Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Schronisko 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Schronisko

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Schronisko Empty
PisanieTemat: Schronisko   Schronisko EmptySro Lip 09, 2014 1:20 am

Nie byle jakie schronisko. Całkiem nowoczesne, miejsca jest sporo, każdy gatunek pokemona może liczyć na klatkę która będzie jak najlepiej dobrana, tak by czuł się jak najlepiej... mimo to przecież to nie jest dom, a te pokemony nie sa stworzone by tutaj siedzieć! Na pewno wolały by ciekawsze życie z jakimś trenerem, czy koordynatorem u boku, a może i hodowcą... na co jeszcze czekać? Wybierz którego pokemona chcesz wziąć ze sobą i leć wypełniać formularz!


Pokemony obecnie przebywające w schronisku:
Growlithe
Shiny Plusle
Charmander
Emolga
Slowpoke
Krabby
Shiny Budew
Eevee
Pineco
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 23
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Schronisko Empty
PisanieTemat: Re: Schronisko   Schronisko EmptySob Cze 24, 2017 9:36 am

GrowlitheSchronisko Male
Suo
Schronisko 058
Schronisko Fire

Charakter:
Pokemon odważny. Wychowywał się już od "dzieciństwa" u Astama, także równie dobrze jak on, lubi wszelakiego rodzaju muzyki. Jest istnym fanem warzyw - mógłby je jeść całymi dniami bez opamiętania, ponieważ wierzy, że dzięki zdrowemu odżywianiu stanie się najsilniejszym Pokemonem. Często popisuje się przed trenerem, tylko dlatego, by została na nim skupiona wyłączna uwaga. Bardzo lubi walki, ponieważ uważa, że tylko w takiej konfrontacji z drugim stworem będzie mógł zaplusować u właściciela. Stara się jak nigdy zwrócić na siebie uwagę, bardzo chce znaleźć nowy dom, ale ma swój wewnętrzny dylemat, bo nie chce zostawić Plusle samego. Wyjątkowo się o niego boi, jest mu jedynym przyjacielem na tym świecie!

Umiejętność: Intimidate - Kiedy pokemon z tą umiejętnością wchodzi na pole walki, obniża atak przeciwnika o jeden stopień.

Ataki:
Bite | Roar
Statystyki:
Atak: 5
Obrona: 5
Sp. Atak: 5
Sp. Obrona: 5
1000 HP

Trzyma:
- - -

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Shiny PlusleSchronisko Male


Schronisko 311


Schronisko Electric

Charakter:
Radosny pokemon lubiący dobrze zjeść i powygłupiać się z trenerem. Chętnie uczy się nowych rzeczy, nie grzeszy jednak odwagą. W sytuacji zagrożenia... czy nawet kiedy widzi kogoś obcego, nie koniecznie wyglądającego groźnie najchętniej chowa się za plecy zaprzyjaźnionego Growlithe. Nie boi się właściwie tylko jego, bo tylko jego zna od małego. Nie bardzo nadaje się do walk, ale stara się jak może by być odważnym i stawić czoła niebezpieczeństwu. Szczególnie kiedy został sam. Stara się jak może żeby być dzielnym, ale nadal boi się wszystkich w około, co czasem powoduje u niego płacz.

Umiejętność:
Lightning Rod - Pokemon przyciąga ataki typu elektrycznego i nie zadają mu one żadnych obrażeń.

Ataki:
Nasty Plot | Nuzzle | Entraiment | Play Nice | Growl | Lucky Chant

Statystyki:
Atak: 2
Obrona: 3
Sp. Atak: 10
Sp. Obrona: 10
1000 HP
Trzyma:
- - -

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Emolga Schronisko Female
Lana

Schronisko 587

Schronisko ElectricSchronisko Flying

Ataki
Thunder Shock | Quick Attack |

Charakter
Ten gatunek Emolgi to typ zadufany w sobie. Zawsze i wszędzie uważa się za gwiazdę i uwielbia być w centrum uwagi. Zawsze uważa się za lepszą od innych Pokemonów i traktuję je jak gorsze niż ona. Uwielbia pieszczoty, a swoje zadania zawsze wykonuję jak najlepiej, by tylko udowodnić swoją wyższość. Teraz kiedy została porzucona, wydaje się być jedynie bardziej zadufana w sobie, czasami nawet razi prądem gdy zbliży się ktoś nieproszony. Całe szczęście, przekupstwa w formie pieszczot i przysmaków dalej działają, ale czy to wystarczy?

Umiejętność
Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika.

Statystyki
Atak 3
Obrona 4
Sp. Atak 7
Sp. Obrona 7
1050 HP

Trzyma:
- - -

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

SlowpokeSchronisko Male

Schronisko 079

Schronisko WaterSchronisko Psychic

Charakter:
Slowpoke, w przeciwieństwie do innych przedstawicieli swojego gatunku, jest dosyć inteligentny, oraz nie przesypia całych dni, naturalnie lubi sobie pospać za dnia, ale tylko gdy jest naprawdę zmęczony, lub akurat nie będzie trenerowi potrzebny. Do walk raczej nie jest chętny, teraz kiedy nie ma jego kochanego trenera trudno go do tego przekonać, bo uważa się za wyjątkowo słabego. Woli walczyć dopiero, gdy przejdzie ewolucję, chociaż nawet do tego stracił nadzieję. Co do ewolucji, nie wyobraża sobie nie być Slowkingiem. Slowkingi podziwia, za to że są "mądre", silne, majestatyczne no i mają w swej nazwie "King" co jest dla niego niezaprzeczalnym dowodem, że Slowkingi są lepsze, niż Slowbro. Unika miejsc blisko rzeki, jeziora lub innego zbiorowiska wodnego, ponieważ jeszcze jakiś Shellder go "chapnie" za ogon, i bedzie jakimś głupkowatym Slowbro, przeraźliwie boi się Shellderów i Cloysterów. Pokazy bardzo lubi, ale też woli brać w nich udział dopiero po ewolucji. Uwielbia jedzenie, teraz to i nawet zapycha się nim.

Umiejętność:
Regenerator - przywraca ⅓ z maksymalnego poziomu HP kiedy pokemon jest wymieniany w czasie walki.

Ataki:
Tackle | Yawn | Curse

Statystyki:
Atak: 2
Obrona: 5
Sp. Atak: 7
Sp. Obrona: 8
1000 HP

Trzyma:
- - -

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

KrabbySchronisko Male
Schronisko 98
Typ:
Schronisko Water
Charakter:
Uważny, spokojny, niczym skała niezłomny gdy się czegoś podejmie. Tak jak skała tak i Krabby nie okazuje emocji. Nie jest cyborgiem - odczuwa je. Jednak nie okazuje. Tak jest i kropka, stworek zawsze zachowuje kamienną twarz, nie ważne czy rozmawia z kimś czy uczestniczy w pojedynku. Lubi swojego trenera, jednak często się z nim sprzecza po stoczonych bitwach. Krabby'ego denerwują porażki, nie tylko w pojedynkach zresztą. Jest po prostu ambitny i gdy się czegoś podejmie to nie chce odpuszczać i godzić się na porażkę. Do tego potrafi też szybko łączyć fakty analizując sytuacje w której przyjdzie mu się znaleźć, przez co w trakcie walki zdarza mu się nie słuchać trenera. To zresztą jest najczęstszy powód późniejszych sporów między nim, a Filipem. Zaczyna walczyć wtedy sam wedle uznania dobierając ataki. Nie wychodzi mu to najgorzej, jednak nie zawsze stworek jest w stanie przewidzieć wszystko i oczywiście zdarza mu się wtedy oberwać. Jednak o ile w pojedynkach bywa to kłopotliwe to Krabby staje się nieoceniony w trakcie podróży, gdzie zawsze potrafi pomóc w razie napotkania jakiejś przeszkody. Pokemon bardzo lubi obserwować, zresztą właśnie dlatego analizuje nieustannie swoje otoczenie. Z tego też powodu nie znosi podróży w pokeballu, woli dreptać u boku swego trenera. Uważa przy tym, że długie marsze wzmacniają go jako pokemona, a on z powodu swojej niechęci do porażek nie ma zamiaru uchodzić za słabego! Z tego powodu chętnie trenuje, jednak pomimo lotnego umysłu nie zawsze idzie mu to jak po maśle. Stworek ten bowiem potrafi nauczyć się bardzo szybko dowolnego ataku, ale o wiele lepiej mu to idzie kiedy widzi dany cios w akcji. Dużo gorzej jest kiedy musi wyprowadzić atak na podstawie jakiegoś abstrakcyjnego opisu którym poczęstuje go jego trener, wtedy można trenować długo... i bez efektów. Jednocześnie jak już było mówione pokemon po zobaczeniu jakiegoś ciosu zwykle szybko go opanowuje, może nawet zdarzyć się, że oberwie jakimś ciosem w bitwie widząc go pierwszy raz i po kilku takich atakach przeciwnika odwdzięczy się dokładnie takim samym uderzeniem. Oczywiście to kolejna zaleta wynikająca z jego bacznych obserwacji.
Umiejętność:
Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
Ataki:
Mud Sport | Bubble
Statystyki:
Atak: 3
Sp. Atak: 7
Obrona: 5
Sp. Obrona: 5
HP: 1000
Trzyma:
-

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Shiny BudewSchronisko Male
Schronisko Shiny_budew_global_link_art_by_trainerparshen-d6uq0tx
Typ:
Schronisko Grass Schronisko Poison
Charakter:
To bardzo spokojny kwiatek, czy raczej nasionko. Co jest dosyć dziwne, bo zazwyczaj dzieci są bardzo rozbrykane i biegają jak szalone i jest ich wszędzie pełno. On... Po prostu woli spać. Dlatego jest tak spokojny, bo wiecznie zaspany. Nie widzi siebie w żadnym innym miejscu jak ciepłe łóżko czy jeszcze cieplejszy tulas. To takie dziecko wymagające opieki 24/7, no chyba, że śpi. Trzeba też przyznać, że jest bardzo płaczliwy, ba! Walki w jego wykonaniu będą dosyć okropne, głównie z tego względu, że nawet gdy się potknie zaczyna płakać, ale pewnie wystarczy kilka takich wypadków by nauczył się, że nie warto płakać, bo to w końcu całkiem fajna zabawa. A zabawy lubi jak nic! Kiedy serio nie może zasnąć (co zdarza się rzadko), jedyne co robi to zabawy. Jeśli dobrze się to wykorzysta, to nawet w łatwy i prosty sposób można go czegoś nowego nauczyć, trzeba tylko mieć ciekawy pomysł i jakoś go zrealizować.
Co do trenera... To jego mamusia! Co z tego, że jest facetem. Matka i koniec. Krabbyego się trochę boi.. Dziwny jest.

Umiejętność:
Leaf Guard - chroni pokemona przed zmianą statusu w trakcie działania Sunny Day.
Ataki:
Absorb | Natural Gift

Statystyki:
Atak: 4
Obrona: 5
Sp. Atak: 6
Sp. Obrona: 10
1000 HP

Trzyma:
-

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

EeveeSchronisko Female
Scar

Schronisko ZC8IeEh
Schronisko Normal

Charakter:
Scar to krótko i zwięźle jest to bardzo ciepłe zwierzątko ale tylko dla samego Matsuo. Traktuje go raczej jak rodzinę i oddałaby za niego życie, do innych podchodzi bardzo nieufnie i ostrożnie. Jeśli chodzi o pokemony to aby darzyła któregoś z nich szacunkiem to trzeba jej zaimponować i pokazać że jest się wartościowym i korzystnym członkiem teamu. Ślepo zapatrzona w swojego trenera, chociaż jak to każda kobietka ma swoje humory i czasami się obrazi gdy Tokugawę zachwyci coś innego niż ona, ale raczej szybko jej przechodzi.

Umiejętność:
Adaptability - STAB zwiększony z x1,5 do x2

Ataki:
Covet
Helping Hand
Growl
Tackle
Tail Whip
Sand Attack


Statystyki:
Atak: 5
Obrona: 6
Sp. Atak: 5
Sp. Obrona: 5
1000 HP

Trzyma:
- - -

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

PinecoSchronisko Male
Imię

Schronisko Latest?cb=20141022221324
Schronisko Bug

Pineco to niekonfliktowe, życzliwe i pomocne stworzonko, lecz niestety również bardzo nieśmiałe i z brakiem pewności siebie. Jest świetnym obserwatorem, czujnie i z ciekawością przyglądającym się światu z głębi swojej „szyszkowatości”. Często dostrzega szczegóły, które innym umykają. Nie lubi zbędnej agresji i destrukcji, jednak pod wpływem gwałtownych (zarówno pozytywnych, jak i negatywnych) emocji często mimowolnie eksploduje, co go przeraża. Jest zawsze posłuszny swojemu trenerowi i na jego prośbę wkłada maksimum w walkę oraz treningi, jednak zdecydowanie woli grać w defensywie; nie znając swoich rzeczywistych możliwości, niekiedy boi się przystąpić do bezpośredniego ataku – szczególnie, gdy atak ten  jest silny. Być może opanowanie Self-Destruct i nauka pełnej kontroli nad nim jest właśnie tym kluczem, który sprawi, że zacznie odzyskiwać wiarę we własne możliwości i w pełni rozwinie własny potencjał.

Umiejętność:
?

Ataki:
Tackle, Protect, Sand Tomb

Statystyki:
Atak: 5
Obrona: 9
Sp. Atak: 2
Sp. Obrona: 9
1000 HP

Trzyma:
- - -

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

_________________
___| KP | BOX |___
Schronisko Linia-ozdobna
Schronisko Creature_Royal_GriffinSchronisko RoH74k0Schronisko O0QCQ13
Schronisko C4HTHXuSchronisko Spr_4p_451_sSchronisko Spr_4p_453_fSchronisko Spr_4d_048Schronisko Spr_4p_043_sSchronisko Spr_4p_109_s
Powrót do góry Go down
 
Schronisko
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Schronisko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Dodatki do rozgrywki :: Day-Care :: Adopcje-
Skocz do: