Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Wojtka 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Wojtka

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyPon Sie 29, 2016 10:56 pm

Dotarłeś do miejsca w którym spróbujesz złapać nowego członka swojej drużyny. Łańcuch górski zamknięty w krąg, ciekawy kształt. W oddali widziałeś jeziorko które zapewne powstało gdy cofał się lodowiec... albo powstało z deszczówki, kto to wie!
W każdym razie, to na pewno tam smoki się nawadniają. Jesteś wyposażony w 10 safariballi i przysmaki dla pokemonów.
Pamiętaj o regulaminie i pisaniu w swoich postach swojej aktualnej ilości safariballi.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 10:22 am

Kiedy zobaczyłem to piękne jezioro to nie mogłem nacieszyć wzroku. Jakie wspaniałe Pokemony mogłem spotkać właśnie tam. Mam tylko nadzieję, że uda mi się spotkać tam Pokemona który zostanie moim nowym przyjacielem. Kiedy dotarłem do jeziorka przykląkłem przy nim i cierpliwie zacząłem czekać na to co się wydarzy.

-----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 11:42 am

1 - nie spotkałeś pokemona

Niestety wygląda na to, że nie ma tu żadnego smoka... może przyszedłeś o nieodpowiedniej porze? W sumie nikt się nie zna na planie dnia pokemonów, ale jakieś wyjaśnienie absolutnej pustki przy jeziorze musi być. Zawsze możesz poczekać dłużej aż któryś przyjdzie, albo wyruszyć w góry.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 12:58 pm

Kiedy siedziałem przy jeziorze nie spotkałem żadnego pokemona postanowiłem więc przejść się w stronę gór pomyślałem, że właśnie tam spotkam jakiegoś pokemona. Góry były ogromne i w niektórych miejscach naprawdę strome. Trochę ryzykuję iść w taką podróż bez sprzętu do wspinacz, ale kto się tym przejmuje na pewno nie ja. Może też jak będę szedł to po drodze spotkam jakiegoś małego smoka.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 6:45 pm

23 - nie spotkałeś pokemona

Najwyraźniej nie miałeś szczęścia. Przechadzałeś się po zboczach jednej z gór, ale smoki chyba urządziły sobie imprezę gdzieś indziej... to by wyjaśniało dlaczego żadnego nie ma. Ale widoczki były ładne. Góry musiały być stare, bo były średniej wysokości, najwyraźniej podlegając już erozji. Najmłodsze góry są zazwyczaj najwyższe i najbardziej "ostre". Taka mała powtórka z geografii.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 7:51 pm

Podczas podróży po górach nie znalazłem żadnego Pokemona. Zdecydowałem że jeszcze pochodzę po górach ale później wrócę nad jezioro to może będą wtedy Pokemony przy nim.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 8:05 pm

6 - spotykasz pokemona!

Twoja cierpliwość w końcu się opłaciła. Zauważyłeś małego pomarańczowego stworka przechadzającego się niedaleko ciebie. Był to Trapinch. Teraz może nie był smokiem, ale ewoluuje w takowego. Pytanie tylko czy chcesz go zagadać?


Polowanie Wojtka 328
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 8:18 pm

Zauważyłem jakiegoś pokemona, wyjąłem Pokedex by się dowiedzieć co to za pokemon i to był Trapinch. Wyglądał przyjaźnie więc postanowiłem go złapać. Podszedłem powoli do niego.

-Hejka mały jak się masz.- powiedziałem to spokojnym głosem by nie spłoszyć Trapincha.

Przy okazji dałem mu trochę Pokemonowych przysmaków by wiedział, że jestem nie groźny. Teraz mam tylko nadziej, że się zaprzyjaźnimy, a potem użyje Safari Balla chyba, że sam do niego wejdzie co by było naprawdę super.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 8:28 pm

24 - pokemon cię lubi

Mały pomarańczowy stworek wszamał wszystko co dałeś i zadarł głowę w górę, wyraźnie zaciekawiony twoją postacią. Nie zachowywał się agresywnie, wszystko póki co szło dobrze...
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 8:52 pm

Chciałem malucha trochę pogłaskać po jego główce bo pomyślałem, że jeżeli nie mam złych zamiarów to może będzie mi bardziej ufał i może wtedy użyje Safari Balla, ale na razie nie teraz.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 9:33 pm

25 - ups

Chyba znudziłeś pokemona swoim niezdecydowaniem. Albo uważał że nie nadajesz się na jego trenera, albo przerwa w dostarczaniu przysmaków go zniechęciła. Zakopał się w ziemi i zostałeś sam.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 9:51 pm

No trudno się mówi pochodzę dalej i może innego znajdę.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 10:14 pm

99 - nie spotkałeś pokemona

Znowu cisza i brak smoków w pobliżu. Zaczynasz zastanawiać się czy nie powinieneś zapuścić się bardziej w wyższe partie gór.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 10:18 pm

Znowu pustki wiedziałem, że smoki jest ciężko spotkać, ale że aż tak no cóż może pójdę wyżej tam na pewno musi coś być a jak nie to pójdę znowu nad jezioro.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptyWto Sie 30, 2016 10:46 pm

61, 75 - masz strasznego pecha

I wciąż nic. Strasznie cicho. Zacząłeś się zastanawiać czy przybyłeś do dobrej strefy. W końcu smoki powinny latać, ryczeć, walczyć ze sobą... prawda? A może to tylko kolejne stereotypy o smokach, a one są tak naprawdę bardzo ciche. I niewidzialne. Tylko to wyjaśnia dlaczego tak długo nie możesz niczego znaleźć. Oby nie trwało to zbyt długo, bo naprawdę trzeba będzie żałować straconej szansy z Trapinchem.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 12:26 pm

Tym razem wrócę nad jezioro i będę starał się tam coś znaleźć może tam będę miał więcej szczęścia. Dopóki nie znajdę jakiegoś Poka nie podam się.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 12:36 pm

76 - spotkałeś pokemona!

Już z oddali zobaczyłeś jak przy brzegu jeziorka podskakuje jakaś mała figura. Gdy podszedłeś bliżej okazało się że to Axew! Szkoda że nie masz przy sobie Blade'a, na pewno byłby zachwycony możliwością zabawy z pobratymcem. Pytanie tylko czy się zbliżysz do tego niewielkiego smoka? Jeśli nie masz zamiaru o łapać lepiej nie ryzykować że go przestraszysz. No i nie tracić czasu.


Polowanie Wojtka 610
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 12:40 pm

Postanowiłem, że spróbuje go złapać Bladowi przyda się nowe towarzystwo.

----------
10 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 12:46 pm

2 - pokemon złapał się

Naprawdę? Dwa takie same pokemony? Wow... to może być nawet ciekawe. Axew chyba był tego samego zdania, bo nie uciekł gdy rzuciłeś w niego safariballem i złapał się od razu. Gratulacje!
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 12:48 pm

Super Blade będzie miał towarzysza z którym będzie się świetnie bawił. Ale poszukam jeszcze trochę bo to może jest dobry znak.

---------
9 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 1:00 pm

100 - spotkałeś pokemona

Szczęście w końcu cię odnalazło! Ledwo się odwróciłeś, a przy tobie już stał kolejny smok. A właściwie fruwał. Mały fioletowy nietoperzo-smok. Noibat. Jego małe skrzydełka furkotały w powietrzu, a on sam przyglądał ci się ciekawie swoimi żółtymi oczami.


Polowanie Wojtka 714
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 1:37 pm

Wyjąłem trochę karmy co mi zostało po Trapinchu i przygotowałem Balle tym razem nie zawale jak poprzednim razem bo Noibat jest wspaniałym smokiem pomimo, że wygląda jak nietoperz.

---------
9 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 1:56 pm

39 - pokemon uciekł

Noibat jak się pojawił, tak zniknął, odlatując daleko za horyzont. Co ty tak stałeś jak słup soli? Czemu nie próbowałeś zagadać pokemona i go złapać? Tutejsze stworki żyją tu bez ludzi, trzeba je sobą zainteresować i od razu próbować łapać. Albo po prostu ciskać safariballami od początku. Oby szczęście się do ciebie nie przestało uśmiechać.
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 1:59 pm

Kolejny głupi błąd z mojej strony a tak chciałem tego Noibata poszukam może znajdę innego Noibata albo innego Poka.

---------
9 Safari Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka EmptySro Sie 31, 2016 2:03 pm

6 - spotkałeś pokemona

Tak! A jednak. Usłyszałeś ciche mruknięcie po swojej lewej. Gdy spojrzałeś w tą stronę zobaczyłeś że to Goomy. Mały ślimaczy pok uśmiechnął się do ciebie i nieco przypełznął w twoim kierunku. Chcesz to przywitaj się i łap, jeśli nie to idź dalej.


Polowanie Wojtka 704
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Wojtka Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Wojtka   Polowanie Wojtka Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Wojtka
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Wojtka [2]
» Polowanie Wojtka [3]
» Polowanie Filipa
» Polowanie Mee
» Polowanie Davira [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: