Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Patryka [2] - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Patryka [2]

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySro Sie 31, 2016 9:41 pm

Wyjąłem karm-Może być?-spytałem poka liczyłem że się skusi da potem złapać
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 10:36 am

Pokemon zainteresował się karmą. Podleciał wydziobał z twojej ręki wszystko co mu zaoferowałeś i najwidoczniej czekał na więcej. Usiadł na przeciwko Ciebie delikatnie przekręcaj głowę w jedną stronę i przeskakując z nogi na nogę. Istota była wręcz tobą oczarowana, widać rzadko mają tu gości.
To mogłaby być dobra okazja żeby spróbować go pochwycić. No chyba że planujesz go tutaj zostawić, a może masz jeszcze inny plan?
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 1:06 pm

Dałem mu jeszcze trochę karmy i rzuciłem 4 balami
-od 7 do 3
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 2:33 pm

10

Pierwszy pokeball dotarł do celu. Murkrow znikł w czerwonej mgiełce. Udało Ci się go złapać.
Pora by dalej eksplorować to mroczne zamczysko. No chyba, że Ci się już znudziło i wychodzisz?
Wybór należał do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 2:41 pm

Szło mi tak dobrze-zwłaszcza z porównaniem do poprzedniego safari-że postanowiłem dalej się włóczyć po zamku- Cofnąłem się i poszedłem prawymi drzwiami
6 bali
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 7:18 pm

41. Klops.

Niestety, drzwi numer dwa nie kryły nic ciekawego. Zwykły składzik, wiadro, miotła. Więcej mioteł i jeszcze kilka wiader. Niestety, żaden z tych przedmiotów nie wyglądał na pokemona.
Dodatkowo, wszystko było poprzewracane, więc niedawno ktoś tu był, najprawdopodobniej pokemon, bo człowiek raczej nie zostawiłby takiego baizlu. No chyba że czegoś szukał.
Dużo pytań, mało odpowiedzi. A w drogę ruszać trzeba!
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 7:26 pm

Wewnętrzna potrzeba kazała mi posprzątać. Po posprzątaniu bajzlu wyruszam na podbój ostatnich drzwi.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 8:50 pm

74: Znalezione.

Za ostatnimi drzwiami był pokój bliźniaczo podobny do tego ze statuą. Tylko posąg był inny. Tutaj przedstawiał on człowieka z uniesioną ręką. A na ręce siedział kolejny.

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Spr_4h_198_m

Widocznie miałeś do nich szczęście. Ten zachowywał się jednak inaczej niż jego poprzednik. Gdy tylko cię ujrzał, odleciał najdalej jak tylko się da, nadal go widziałeś, siedział na żerdzi tuż pod sufitem.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 8:53 pm

Zignorowałem go i ruszyłem dalej szukając nowego poka.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 9:02 pm

17

Szczęście Ci nie dopisywało, wszedłeś na jedną z wieży a tam nic, no nic, została jeszcze druga. Może w niej odnajdziesz coś naprawdę ciekawego. Warto sprawdzić! W końcu nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać. No chyba, że w ciemności kryje się jakiś wredny Nidoran. Ale to nie jego środowisko, więc raczej nie wystąpi, możesz spać spokojnie i szukać pokemonów.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyCzw Wrz 01, 2016 11:01 pm

Ruszyłem do drugiej wieży- Deino? Zorua? Halo no!
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyPią Wrz 02, 2016 10:19 am

93

Przemieściłeś się do drugiej wieży, tam również nie było pokemona, za to wystrój był dość ciekawy. Sterty poprzewracanych książek, najprawdopodobniej o tematyce bitewnej, wieża wyglądała bowiem na składowisko wyposażenia, na długich stołach leżały fragmenty pancerzy, a także miecze i sztylety. Prawdziwa zbrojownia. Aż kusiłoby żeby coś sobie wziąć, no ale obsługa safari i tak by pewnie na to nie pozwoliła, wszakże to ich obiekt, to oczywiste, że nie chcą tracić ''dekoracji''.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyPią Wrz 02, 2016 1:36 pm

AA-Zatkało nie i zacząłem się trzęść -To miejsce jest genialne!-De fakto olałem safari i zacząłem patrzeć na tytuły książek-Najwyżej przeczytam na miejscu.. nie ma chyba limitu czasowego nie?- przy okazji wziąłem jeden z noży i zacząłem się nim bawić.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyPią Wrz 02, 2016 1:49 pm

81

Nic nie przybyło... Ale za to pod kilkoma książkami opisującymi ''Wielką wojnę w Kanto'' znalazłeś właz. Cóż, najwidoczniej we wnętrzu wieży krył się ukryty pokój. To na pewno coś wartego sprawdzenia! Chyba, że wolałeś bawić się nożem i czytać książki. Wybór był twój.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyPią Wrz 02, 2016 2:58 pm

Właz nie zając nie ucieknie!-Otwieram Wielką wojnę i czytam
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyPią Wrz 02, 2016 3:06 pm

62

Właz nie zając. Ale to co było po drugiej stronie jednak uciekło. Właz się się podniósł i w nowo otwartym przejściu pojawił się taki oto futrzak.

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Spr_4p_434

Skunksik momentalnie rzucił się do przodu skacząc na twoją książkę, widocznie nie był zadowolony, że ją dotykasz. Czyżby uznawał je za swoją własność? Tak czy inaczej, lepiej coś zrób, bo zaraz całe miejsce może zacząć pachnieć dużo gorzej niż obecnie.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptyPią Wrz 02, 2016 3:21 pm

Zarzuciłem 6 ballami
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 3:05 pm

43,58 złapany w drugi ball.

Pierwszy safariball nie trafił w cel, Stunky zwinnie go wyminął. Jednakże gdy szykował się do ataku na Ciebie, zwolnił. Był na tyle wolny, iż udało Ci się trafić go safariball'em. Stunky zniknął w czerwonej mgiełce.
Udało Ci się go pochwycić skunksa.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 4:26 pm

Kontynuowałem przerwaną lekturę lekko nacinając sobie skórę na dłoni-Kiedy ostatnio miałem czas tylko dla siebie?
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 5:27 pm

52

Czytałeś i czytałeś. W końcu przebrnąłeś przez pierwszy rozdział ''Wielkiej wojny w Kanto''. Czytałbyś dalej ale usłyszałeś hałas. Na belkach u szczytu pomieszczenia pojawił się twój stary przyjaciel, nie ten sam co poprzednio rzecz jasna, ale Skorupi to Skorupi.

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Spr_4p_451

Może zwabiła go kropelka krwi, która pojawiła się na twoim palcu? Może tak, a może nie.


Ostatnio zmieniony przez Seath dnia Sob Wrz 03, 2016 6:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 5:53 pm

Nasypałem trochę karmy na stół i kontynuowałem czytanie oraz zabawę nożem
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 6:32 pm

49 - Uciekł.

Skorupi najwidoczniej nie przepadał za karmą. Bo schował się do dziury z której wypełzł. I tyle go widziałeś. Czekałeś i czekałeś, ale nic się nie zjawiło. Może siedzenie tutaj to nie taki świetny pomysł? Nadal czekał pokój poniżej oraz, na dobrą sprawę, pół zamku.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 8:48 pm

Pierw muszę dokończ książkę-Jak postanowiłem tak zrobiłem.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 8:57 pm

100

Czytałeś i czytałeś. W końcu dotarłeś do strony numer 100, była to ostatnia strona tej książki. Nie była zbyt gruba, za to bardzo interesująca. Gdy zamknąłeś książkę, zauważyłeś, że przed tobą stoi pokemon. Wesoło podskoczył gdy na niego spojrzałeś.

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Spr_5b_273

Ciekawe jak długo tu tak stoi? Maluch musi być bardzo cierpliwy. W końcu jak długo można obserwować jak ktoś czyta książkę? Cóż, najwidoczniej czasem można to robić caaałkiem długo.
Maluch wskoczył Ci na kolana.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 EmptySob Wrz 03, 2016 9:00 pm

Cześć mały co porabiasz?-Spytałem malca
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Patryka [2]
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Gosi [3]
» Polowanie Patryka
» Polowanie Cichego
» Polowanie Mee
» Polowanie Mee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: