Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Skup Pereł 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Skup Pereł

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Skup Pereł   Skup Pereł EmptyNie Sie 23, 2015 10:44 pm

Znajdująca się przy plaży niepozorna budka to tak naprawdę część ogromnej firmy jubilerskiej. Można tutaj sprzedawać nie tylko pearl i big pearl jak sugeruje nazwa, ale i wszelkie metale szlachetne jak złoto i srebro, a także nugget czy różne kamienie szlachetne. Oczywiście da się na tym nieźle zarobić, jeśli znajdzie się takowe przedmioty...
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł EmptyPią Lip 14, 2017 4:27 pm

Chwilę zastanawiałem się nad "opowieścią" o dwóch pokemonach które tak zmieniły swoje nawyki po ewolucji, po czym przedstawiłem swoje wnioski Shao:
- Snorlaxy to z natury leniwe stworzenia. Podobno całkiem sympatyczne, ale nie zmienia to faktu, że je i śpi na zmianę. Nie jest to jednak cechą wszystkich wielkich pokemonów. Sądzę, że Phanaphy dalej będzie znajdywał różne ciekawe przedmioty po ewolucji... ale ręki sobie uciąć nie dam. Pażjom, uwidzim. - Akurat skończyłem długi jak na mnie wywód, gdy staruszek niespodziewanie się zatrzymał. Budka nie wyglądała tak jak to sobie wyobrażałem... ale w sumie to mało istotne. Niech płacą i znikamy, do sklepu, wyspać się i najlepiej jutro ruszać w dalszą drogę. Przekroczyłem więc próg "Skupu Pereł". Pereł... oby nugget też ich zainteresował. Namierzywszy handlarza wzrokiem od razu przeszedłem do rzeczy.
- Dzień dobry. Chciałbym sprzedać taki oto przedmiot - mówiąc to wyjąłem oczywiście wielkie znalezisko Phanphyego i zaprezentowałem owemu człowiekowi.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł EmptySob Lip 15, 2017 4:35 pm

Roman Farney "Cichy"

Wkroczyłeś do skupu, a Shao pozostał na zewnątrz rzucając proste:
- Zaczekam.
Wnętrze budki robiło takie samo wrażenie jak widok z zewnątrz. Nic specjalnego. Było czysto, ale bez rewelacji. Za krótką ladą siedział zmęczony życiem mężczyzna w średnim wieku. Gdy wszedłeś spojrzał on na Ciebie kątem oka, ale nic nie powiedział. Cóż.. Pewnie nie spodziewa się, że taki młodzik ma do niego interes i pewnie pomyślał, żeś jakiś goniec czy coś. Odezwał się dopiero gdy pokazałeś mu swoje znalezisko.
- Hrm, chwila. - burknął po czym podstawił sobie pod oko jakieś szkło powiększające.
Przez chwilę obserwował znalezisko Phanpyego po czym burknął po raz kolejny, tym razem odgłos ułożył się w jakieś dłuższe słowa:
- Dam 825$ - powiedział i zaczął wyciągać banknoty na ladę.
Cóż. Czy było to tyle ile się spodziewałeś? Jakaś ogromna fortuna to nie była, ale pieniądz to pieniądz. Jeśli chciałeś zdobyć więcej zawsze mogłeś się targować, wyrzucić Cię raczej nie wyrzuci, to w końcu pewnie tylko pracownik, a nie jakiś wielki właściciel całej spółki..
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł EmptySob Lip 15, 2017 5:11 pm

Spokojnie obserwowałem owego człowieka, który z kolei przyglądał się bryłce złota. W końcu padł werdykt... 825$? Nie. Liczyłem jednak na ciut więcej. Widać, że gościu nie traktuje mnie poważnie od początku, więc myśli że zaniży cenę i na to pójdę...
- Osiemset dwadzieścia pięć? No, pośmialiśmy się, a teraz przejdźmy do interesu. Sądzę, że jak pan wyłoży tysiąc dwieście (1200) to obaj będziemy zadowoleni.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł EmptyNie Lip 16, 2017 5:21 pm

Roman Farney "Cichy"

Mężczyzna spojrzał na Ciebie litościwie po czym pobłażliwie pokiwał głową:
- 1200? Dużo.. A ja nawet nie wiem skąd to wytrzasnąłeś.. Skoro pochodzenie jest nieznane, to i cena jest niższa - powiedział rozkładając ramiona.
Potem popukał kilkukrotnie w bryłkę i jeszcze trochę ją obejrzał:
- To nie jest towar jakiejś pierwszej jakości.. Mogę zaokrąglić cenę do 900$ jeśli uważasz, że pierwsza oferta jest zbyt niska - mówiąc dołożył na ladę kilka banknotów.
Mężczyzna mówił spokojnie i widać było, że nie łatwo wyprowadzić go z równowagi, z pewnością miał doświadczenie w targowaniu i wiedział jak prowadzić interesy..
Powrót do góry Go down
Cichy

Cichy


Liczba postów : 178
Punkty : 181
Join date : 16/10/2016

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł EmptyNie Lip 16, 2017 5:46 pm

Odpowiedź sprzedawcy była satysfakcjonująca. To oczywiste, że jego odpowiedź nie brzmiała by "no dobra, dałem za mało, masz tysiąc dwieście dolarów. I jeszcze stówkę w ramach zadość uczynienia". Zresztą na tysiąc dwieście nie liczyłem, ale negocjacje zaczyna się przecież od zawyżonej ceny.
- Jak już pan zaokrągla, to do równej kwoty. Tysiąc i obaj się wzbogacimy. Zresztą jestem pewien że sprzedał bym to lepiej, ale nie chce mi się nieść tej bryłki przez pół Shiruby dla kilku stów. To jak, umowa stoi?
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł EmptyPon Lip 17, 2017 12:28 am

Roman Farney "Cichy"

- Nugget
+ 1000$

Facet przez chwilę kręcił jeszcze nosem namyślając się, po chwili przemówił:
- Eh. Podejmuję tutaj duże ryzyko.. Kryzys, te sprawy.. Ale to co mówisz brzmi fair. Umiesz się targować dzieciaku - rzekł z nutką szacunku w głosie - czasem przychodzą tutaj stare konie i zgadzają się na moją pierwszą ofertę.. Amatorzy.
Mężczyzna wyłożył na ladę okrągły tysiąc poke-dolarów i odebrał od ciebie kulkę złota. Cóż.. Może i była warta nieco więcej, ale złego interesu nie zrobiłeś i swoje zarobiłeś.. Chyba mogłeś być z siebie zadowolony.
No.. Chyba nic już tu po tobie. Na zewnątrz czeka Shao.. To chyba pora już zobaczyć co mają w tym PokeMarcie.. Chyba że miałeś jakiś inny plan.

(Możesz pisać w Gold Beach.)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skup Pereł Empty
PisanieTemat: Re: Skup Pereł   Skup Pereł Empty

Powrót do góry Go down
 
Skup Pereł
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skup TM
» Skup TM
» Skup pokemonów
» Skup Przedmiotów
» Skup rzadkich kamieni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Region Shiruba :: Miasta Shiruby :: Gold Beach-
Skocz do: