróbuj jakoś skierować największy obszar liścia tak, aby mógł mieć największą ilość światła. Następnie skup się całkowicie na tej jednej części ciała. Zaczniemy od podstaw. - wytłumaczyłem swój pomysł.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyCzw Sty 19, 2017 5:07 pm

Może spróbuj wyobrazić sobie coś twardego i się na tym skupić?-Może powinienem spróbować nauczyć ją innego ataku.-Odgoniłem ponure myśli i skupiłem się na tym co może jej pomóc przy okazji obserwując toczące się naokoło walki-Może sam powinienem spróbować walki sparingowej? Tylko jakich pokemonów i z kim? Walka miedzy nimi nie jest zbyt dobrym pomysłem... Mają tworzyć drużyne
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySob Maj 13, 2017 12:47 pm

Davir napisał:
Małża

A więc zaczęło się. Wygląda na to, że Radscorpion jednak będzie się słuchał, ponieważ natychmiast wykonał Leer, zmniejszając obronę obu pokemonów, po czym zaatakował Plusle z Knock Off. Plusik nie dał rady uniknąć ataku i oberwał (-73 HP) atakiem. Nie posiadał żadnego przedmiotu, ponieważ nic nie wypadło. Plusle wyhamował.
- Plusle, wykonaj Quick Attack! - wykonała rozkaz Victoria. Plusle z niezwykłą prędkością zbliżył się do twojego pokemona. Skorupi jak prosiłaś, spróbował obronić się Bite. Niestety, Plusle był za szybki. (-36)
- Uważaj, Minun! - Victoria dojrzała atak Fantasmy. Minun nie zdołał uniknąć próby Toxic. (Minun - ciężkie zatrucie) - Wyko... - przeciwniczka chciała wydać komendę, jednak wtedy Fantasma znalazła się pod ziemią. Nagle Victoria wydała kolejną komendę. Nakazała Plusle przenieść się do Minun. Widać, zapomniałaś o tym, nie wydając komend Radscorpionowi. Na szczęście, jego nieposłuszeństwo też się przydało. Widząc, że o nim zapomniałaś, zdecydował się sam zaatakować Plusle i w ten sposób przy okazji powstrzymał go przed dotarciem do Minuna. Atakiem Bite trafił Plusle w ogonek. (-67) Dig okazał się jednak przewidywalny. Minun zdołał go uniknąć za pomocą skoku i po chwili wykonał...
- Charge Beam! - ten pokemon posiada atak TM!!! Trafił on Fantasmę (-72), ale na szczęście, nie sparaliżował. Atak nie miał siły zwiększonej o 50%, co oznacza tylko jedno: Umiejętnością Minuna nie jest Minus, tylko Volt Absorb.  "Babcia" szybko wróciła się do tunelu i zapewne zaczęła ładować Focus Punch. Minun znów zaczął czekać na ujawnienie się Fantasmy, jednak wtedy na miejsce akcji wkroczył Radscorpion, który zgodnie z poleceniem udał się do Minuna. Szkoda, że zapomnieliśmy o Plusle, który jest szybszym pokemonem i postanowił się zrewanżować za Bite.
- Plusle, znów wykonaj Quick Attack! - Plusle wykonał atak na Skorupim (-36). Plusle i Minun znalazły się przy sobie.
- A więc spróbujmy. Helping Hand! - rozkazała Victoria. Oba pokemony zaczęły wiwatować, tworząc kule, jednak znów ich nie utrzymały. - No dobrze, jeszcze pewnie znajdą się okazje. - pocieszyła swoje myszy. U Minuna ujawniło się ciężkie zatrucie (-66).


Małża
Spoiler:

Victoria:
Spoiler:

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata 'Malza'%20Florczyk&name=hurricaneSDS
Z zaciętą miną obserwowałam przebieg pierwszej tury. Starałam się zapamiętać co zrobiłam dobrze, a co źle. W końcu po to zdecydowałam się na tę walkę - by zdobyć doświadczenie.
Radscorpion pięknie zaczął celnym Knock Off. Uff, a więc wybranie jego było dobre. Wiedziałam, że miał potencjał, tylko pytanie czy będzie chciał mi użyczać tego potencjału. Cóż, na razie wszystko szło w dobrym kierunku. Muszę zmienić taktykę obronną Rada, ale Fancie udało się przyszpilić Minuma. Teraz ta żółto-niebieska myszka jest na liczniku. Rozszerzyłam nieco oczy ze zdumienia, gdy ów Minum wystrzelił Charge Beam. Mogło być bardzo nieciekawie, ale na szczęście nie otrzymał doładowania sp. ataku. Tak czy inaczej lepiej żeby nie zrobił sobie kilku takich boostów. Zacisnęłam ręce w pięści z napięcia, widząc jak Fantasma udaje się do tunelu by naładować Focus Punch na następną turę. Co się udało, bo żadna z myszy nie podążyła za nią pod ziemię.
- Dajesz radę, Radscorpion! Teraz użyj na nich Leer. I świetnie Fantasmo! Uderz Focus Punchem w Plusle! - Nie mogłam się doczekać zobaczenia ów potężnego ataku po raz pierwszy.
Oby obniżenie obrony myszek okazało się dobrze wplecione w rytm walki. Na dłuższą metę na pewno to pomoże, ale oby Rad za mocno nie oberwał używając tego ruchu statusowego.
- Rad, nie daj się i uderzaj Knock Off w Plusle kiedy będziesz miał okazję. Wycofaj się do dziur w ziemi jeśli użyje jakiegoś elektrycznego ataku, to powinno cię uchronić! - Na szybko wymyśliłam, że najlepszą izolacją od elektrycznych ruchów przeciwnika będzie ziemia. Na normalne ataki niestety nie wiem co poradzić.
- Fanto, wracaj do Minuma, spróbuj zaatakować go Dig! Nawet jeśli się nie uda, to użyj tunelu jeszcze raz - im więcej dziur tym więcej miejsc do schowania się. - Wydałam swoim stworkom komendy z nadzieją na sukces.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 14, 2017 11:43 am

Małża

Zgodnie z planem Radscorpion użył Leer, ponownie zmniejszając obronę obu pokemonom. Fantasma wyłoniła się z wydrążonej dziury i uderzyła w Plusle potężnym atakiem o znanej nam już nazwie Focus Punch (-275).
- Plusle? - Victorii opadła lekko szczęka. Ten cios spisał się na medal! Plusle odleciał na kilka metrów. Radscorpion ruszył za nim. Czerwona myszka wstała i powoli zaczęła opanowywać sytuację.
- Minun, szybko! Wesprzyj Plusle! - przeciwniczka w końcu otrząsnęła się. Niebieska mysz zaczęła biec w kierunku sojusznika (sojuszniczki?), ale wtedy Fantasma wyłoniła się z kolejnego Dig, tym razem trafiając. (-154) Ujawniło się, że obrona pokemona wynosi 4. I ponownie udowodniono, że ziemia zadaje podwójne obrażenia elektryczności.
- Szybko, Charge Be... - Fantasma zniknęła ponownie, tym razem jednak Minun uniknął tego ataku.
Nie możemy zapomnieć oczywiście o Radscorpionie. Zdołał on dwukrotnie uderzyć Knock Offem (dwukrotnie -79) i dopiero po chwili zgodnie z komendą Victorii pokemon zaatakował jednym Nuzzle... O nie! Skorupi nie miał żadnej szansy na unik ze względu na odległość od tuneli. Wprawdzie nie zadało to dużo obrażeń (-24), ale 100% paraliżu robi swoje. Twój pokemon jest sparaliżowany. Mimo to, Victoria nakazała ewakuować się Plusle za pomocą Quick Attack. Wygląda na to, że pogubiła się w sytuacji.
- Niedobrze, niedobrze... - słyszałaś jej niespokojny głos. Nie panuje nad tą walką. Minun odczuł truciznę, tym razem mocniej.
Ocena MG? Walka idzie całkiem dobrze, ale kto wie jak paraliż wpłynie na sytuację?

Małża
Spoiler:

Victoria
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 14, 2017 12:25 pm

Hej, zapomnieliśmy, że shiny pokemony otrzymują +10% do statystyk. Nic się nie martw, nie musisz poprawiać postów i liczyć od nowa. Tylko pamiętaj o tym w kolejnym opisie.
Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata 'Malza'%20Florczyk&name=hurricaneSDS
Widząc jak atak dosięga celu i jaki jest mocny, poczułam jak moje serce wywija salto. Byłam taka dumna z mojej Croagunk. Plusle poważnie oberwał, ale jeszcze się trzymał.
- Dobra, trzymajmy tempo! Świetnie Rad, Kontynuuj atakowanie Plusie Knock Off. Jesteś wolniejszy przez paraliż, ale nic nie szkodzi! - Choćby dał radę uderzyć tylko raz to i tak będzie dobrze.
Cóż, okazało się, że przeciwnicy mają szeroki wachlarz ataków. Ja natomiast muszę polegać na najsilniejszych... Ta, nie ma co liczyć na flinch z Astonish, czy Bite. Trzeba wykonczyć przeciwników i tyle.
- Fantasmo, idzie ci niesamowicie. Używając Dig spróbuj zmusić Minuma do oddalenia się od Plusle. Dręcz go tak, żeby nie dał rady zaatakować Radscorpiona. - Wiedziałam, że niebiesko-żółta mysz wkrótce zemdleje od trucizny, ale trzeba było go jakoś zająć, by nie zaszkodził mojemu skorpionowi. Moc Focus Punch najlepsza jest z zaskoczenia, więc najlepiej odłożyć moją bombę atomową na finał.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 14, 2017 9:21 pm

W sumie to nic wielkiego się nie stało. To tylko kilka nic nieznaczących punktów HP, bo i tak dostajesz po jednym punkcie. Zapomniałem jak wygląda oryginalny Skorupi i mi się pomyliło. Następnym razem już to się nie zdarzy.
Małża

Radscorpion przezwyciężył paraliż i wykonał kolejny Knock Off. Tym razem jednak Plusle uniknął ataku, co ułatwiło mu spowolnienie, jakie zadał paraliż.
- Plusle, wykonaj Quick Attack! - rozkazała Victoria. Pokemon posłusznie wykonał cios. (-35)
Twój Skorupi tym razem nie dał rady wykonać ciosu, więc Victoria znów rozkazała wykonać ten atak. Skutek był ten sam. (-35) Niespodziewanie jednak wykorzystując bliskość pokemona, Radscorpion uderzył Plusle Knock Offem. (-80)
Teraz sytuacja skupiła się na walce Fantasmy z Minun. Babcia z potężnym ciosem skutecznie zmuszała mysz do uników, raz nawet ją trafiając. (-154)
- Plusle, połącz się z Minun! - nakazała Victoria. Pokemon posłusznie ruszył w kierunku walki. Radscorpion zmagał się z kolei z paraliżem.
U Minuna ponownie ujawnił się problem z trucizną. Niebieska mysz słabła coraz bardziej.

Małża
Spoiler:


Victoria
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyPon Maj 15, 2017 5:17 pm

Pewnie, że nic się nie stało. Sama o tym zapomniałam. ^^

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata 'Malza'%20Florczyk&name=hurricaneSDS
Bitwa nabierała rumieńców. Elektryczni przeciwnicy byli widocznie słabsi niż na początku potyczki i zdawałoby się, że od zwycięstwa dzieli mnie niewiele. Tylko dobić Minuma aby nie uleczył się Volt Absorb!
- Fanto, Minum zbliżył się do Plusle - użyj na nim Dig po raz ostatni! - Na oko tyle powinno wystarczyć.
- Rad, to już końcówka. Pokaż temu Plusle, że paraliż cię nie powstrzyma. Spróbuj uderzyć dwa razy Knock Off. Użyj najnowszego tunelu Fantasmy do osłony w razie czego.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyPon Maj 15, 2017 8:43 pm

Małża

Minun zdołał uniknąć kolejnego Diga, jeszcze przed wydaniem komendy. Radscorpion powoli gonił Plusle, ale pokemon był szybszy, więc znalazł się już blisko sojusznika.
- Dalej Plusle, Quick Attack! - rozkazała Victoria. Czerwona mysz znacząco przyspieszyła gdy tylko Fantasma się wyłoniła, co poskutkowało trafieniem. (-46)
Radscorpion nieustannie pędził naprzód, już powoli zbliżał się. Victoria skupiona na Fantasmie postanowiła skoncentrować się na niej. Zadanie zostało jednak utrudnione, bo w wyniku ataku babcia została wepchnięta do tunelu.
- Bądźcie przygotowani. - ostrzegła swoją drużynę Victoria. - Jeszcze to wygramy! - dodała. Jak niby ona chce wygrać, skoro nawet nie umie się skoncentrować na drugim pokemonie, który właśnie zakradł się pomimo paraliżu do dwóch myszy uważnie obserwujących grunt? Może strach przed kolejnym potężnym Focus Punchem? A może po prostu jej niskie doświadczenie? W każdym razie, Radscorpion w końcu dotarł do Plusle. Zdołał pokonać paraliż i uderzyć jednym Knock Offem, (-80) jednak drugi już nie doszedł do skutku.
- A niech to, ten skorpion! Szybko, Charge Be... - bohater walki, Focus Punch Fantasma, wróciła do gry! Wprawdzie nie z tytułowym Focus Punchem, ale i tak groźnym dla tych myszy Dig, prosto na Minun tuż pod jej brodą* (-154), ale to zdezorientowało kompletnie Plusle. Niebieska mysz z trudem się podniosła, jednak po sekundzie stania upadła i już nie dała znaku zdrowia. Trucizna. Oto pierwszy z trzech przeciwników został pokonany. Victoria nie dowierzała. Schowała Minuna i wyjęła kolejny ball. Oto czas poznać jej trzeciego towarzysza. Podrzuciła pokeball i wyrzuciła w kierunku walki.
- Buneary, wybieram cię! - oto na pole walki dołączył brązowy królik z niecałym pół metra wzrostu.
Fantasma nie wróciła już pod ziemię. Te ciągłe Dig musiało ją trochę zmęczyć.

* - teoretycznie powinno się to skończyć krytykiem, bo podbródek jest bardzo wrażliwą częścią ciała, ale w sumie nic to nie zmienia. A MG też człowiek, też go może boleć siła jakiegoś ataku.

Małża
Spoiler:

Victoria
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySob Maj 20, 2017 4:18 pm

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata%20%27Malza%27%20Florczyk&name=hurricaneSDS
Udało się. Minum był niezdolny do walki. Samo pojedyncze zwycięstwo to nie wszystko, ale jest dobrym wstępem. Zwłaszcza, że ostatni pokemon był podatny na ataki walczące. Czułam się naprawdę podekscytowana. Oto moje pierwsze kroki w dostaniu się do Ice Road i studiowaniu tamtejszych metod wytwarzania potionów. No, ale jeszcze trzeba pokonać Victorię.
- Rad, już prawie. Skup się mocno i uderz Plusle serią trzech Knock Offów! Wiem, że dasz radę! - Paraliż nie paraliż, 70% szans na ruch pomimo niego to sporo.
- Fantasmo, masz niesamowitą przewagę. Czekaj na ruch Buneary i skup się by uciec Digiem. Nie musisz atakować, teraz twoim priorytetem jest się schować. - Odwlekałam nieco polecenie ładowania naszego najlepszego ataku by uśpić czujność przeciwniczki. Cóż, zawsze można próbować, prawda?
Poczekałam chwilę, obserwując jak w ofensywie z Plusle radzi sobie Radscorpion, oraz jak Fantasma próbuje unikać kontaktu z Buneary. Aż w końcu...
- Fanta, Focus Punch! - Powiedziałam w możliwie najlepszym momencie, czyli kiedy moja żabcia była pod ziemią, najlepiej jak najdalej od czerwono-żółtej myszy. Brązowego królika uderzy w następnej turze, jeśli taka wola Arceusa. Najważniejsze było to, by Buneary ani Plusle nie dali rady jej uderzyć w trakcie ładowania.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySob Maj 20, 2017 5:13 pm

Małża

A więc walka wchodzi w kolejny etap. Radscorpion zdołał złamać paraliż i ponownie uderzyć Plusle Knock-Offem (-80).
- Quick Attack, Plusle! - rozkazała Victoria. Plusle bez problemu oddał tym atakiem (-46), jednak Radscorpion ponownie przełamał paraliż i wykorzystując bliskość przeciwnika trafił drugim Knock Offem (-80). Pokemon znów oddał swoim Quick Attackiem (-46), po czym jednak lekko uchylił się do przodu, z trudem łapiąc równowagę. Trzeci atak Radscorpiona nie doszedł do skutku, paraliż tym razem powstrzymał go. Dość zadziwiające jest, że Plusle używa tylko dwóch ataków. Chociaż w sumie, reszta startowych ataków tego pokemona jest statusowa. Victoria najwidoczniej nie widzi w nich użytku, albo ma inne przyczyny nie używania ich.
Cofnijmy się troszeczkę, Buneary stanęła w tym samym czasie do walki z Fantasmą.
- Buneary, Pound! - rozkazała wówczas Victoria. Poke-króliczka szybko zbliżyła się do babci, ale tuż przed ciosem Fantasma zdążyła zniknąć pod ziemią. Ciągły Dig ją zmęczył i robi to już wolniej. Na razie się nie wyłaniała.
- Buneary, skupmy się na skorpionie. Wesprzyj Plusle atakiem Pound! - wydała rozkaz. Poke-króliczka natarła na Radscorpiona, uderzając go wspomnianym ciosem. Nastąpiło to świeżo po tej nieudanej próbie Knock Off. Ujawnia się siła ataku trzeciej przeciwniczki - 6. (-56)
Fantasma nie męczona przez Buneary ujawniła się około 10 metrów od miejsca walki 2 na 1. Lekko spocona, najwidoczniej kumulowała Focus Puncha, o czym świadczyło powolne ukazywanie się poświaty na ręce.
Fantasma już najwidoczniej trochę się męczy, co znacząco utrudni taktykę Diga, ale i tak oba twoje pokemony dobrze się trzymają. Najgorzej jest z Plusle. Już osłabiony, po jednym z Knock Offów miał problem z utrzymaniem równowagi. Brakuje tylko troszeczkę. Buneary wkrótce będzie musiała sobie radzić 2 na 1, jeżeli Victoria nagle nie zrobi mistrzowskiej zmiany taktyki. Co w jej przypadku wydaje się mało prawdopodobne, nadal zwraca uwagę w pewnych momentach na jednego pokemona, inaczej skierowałaby uwagę na właśnie ładowany Focus Punch. Który w przypadku trafienia zaboli. I to mocno...

Małża
Spoiler:

Victoria
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySob Maj 20, 2017 6:28 pm

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata%20%27Malza%27%20Florczyk&name=hurricaneSDS
- Fanta, Focus Punch w Buneary! - To będzie... interesujące. Jeśli cios w Minuma był niesamowity, to ten powinien wybić króliczka na orbitę.
Ranscorpion walczył w paraliżem i średnio mu szło. Co turę go łapał. Zanotowałam w myślach, by przygotować jakieś lecznicze jagody, lub zastanowić się nad zakupem ruchu Refresh.
- Nie odpuszczaj jej i uderz w nią Digiem trzy razy. - Cóż, domyślam się, że królika trzeba będzie też dobić.
- Radscorpion, dobrze utrzymujesz pozycję. Plusle jest już bardzo zmęczony. Uderz go Knock Offem, a potem postaraj się na niego skoczyć. Przytrzymaj go, żeby nie uciekł i uderz Knock Offem po raz drugi. Jesteś wystarczająco silny! - Byłam pewna, że Rad waży trzy razy więcej niż mysz z Hoenn. Nawet jeśli paraliż ponownie uderzy, to leżąc na Plusle mój Skorupi kupi sobie nieco czasu.
Chyba zbliżamy się do końca.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptySob Maj 20, 2017 7:09 pm

Małża

- Buneary, Pound, Plusle, Quick Attack! - rozkazała Victoria, która najwidoczniej zdecydowała się wykończyć Radscorpiona (-56 i -46). Fantasma wyskoczyła z tunelu i ruszyła na Buneary z świecącą pięścią. Victoria wydając rozkazy niedosłyszała dobrze twoich. I to był jej najgorszy błąd. Nadchodził jak nieprzenikniony strach. Czyhał jak bestia nie do powstrzymania. W tej sytuacji nie było szansy tego zatrzymać...
FOCUS PUNCH!
Fantasma była zaledwie trzy metry od Buneary...
- Buneary, za tobą! - Buneary i akurat niewymieniony Plusle obrócili się... I wtedy nastało uderzenie... Świecąca pięść niczym sokół atakujący ofiarę staranowała brzuch poke-króliczki. Prawie natychmiast tułów pokemona nieznacznie wyciągnął się do tyłu, jakby pięść miała przejść na wylot, ale zatrzymała się. Twarz pokemona z zaskoczonej zmieniła się w olbrzymi ból. Dojrzeć można było już za Buneary coś w rodzaju ledwo widocznego wichru, nieznacznie wzniecającego kurz przy samej podłodze żwirowej areny. Babcia przez bardzo krótką chwilkę ciągnęła pięść, aż w końcu wyprostowała rękę w zupełności. Buneary poleciała w dal, jednak cios był tak wyliczony, że pokemon natychmiast zaczął wzniecać kolejny kurz, tym razem poprzez jechanie plecami po żwirze areny. W końcu kurz się zatrzymał. Fantasma stała z wyprostowaną ręką i wyrazem twarzy typowym dla swojego gatunku. Oto pokazała szczawikowi kto tu rządzi! (-462)
Victoria stała jak słup, mrugając szybko oczami. Nie dowierzała w to co się stało. Radscorpion i Plusle stali w miejscu, obserwując miejsce gdzie leży Buneary.
Wtedy padły kolejne komendy. Fantasma znikła w kolejnym Digu, a Radscorpion znów złamał paraliż i uderzył kompletnie zdumionego Plusle (-80). Pokemon był bardzo osłabiony, miał kompletnie problem z wstaniem, Radscorpion powoli się zbliżył i wskoczył na mysz, która akurat zdołała usiąść. Radscorpion wykonał kolejny Knock Off. (-80) Nie było wątpliwości, to był kolejny nokaut. Skorupi walczył dalej z paraliżem, stojąc na Plusle.
W tym samym czasie akurat opadł kurz przy poke-króliczce. Croagunk wykonała jeden Dig (-84), a po chwili drugi (-84), wybijając nieznacznie pokemona w górę. Buneary w końcu dała radę wstać. I wtedy dostała trzeciego Diga (-84).
- Ta walka... jest już przegrana. - Victoria w końcu odzyskała mowę i kolanami usiadła na ziemi, nadal dużo mrugając. Jej brak doświadczenia zarówno praktycznego jak i teoretycznego, brak taktyki, najwidoczniej też brak znajomości przewag typów... zakończyło się to jej klęską. Teraz już przestała wierzyć w wygraną.

Małża
Spoiler:

Victoria
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 21, 2017 1:14 pm

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata%20%27Malza%27%20Florczyk&name=hurricaneSDS
Nie pozostało nic innego, jak dokończyć robotę.
- Rad, atakuj tyloma Knock Offami, ile zdołasz. Fantasmo, używaj Dig aż Buneary zemdleje. Kończmy to.
Byłam zadowolona z tego co dziś osiągnęli. Było ciężkawo i wiem, że nie wytrenowałam jeszcze moim pokemonów całkowicie, ale na pewno będzie nam szło dobrze.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 21, 2017 1:44 pm

Małża
Radscorpion powoli się zbliżał, Fantasma wykonała kolejny Dig (-84) i jeszcze wolniej (-84). Jednakże, odczuć teraz można było, że Fantasma jest zmęczona i nie dała rady wykonać następnych. Poke-króliczka wstała. Radscorpion jednak dotarł i trafił pokemona Knock Offem (-68), nie dał rady wykonać drugiego ciosu w wyniku paraliżu.
- Buneary, Pound. - rozkazała jeszcze Victoria, prawdopodobnie nie po to by wygrać walkę, ale żeby chociaż stawić jakiś ostatni, symboliczny opór. Poke-króliczka wykonała atak na Radscorpionie (-56), który znów przełamał paraliż, wykonując Knock Off (-68). Pokemon upadł i już się nie ruszył.
Zwycięstwo Małży
2 nokauty Radscopiona na Plusle i Buneary o równym poziomie. (+4 do statystyk)
Nokaut w wykonaniu Fantasmy na Minun o równym poziomie poprzez truciznę. (+2 do statystyk)
Radscorpion = +50 HP, +2 Atak, +1 Obrona (fabularnie: częste ataki i walka z paraliżem wzmocniły go)
Fantasma = +2 do ataku (fabularnie: dzięki wykonaniu dwóch Focus Punchów Fantasma nieznacznie wzmocniła siłę)

Victoria w końcu dobyła pokeballe i schowała oba pokemony. Wstała z kolan.
- Taka porażka... - usłyszałaś jej głos. Została dosłownie zdeklasowana. Kto by na początku pomyślał, że wyjdzie tak jednostronna walka?


Małża
Spoiler:

Victoria
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 21, 2017 2:41 pm

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Embed.php?text=Malgorzata%20%27Malza%27%20Florczyk&name=hurricaneSDS
Po zakończonej walce przyzwałam swoje pokemony z powrotem do ich balli, niezwykle dumna z moich kompanów. Zasłużyli na odpoczynek. Może przejdę się gdzieś poza miasto i uczcimy to przy przysmakach?
Victoria nie wyglądała za dobrze. I nie było w tym nic dziwnego, w końcu poniosła druzgoczącą klęskę. Gdzieś pod euforią z powodu wygranej walki poczułam współczucie.
- Musisz obiecać sobie i swoim pokemonom, że odtąd będziecie lepszą drużyną. Na pewno zostaniesz świetną trenerką, nie poddawaj się. - Nie chciałam lekceważyć jej sytuacji, ale też dać trochę nadziei.
Potem wyszłam z Centrum Walk Pokemon, by uleczyć swoje pokemony w CP.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyNie Maj 21, 2017 4:02 pm

Małża

- Tak... Będę jeszcze więcej trenować moich podopiecznych. - usłyszałaś jej odpowiedź. Odzyskała trochę pewność siebie, gdy zauważyła, że ją pocieszasz.
- Stanę się lepszą trenerką. Jak kiedyś się jeszcze spotkamy, to zapewniam, że będę znacznie trudniejszym przeciwnikiem! - dodała po chwili jeszcze bardziej pewna siebie. Niesamowite jak szybko się rozweseliła. Jeszcze chwilę temu wyglądała jakby miała porzucić swoją rolę, a tymczasem chyba ta porażka ją rozpłomieniła.
Ostatecznie wyszło, że udała się z tobą do Centrum Pokemon. Miała dokładnie trzy pokemony i nie istniała żadna możliwość trenowania. Jednocześnie udaliście się do tego miejsca.
(Opuściłaś Centrum Pokemon. Możesz pisać w temacie głównym albo nawet w samym CP)
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 EmptyPon Maj 22, 2017 4:47 pm

Tchomer popatrzył na próby Deino. Smok coś tam robi, jednak to daleko od celu.
- Deino, idziemy w dobrym kierunku. Jednak czegoś tu brakuje. Ten brak to siła. - Powiedział i zaczął się zastanawiać jak wytłumaczyć to swojemu pokemonowi.
- Z taką siłą nie dasz rady nikogo pokonać, a co najwyżej ułatwić przeciwnikowi pokonanie ofiary a przy okazji ciebie. Użyj swoich ząbków i ugryź rękawice z całej siły!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Centrum Walk Pokemon!   Centrum Walk Pokemon! - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Centrum Walk Pokemon!
Powrót do góry 
Strona 5 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Centrum Walk Pokemon
» Igrzyska walk Pokemon
» Wieża Walk
» Sala Pokemon
» Sala Pokemon

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Region Shiruba :: Miasta Shiruby :: West Star-
Skocz do: