Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Szpital 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Szpital

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Szpital Empty
PisanieTemat: Szpital   Szpital EmptyCzw Sty 08, 2015 9:54 pm

Szpital

Główne zajęcia:
- Pomoc przy leczeniu pacjentów/pokemonów
- Sprzątanie
- Praca na recepcji
- Pomaganie pielęgniarką
- Segregacja dokumentacji

Godziny pracy:
7:00 - 20:00

Dni Robocze:
10-20 Dzień Każdego Miesiąca

Wynagrodzenie:
0$-5000$
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Szpital Empty
PisanieTemat: Re: Szpital   Szpital EmptySob Cze 10, 2017 9:07 am

Na miejscu pracy zjawiłam się z samego rana. Z powodu wczesnej pory ruch przy wejściu był znikomy, co nie znaczyło oczywiście, że można było się lenić. Wraz z pielęgniarkami zrobiłam poranny obchód, aby skontrolować stan długoterminowych pacjentów. Na początku wymieniłam wodę w zbiornikach hydrofilów. Z Finneonem oraz Horsea poszło gładko, za to dwa Magikarpie i Feebas okazały się zaskakująco kłopotliwe; włożone do misek na czas czyszczenia akwarium, splashowały z takim zapamiętaniem, że cała mokra zawartość pojemników wylądowała na mnie i na podłodze. Goomy najwyraźniej również odzyskiwał siły, co wywnioskowałam z niezwykle entuzjastycznego i obślizgłego powitania. Taillowa ze złamanym skrzydłem nakarmiłam specjalną mieszanką wzbogaconą wapniem, a osłabionego Joltika wzmocniłam przez chwilowe podłączenie do elektrod. Sporo czasu zeszło mi na dokładnym wypucowaniu liści trawiaków przebywających w specjalnie przystosowanej „szklarni”, aby mogły prawidłowo absorbować światło. Gdy nowi pacjenci zaczęli zjawiać się w większych ilościach, zajęłam miejsce w recepcji i przez cztery godziny przyjmowałam wizyty, notowałam wypadki, kierowałam do odpowiednich sal i cierpliwie odpowiadałam na pytania („W ogon mojego Slowpoke’a wgryzł się jakiś paskudny małż i nie chce puścić. Czy dacie radę usunąć tego pasożyta?”). Po przerwie obiadowej udałam się do sali szpitalnej dla Pokemonów z nagłych wypadków. Już na wejściu Siostra Joy przekazała w moje ręce młodziutkiego Charmandera z ledwie żarzącym się ogonkiem i nakazała włożyć go do inkubatora. Zgodnie z rozporządzeniami nabierałam w strzykawki leki, asystowałam w nakładaniu wenflonów, odkażaniu ran i poskramianiu co bardziej narowistych osobników. Gdy popołudniowy ruch trochę zelżał, jeszcze raz ruszyłam na obchód, karmiąc pacjentów mieszankami dostosowanymi do potrzeb każdego z nich oraz upewniając się, czy żadnemu stan się nie pogorszył i niczego im nie brakuje. Ostatnie półtorej godziny spędziłam na sprzątaniu: wynoszeniu śmieci, pucowaniu blatów i skrupulatnym myciu podłóg. Gdy już cały szpital lśnił jak powierzchnia diamentu, zmęczona osunęłam się na najbliższe krzesło, żarłocznie wgryzłam zęby w bułkę i czekałam na swoją wypłatę.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Szpital Empty
PisanieTemat: Re: Szpital   Szpital EmptySob Cze 10, 2017 10:59 am

„W ogon mojego Slowpoke’a wgryzł się jakiś paskudny małż i nie chce puścić. Czy dacie radę usunąć tego pasożyta?”
>:C
Pfff. xD

.
.
.
Pomoc przy leczeniu pokemonów. 8/10
Praca na recepcji. 6/10
Asysta pielęgniarce. 5/10
Sprzątanie. 4/10
Długość i opisy. 7/10
Pomoc pacjentom - - -
Segregacja dokumentacji - - -
Średnia: 0,5

Overall:
(Nie służy to "ocenieniu" twojego opisu, tylko podsumowaniu, aby wyjaśnić za co dokładnie dostaniesz pieniądze. W końcu sama decydujesz co chcesz robić a co nie, ja tylko wpisałam numerki za każdą czynności i wyliczyłam z tego średnią od której zależy ilość pieniędzy które otrzymasz.)
Pomysły przy pokemonach dobre. Bez większych interakcji i przygód, ale są opisy wielu przypadków i co z nimi robiłaś. Zdecydowałaś nie zajmowałaś się ludźmi. Podczas pracy na recepcji wymieniłaś wykonywane czynności, ale również dodałaś przykład zabawnej sytuacji. Zdecydowałaś, że nie będziesz segregować dokumentacji. Asysta pielęgniarce jako wymienienie listy czynności, oraz pomocy przypadkowi jednego pokemona. Sprzątanie jako wymienienie listy czynności.

Wypłata: 2500$
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szpital Empty
PisanieTemat: Re: Szpital   Szpital Empty

Powrót do góry Go down
 
Szpital
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Wizytówki :: Miasteczko :: Prace-
Skocz do: