Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

PokeMarkt 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 PokeMarkt

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

PokeMarkt Empty
PisanieTemat: PokeMarkt   PokeMarkt EmptyWto Maj 03, 2016 1:09 pm

Znany przez każdego, duży budynek z niebieskim dachem. Miejsce będące kluczowym punktem, jeśli chcemy zaopatrzyć się we wszelkie potrzebne rzeczy, czy sprzedać te niepotrzebne. Zawsze powita nas miły sprzedawca oferujący nie tylko Potiony i Antidote, ale też ciekawe TM czy przedmioty do ewolucji. Trzeba też wypatrywać promocji, nigdy nie wiadomo czy rzecz jakiej szukacie nie jest przypadkiem w nowej cenie!

Asortyment:
Balle:
Pokeball - 200$
Greatball - 600$
Lureball - 1250$

Medykamenty:
Potion - 200$
Super Potion - 500$
Revive - 500$
Antidote - 150$
Parlyz Heal - 150$
Awakening - 250$
Burn Heal - 250$
Ice Heal - 250$


Do Trzymania:
Absorb Bulb - 700$
Big Root - 750$

Ewolucyjne:
DeepSeaScale - 1500$
DeepSeaTooth - 1500$

TM:
TM Rain Dance - 1800$
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

PokeMarkt Empty
PisanieTemat: Re: PokeMarkt   PokeMarkt EmptyWto Lip 18, 2017 5:37 pm

Odpowiedź na pytanie Shao brzmiała twierdząco. Niesamowity zlepek minerałów znaleziony przez mocarnego, ale i pulchnego trąbalskiego po jednej z wielu jego zwycięskich potyczek. On właśnie został drogą handlu wymieniony na zwitek banknotów, będących symbolami symbolu bogactwa. Chwilę później, dotarliśmy do kolejnego punktu na liście rzeczy do zrobienia zanim opuszczę Gold Bicz.
- Dobry. - Przywitałem się automatycznie po przekroczeniu progu sklepu i rozejrzałem po jego wnętrzu szukając lady i sprzedawcy, a gdy znalazłem to tam skierowałem swoje kroki.
- Szukam ciekawego TMa którego można nauczyć się pokemon z gatunku Phanphy. Macie coś co spełnia te kryteria w asortymencie?
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

PokeMarkt Empty
PisanieTemat: Re: PokeMarkt   PokeMarkt EmptyWto Lip 18, 2017 6:01 pm

Roman Farney "Cichy"

Za ladą siedział młody kasjer, którego cechą charakterystyczną był szeroki, niemalże nienaturalnie szeroki, uśmiech. Gdy sprzedawca tylko Cię zobaczył od razu zasypał Cię pytaniami:
- Pomóc w czymś? Chce pan uzupełnić zapas Pokeballi? A może kilka potionów? - zamilkł dopiero wtedy, gdy otworzyłeś usta by przemówić.
Wysłuchał co miałeś do powiedzenia, a następnie - z niegasnącym uśmiechem, przeprowadził Cię do miejsca gdzie stały półki wypełnione TM'ami. Cóż.. Co prawda półki były pełne.. Ale wszystko to ten sam... Jedynym co zalegało na półkach był Rain Dance.. A ten raczej się dla słonika nie nadawał..
- Cóż... Asortyment dość mizerny.. Dla słonika się to nie nada - mruknął Shao - Ale zawsze możesz jeszcze popróbować znaleźć kogoś z TM'em w PokeCenter... Wielu trenerów znajduje takie, których ich pokemony nie mogą się nauczyć, to szansa dla Ciebie - przemówił Shao.
Kasjer - widząc, że raczej zainteresowania brak, oddalił się za ladę.
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

PokeMarkt Empty
PisanieTemat: Re: PokeMarkt   PokeMarkt EmptyWto Lip 18, 2017 7:20 pm

Uśmiech może i był nienaturalny, ale miałem dobry humor i nie zwracałem na to uwagi. Spokojnie podążyłem za sprzedawcą, a gdy zobaczyłem TMy mój nastrój na chwilę jeszcze bardziej się poprawił by potem doznać gwałtownego załamania.
- Nie.. no nie może być aż tak źle... - gorączkowo zacząłem przeglądać kolejne TMy, gdzieś tu musiało zaplątać się coś co nie jest rain dance! Dance... dance... rain. Tutaj, ponieważ czytać to mogą dzieci, a wulgaryzmy są zdaje się zabronione prawnie na forum, musimy wyobrazić sobie te lawinę przekleństw, bluzgów i słów powszechnie uważanych za obraźliwe, a nawet raniące, która przetoczyła się przez głowę Cichego. Oddaję głos bohaterowi.
- Nie ma... - powiedziałem zrezygnowany. - Może masz rację... oby... obiecałem ten TM Phanphyemu. Jeśli tam go nie będzie... trzeba będzie wracać do West Star... eh. Wrócę. Ale najpierw skorzystam z twojej rady. Chodźmy od razu do Poke Center. W tym GÓWNIANYM SKLEPIE nie ma NIC przydatnego. Głupi niedorobiony farfocel który nie umie poważnie wyposażyć placówki handlowej... - tymi słowami pożegnałem ekspedienta i opuściłem PokeMarkt kierując się do PC.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

PokeMarkt Empty
PisanieTemat: Re: PokeMarkt   PokeMarkt EmptyWto Lip 18, 2017 7:51 pm

Roman Farney "Cichy"

- Spokojnie.. Spokojnie.. Coś na pewno uda się załatwić - powiedział Shao śmiejąc się na głos.
Gdy wychodziliście, kasjer nie uśmiechał się już tak jak wcześniej, spoglądał na Ciebie i Shao z pode łba, zapewne słyszał twoje wcześniejsze słowa. Cóż.. Taki efekt chyba chciałeś osiągnąć.  
Razem z Shao i roztańczonym, tłustym Wurmple zamierzaliście ruszyć do PokeCenter... Wtem jednak, gdy znaleźliście się tuż pod Pokemartem, spokojny wieczór przerwały niecodzienne odgłosy.  Usłyszeliście kobiecy krzyk, a następnie spostrzegliście mężczyznę ubranego na czarno z zemdlonym Lillipupem w rękach. Typ przebiegł tuż koło was i nim zdążyliście jakkolwiek zareagować skręcił w jakiś zaułek . Sekundę po tym jak straciliście go z oczu ujrzeliście kobietę w średnim wieku o pokaźnych gabarytach, prawdopodobnie tą, do której należał wcześniejszy krzyk. Nadbiegła z tego samego kierunku co typ w czerni, była zdyszana i ledwo mogła wydusić z siebie słowa:
- Przebiegł tędy? Teen... Ten... To.. Złodziej.. Złodziej porwał mojego Skarbeczka!
Shao spojrzał na Ciebie i momentalnie przemówił:
- Ja jestem za stary, ale ty może zdołasz go dogonić! Biegnij szybko!
Cóż... Wygląda na to, że do Centrum pokemon zajdziecie nieco później niż zakładaliście..

(Piszesz w Gold Beach)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PokeMarkt Empty
PisanieTemat: Re: PokeMarkt   PokeMarkt Empty

Powrót do góry Go down
 
PokeMarkt
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» PokeMarkt
» PokeMarkt
» PokeMarkt
» PokeMarkt
» PokeMarkt

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Region Shiruba :: Miasta Shiruby :: Gold Beach-
Skocz do: