Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Shu nr. 1 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Shu nr. 1

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptyNie Sie 03, 2014 6:57 pm

Mechanizm niepokojąco popiskiwał, tempo jazdy było bardzo nie równe i chwilami miałeś wrażenie że lada chwila spadniesz. Winda jednak na reszcie stanęła i drzwi z piskiem i chrobotem otworzyły się. Twoim oczom ukazał się tunel, który szybko nikł w mroku. Czołówka wmontowana do twojego kasku dawała niewiele światła, akurat tyle by nie potknąć się o nic w zasięgu kroku... zapełnienie tutaj 15 safariballi które dostałeś przy wejściu może nie być łatwe... z drugiej strony stalowe pokemony jednak rzucają się w oczy.
Powrót do góry Go down
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptyNie Sie 03, 2014 7:13 pm

nareszcie*
-----
Kopalnia zdecydowania nie sprzyjała moim poszukiwaniom stalowych pokemonów. Idąc ciągle przed siebie z wyciągniętymi dłoniami, tylko by nie wpaść przypadkiem na nic musiałem polegać na latarce przyczepionej do mojego kasku. Jedynie dzięki światłu, które mogłoby odbić się od stalowego pokemona, miałbym możliwość na schwytanie jakiegoś. Znacznie gorzej mogłoby być gdybym niechcący pacnął któregoś dłoniami. Pokemony stalowe akurat nie kojarzą mi się z miłymi i spokojnymi stworkami, a moje ręce jednak są dla mnie całkiem ważne, szkoda byłoby je stracić. 
Gdy przemieszczałem się do przodu przy okazji gwizdałem pod nosem. Liczyłem, że zwróci to uwagę pokemonów i zarazem dodawało mi to nieco pewności siebie - te egipskie ciemności nie przypadły mi do gustu. 
- No cóź, czego nie robi się dla udanych łowów... - Stękałem pod nosem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptyPon Sie 04, 2014 10:04 am

Powoli przesuwałeś się ciemnym tunelem. Nie widziałeś właściwie niczego, szedłeś środkiem korytarza, więc ściany nikły Ci gdzieś w mroku, tak samo jak przód tunelu. Pokemonów też nie widziałeś. Prawdopodobnie nie musiały się nawet specjalnie ukrywać, a po prostu siedzieć bez ruchu w mroku...
Powrót do góry Go down
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptyPon Sie 04, 2014 10:51 am

Bezustannie wymachiwałem dłoniami przed sobą i z przyzwyczajenia ciagle się rozglądałem, mimo że i tak nie byłem w stanie nic dostrzec. Z braku pomysłów na to jak mógłbym zwabić do sobie pokemony, zacząłem je wołać.
- Halo, halo, pokemoniaki. Jakiś chętny do odwiedzenia mojego małego hotelu się znajdzie? - Nieudolnie próbowałem zachęcić pokemony do poruszenia się. Zdawałem sobie sprawę z ich obecności, lecz nie wiedziałem gdzie są. To uczucie, jakby dziesiątki ludzi się we mnie wpatrywało nie mogłoby być tylko moja wyobraźnią. Pokemony na pewno gdzieś tutaj są, ale jako, że żyją tutaj pewnie nie lada dzień, a klientów na safari nie braknie, to muszę być już porządnie wyszkolone i przyszykowane na wejścia trenerów chcących poszerzyć swoja drużynę o nowe okazy pokemonów.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptySro Sie 06, 2014 12:58 am

Zapewne miałeś rację, bowiem żaden pokemon nie miał najwyraźniej zamiaru ujawniać miejsca swojego pobytu. O ile nawet jakieś tutaj były to nie widziałeś ich, ani nawet nie słyszałeś... czuć też nic nie czułeś. Normalnie jakby nikogo prócz Ciebie tu nie było, ale... jakiś nieznany, a w każdym razie nie nazwany do tej pory szósty zmysł mówił Ci że gdzieś tu są żyjące istoty...
Powrót do góry Go down
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptySro Sie 06, 2014 1:04 am

Mimo że warunki wciąż nie sprzyjały moim poszukiwaniom, posuwałem się do przodu, lecz tym razem pozostając cicho i licząc, że jakiś pokemon sam przez przypadek się zdemaskuj. Ciężko bym nie usłyszał ruchów stalowego pokemona, które z natury do lekkich nie należą. Nie wykluczam opcji, że znajdują się też tutaj pokemony mogące się unosić. W tym przypadku nie jestem w stanie zrobić nic innego niż zignorować opcję ich obecności tutaj.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptySro Sie 06, 2014 1:10 am

Powoli posuwałeś się do przodu. Słabe światło czołówki skakało po ścianach, tworząc fantazyjne cienie na ich nierównych powierzchniach. Ten spacer trwał kilkanaście minut, co najmniej... traciłeś już nadzieję iż w ogóle coś tu znajdziesz, aż tu nagle... Klink! Mały trybik latający sobie w powietrzu wbrew prawom fizyki wleciał niemal w twoją głowę... Na szczęście ostatecznie tylko lekko stuknął w twój kask, mocniejsze uderzenie z jego strony, choćby przypadkowe mogło by się dla Ciebie źle skończyć...
Powrót do góry Go down
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptySro Sie 06, 2014 1:17 am

Czując uderzenie w mój kask uniosłem głowę. Po raz pierwszy byłem w stanie ujrzeć tutaj jakieś pokemona. Z wyglądu przypominał mi połączone razem gigantyczne śruby. Nie wyglądał mi na specjalny okaz, lecz od biedy postanowiłem spróbować go pochwycić.
- Raz kozie śmierć - Pomyślałem i chwyciłem jeden z moich safariballi, który dostałem na wejściu. Z racji tego, że stałem tuż przed pokemonem, to nawet nie musiałem w niego rzucać ballem. Zwyczajnie go nim dotknąłem przy okazji mówiąc:
- Myk pokeball! -
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptySro Sie 06, 2014 1:20 am

Pokemon niemal od razu po dotknięciu urządzeniem w barwach maskujących zmienił się w czerwoną smugę i został pochłonięty przez piłeczkę. Nie minęły jednak nawet dwie sekundy, a ten wylazł ze środka i... poleciał sobie gdzieś w głąb tunelu. Pech chciał że nie udało się go złapać, a do tego jeden z safariballi już się do niczego nie nadaje... czyli masz ich już tylko 14.
Powrót do góry Go down
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptySro Sie 06, 2014 1:23 am

Pokemon całkiem szybko wydostał się z pokeballa, a to tylko upewniło mnie o jego potencjale. Mimo, że nie byłem w stanie go dostrzec, to wiedziałem w którą stronę poleciał i również za nim ruszyłem. Nie wykluczałem możliwości, że owy pokemon doprowadzi mnie do jakiejś większej grupy, gdzie mógłbym poucztować. Chociaż i nim samym bym nie pogardził. Silnych towarzyszy nigdy za mało!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptyPon Sie 11, 2014 12:10 pm

Ruszyłeś więc przed siebie. W mroku tuneli dostrzegałeś niewiele, chociaż mimochodem zauważyłeś iż widzisz więcej niż na samym początku polowania - oczy przywykły do ciemności. Różnica jednakże była nikła, dalej podążałeś przed siebie niemalże po omacku. Cały czas byłeś pewny że podążasz za stalowym pokemonem z Unovy, aż tu nagle przed sobą zauważyłeś stalowego stworka, tyle że z Kalos! Dla ścisłości ów stworek był w połowie wróżką... Klefki, tych kluczy nie da się pomylić z niczym innym.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 EmptyWto Wrz 02, 2014 6:29 pm

//Z powodu długotrwałego niepisania, Safarii zostaje zamknięte. Jeśli gracz nie pojawi się w ciągu tygodnia i w ciągu tego terminu nie poprosi o odblokowanie działu w celu dalszego polowania, pieniądze, przedmioty i pokemony przepadają bez powrotu.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Sponsored content





Polowanie Shu nr. 1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Shu nr. 1   Polowanie Shu nr. 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Shu nr. 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Mee
» Polowanie Mee
» Polowanie Dagiego nr. 1
» Polowanie Davira
» Polowanie Unrthodoxa nr. 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: