Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?

IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 obrony

+ 1 sp. obrony
+ 300$
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

Share | 

Małża Małgorzata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Małża

Liczba postów : 929
Punkty : 443
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

PisanieTemat: Małża Małgorzata   Pią Wrz 16, 2016 4:15 pm

Spoiler:

~~~
Nie muszą być długie życzenia, podobają mi się też po prostu zabawne. Przyjmuję też dary/memy/filmiki. :v
Śmiało, wiecie co lubię. xD
~~~

Ma tim:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Seath

Liczba postów : 872
Punkty : 353
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Pią Wrz 16, 2016 4:38 pm

Naprawiłem obrazek bo był rasistowski. :V Click!

To ten. Małżo, Małgorzato, Małżenno.
W tym dniu kończysz lat 17. Czy to powód do smutku? Czy to powód do radości? Z jednej strony to rok bliżej śmierci, z innej strony to rok bliżej śmerci. Jakby na to nie spojrzeć to rok bliżej wszystkiego. (kek) Różnie bywa, zależy co kto lubi.
Ale to tam wszystko jedno, my tutaj z życzeniami.

Z okazji tych Siedemnastu wiosen, zim, jesieni i lat życzę Ci:

- Więcej zacnych ataków dla Babci-żabci. (Co najmniej na poziomie fenomenalnego Dig'u)
- Więcej fenomenalnych przygód na safari. (Nidoran F - Pamiętamy.)
- Więcej niesamowitych pomysłów na rzecz forum. (Dział Urodziny - Pamiętamy.)
- Więcej wszystkiego. (Bo więcej to z reguły lepiej, chyba że więcej Nidoranów.)
- Sporo fenomenalnego Dr.Peppera! (Bo jest dobry.)
- Ostatecznego rozwiązania kwestii Nidoranów F. (Biedne bąble, no ale bywa.)
- Udanych poksów z zacnym charakterem i bitewną wartością. (Te movesety, te wybuchy)
- No i zapału takiego jak dotychczas. ( ^ ^ )

Strzałka. :V

Wojtek

Liczba postów : 198
Punkty : 135

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Pią Wrz 16, 2016 8:47 pm

"Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat, najpiękniejsze są zawsze marzenia, kolorowy, bajkowy świat."
Tym wesołym akcentem chciałbym ci złożyć życzenia z okazji 17 lat.
-Dużo szczęścia w przygodzie i na safari.
-Zemsty na Nidoranie F.
-Dużo twoich ulubionych poków.
-I żebyś z nami wytrzymała jak najdłużej XD.
I na zakończenie pare obrazków

Wyobraź sobie że ten Pikachu to Nidoran F.
https://66.media.tumblr.com/tumblr_m7l4jsdzQ71r1n5pqo1_500.gif

https://67.media.tumblr.com/6d8d546ee0d8708be21e6ab5484cadda/tumblr_nj642hTyIX1tgmtlgo1_500.gif

https://67.media.tumblr.com/9a31d2b9ba4c9e8d94f8a5d4cc819594/tumblr_nkga1nIckg1ttdkobo1_400.gif

Bardzo żywa ta Babcia heh.
https://66.media.tumblr.com/e82d80a51eec7bc988b160bfd1cf2e25/tumblr_o467bnKqAK1t3tjlko1_500.gif
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Małża

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Pią Wrz 16, 2016 9:14 pm

@Seath, Seath. Ty mój pierwszy MG. Naprawdę cudowna gimpowa przeróbka, masz rację że bez Rattaty to nie sztuka.

Lubię nasze tematy rozmów, Peppery i demoniczne Nidorany f. Bardzo mi też pomagasz, dlatego podziękowania dla ciebie zawsze będą tam gdzie się przysłużyłeś. Zasłużyłeś na ciasteczko. A nawet ciasteczka.

9/10 przysmaków, coby nie było że faworyzuję, chociaż tutaj sobie mogę.

- - -

@Wojtek:
Świetne gify. :D Dzięki. Co do tych waszych cytatów (Seath pisał na czacie o śmierci), to wy chyba naprawdę chcecie mnie zdołować. Że co, że najpiękniejsze nie jest mleko? XD

6/10, gify wygrały. Ale nigdy nie dodawaj zbyt długich linków na czat jeśli nie masz zamiaru używać BBCode. Rozciągnięty czat to zuooooo.

Ma tim:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Patryk

Liczba postów : 311
Punkty : 61
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Pią Wrz 16, 2016 11:36 pm

prtt O czy to ja? A tak życzenia!
Zacznę może od liczby bo jest ważna! Droga Małżo przed tobą ostatni rok jako nie pełnoletnia osoba! Jak to Seath stwierdził ciężko stwierdzić czy to dobrze czy źle. Z jednej strony czeka cię masa nowych możliwości i praw ale także masa obowiązków i trudności. Jeśli chcesz znać moje zdanie to ja pragnę cię poinformować iż twierdze że pełnoletniość to zło i nie bardzo potrafię dostrzec fajnych stron 18+[Bez skojarzeń XD no i cholera to cię pocieszyłem..] ale ja tam generalnie jestem dzieciak co nigdy raczej nie dorośnie,ale dosyć o mnie. Tak czy wspak życzę ci jak najwspanialszego wykorzystania nadchodzącego czasu i cieszenia się nim. Młodsza już raczej nie będziesz[o ile nie jesteś daleką krewną Ibisza albo Tima Burtona] więc bierz co masz a potem przyjdzie reszta. Generalnie życzę ci wszystkiego dobrego! Wybaczenia dla żeńskich nidoranów, [tak wiem: naiwne] Dream team'u złożonego z ulubionych trojaków które będą silne miały ciekawe charakterki i [Jak babunia XD] fajne ruchy i generalnie resztę rzeczy co by było fajnie mieć ! A także niezwykle fascynującej przygody! By było ciekawie , byś się spełniła jako Adminka nasza wspaniała by w przyszłości pojawili się zarówno inni MG mający za zadanie ci pomóc a także użytkowników nowych ażeby było tu jeszcze żywiej! No i tak ze spraw życiowych to duuuużo hajsiwa[ Hajs się musi zgadzać nie?] fajnych i interesujących ludzi do spotkania w twoi życiu , szczęścia w miłości[ choć wiesz z nią to rużnie bywa XD]. A tak na koniec to jakieś tam obrazki ażeby tradycji dwu postowej stała się zadość!

http://img09.deviantart.net/3d6a/i/2016/057/8/0/happy_20th_birthday__pokemon__by_kayveedee-d9t94mc.png

http://img11.deviantart.net/13fe/i/2011/133/0/a/shellder_by_andrepaz-d3g9szk.png

Ps:. Coś poważnie i nawet długo mi wyszło xD
Ps2:. A tak z ciekawostek to jest żeński shellder więc nawet pasuje xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Andrea_Lenti

Liczba postów : 119
Punkty : 129
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Sob Wrz 17, 2016 10:14 pm

100 lat i jeszcze więcej ^^

lepiej późno niż wcale

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Małża

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Sob Wrz 17, 2016 10:43 pm

@Patryk, pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Nie spodziewałam się ciebie tutaj, a jednak zjawiłeś się i miałeś tyle do powiedzenia. Bardzo mi miło. ^^ Te zabawne nawiązania, doceniam. xD *uważa że ma jakieś poczucie humoru*
9/10 przysmaków, aż uśmiechnęłam się do monitora na żarcik o cudownej młodości Ibisza (Burton jednak siwy, rozwichrzony i dziwny xd), oraz wspomnieniu o moich pokach

@Andrea_Lenti, wiesz... normalnie to bym ci odpisała: "Tobie wkrótce też 100 lat" i rzuciła ciastkiem dla poka. ALE! Czy ty użyłeś tutaj BBCodu? ;---; Użyłeś. Wzruszyłam się.
3/10 przysmaków

Ma tim:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   

Powrót do góry Go down

Małża Małgorzata
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1