Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Empty
PisanieTemat: [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai   [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai EmptyPią Lip 11, 2014 6:52 pm

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 33yl0n6

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Eiut12[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2r2ywsz
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2poxliq
Character Song
Osoba z Anime Przypominająca Kuroiyuuki Shizuke Saigai

Nie mogę uciec z tego piekła.
Tak wiele razy próbowałam.
Lecz wciąż jestem uwięziona.
Niech ktoś mnie wyciągnie z tego koszmaru!
Nie umiem nad tym panować!

Więc co, jeśli dostrzeżesz najmroczniejszą stronę mnie?
Nikt nie zrozumie bestii, jaką się stałam.
Pomóż mi uwierzyć, że to na prawdę nie ja.
Niech ktoś pomoże mi oswoić tą bestię.

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 33yl0n6

"- Kuroiyuuki Shizuka Saigai. Szkarłatny Alchemik do dyspozycji. - przedstawiła się grzecznie. - Jestem Państwowym Alchemikiem, pochodzącym z całkiem innego świata, które przez tutejszych ludzi nazywane jest Shamballa, moim rodzinnym miastem jest Resembool w Amestris. Zginęłam, ale żyję. Powinnam nie żyć, ale tu jestem. Powiedz.. Czy to moja kara, za zło jakie wyrządziłam? Żyć z tym poczuciem winy? - spytała mężczyznę, wyglądającego tak znajomo. Ten jednak zaśmiał się i myśląc, że to brednie odszedł pozostawiając mi znalezienia odpowiedzi na te pytanie."
~Przed rozpoczęciem fabuły, świeżo po znalezieniu się w nowym świecie. Do nieznanej osoby.


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2dcecqq

Imiona i nazwisko:
Kuroiyuuki "Kuroi" Shizuka "Shi" Saigai
Zawsze się wyróżniała, jak Czarna plama na kartce. Była jednak Odważna. Porzuciła bycie grzeczną i Cichą. Stała się chodzącą Katastrofą na usługach wojska."

Przydomki:
- Szkarłatny/Karmazynowy Alchemik
- Szalony Saper
- Wybuchowa Saigai

Wiek i Znak Zodiaku:
17 lat - 24 Grudnia 1997
Koziorożec

Grupa Krwi:
0 Rh-

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Ra9460

Kuroi to niska jak na swój wiek dziewczyna bo ma jakieś 155cm wzrostu (i waży ledwo 40kg), może mniej, przez co często nazywa się ją "kurduplem" czego szczerze nie znosi, ale przynajmniej łatwiej jest jej się wspinać na drzewa i poruszać między nimi.
Teraz skupmy się na jej twarzy. Ma oczy dość niespotykanego koloru. Lewe jest jasno niebieskie, prawe zaś koloru wyblakłego fioletu całkowicie przysłonięte przez grzywkę, która zasłania dodatkowo kawałek prawej części twarzy. Same oczy przypominają te u kota.
Włosy. Czarno-szare długie, przysłaniające całe plecy, zawsze rozpuszczone jedynie w jednym miejscu są spięte spinką z czaszką. (która w żadnym wypadku nie jest straszna mina jaką robi jest wręcz komiczna) Mianowicie przytrzymuje ona grzywkę, by nie zakryła doszczętnie jej twarzy. Co do koloru.. Są przeważnie ciemnoszare, a wszelkie końcówki mają czarną barwę.
Czas więc na ubranie. A w co jest ubrana? Ma bluzkę na długi rękaw, odsłaniającą brzuch, w bardzo ciemnym i wyblakłym odcieniu fioletu. Poniżej dżinsowe spodnie w kolorze ciemnego błękitu, jaśniejsze na kolanach i nieco powyżej. Jedną nogawkę ma wpuszczoną w buty, druga zaś jest podwinięta, mianowicie pod kolano. Same buty zaś to nic innego jak kochane przez wszystkich ciężkie buty, podobne do glanów, na których widnieje coś w rodzaju pasków w ilości trzech. Na całość nałożony ma czarnej barwy płaszcz, gdyby nie to, że ma buty na wysokiej podeszwie przez co jest o jakieś 2-3cm wyższa (czyli już ma 158cm), ciągnąłby się po ziemi, a tak jest idealnej długości. Wracając do czarnego nakrycia, posiada ono głęboki kaptur, który razem z włosami, zasłania część znaku widniejącego na materiale. Jest to biała gwiazda, na której widnieje symbol alchemika, czyli krzyż opleciony przez węża, a nad nim korona, od której odrastają skrzydła, kolory są tak dobrane by na gwieździe symbol był czarny, a poza nią biały.
Czas więc na znaki rozpoznawcze tej to trenerki, prócz wzrostu. Posiada ona bowiem na głowie "antenkę", i jakby liczyć z nią i z butami to ma jakieś 160cm (od razu wyższa co?). Pod prawym okiem, tak bardziej na lewo ma mały tatuaż przedstawiający gwiazdkę. Ale to, co jest jej prawdziwym znakiem rozpoznawczym to auto-mail zamiast lewego ramienia, pod którego osłoną ukryte jest ostrze, jakiego Kuroi używała jeszcze w swoim świecie, gdy to tą samą osłonę zmieniała w podobne ostrze używając alchemii. Już wyjaśniam co to Auto-mail. Auto-mail to mechaniczna proteza, wyglądająca niemal jak idealna kopia zastąpionej części ciała. Tyle, że mająca oczywiście kolor metalu, i bardziej mechaniczny wygląd. By mogło to działać porządnie, części ciała otaczające ramie czyli bark i jego niższe okolice (oczywiście nie za dużo) także są pokryte przez część metalu, z pod którego widać jedynie blizny pozostałe po zabiegu. A pro po blizn.. Kuroi posiada jeszcze jedną, ale mniejszą. Mianowicie znajduje się na prawym biodrze. I to w końcu, koniec wyglądu!
Kuroi by Lugia~
Auto-mail dla ciekawych!

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2h5l0rp

Kiedyś była ona osóbką bardzo miłą i dobrą. Do tego też.. Jakby nie patrzeć - beksą, a jedyną osobą jaka potrafiła ją w tych momentach uspokoić był młodszy brat. Trochę dziwna sytuacja.. Zwykle powinno być na odwrót.
Jednak jej delikatna natura zaczęła się zmieniać gdy umarła jej matka. Najpierw podobnie jak brat przeżyła załamanie, a potem zaczęła twardnieć jak lawa, na którą wylano wodę. Jej mała duszyczka okryła się twardym kamieniem, który nie był co prawda niezniszczalny jednak z dnia na dzień robił się twardszy.
Kiedy razem z bratem wykonała transmutację ludzkiej duszy, kara jaką poniosła.. Kara jaką otrzymał jej brat. To co się stało.. Każdą winą tamtego dnia, obarczyła siebie. Wiedziała w końcu, że był to czyn, którego Alchemicy nie mogą zrobić. Jednak mimo zakazów - zrobiła to - i poniosła karę, która jedynie wzmogła w niego nienawiść do samej siebie. Poczucie winy nigdy nie dawało jej spokoju, a oczy do tej pory były puste i bez jakiegokolwiek wyrazu życia.
Pewnym rodzajem kary dla niej samej było wstąpienie do wojska.
Tam właśnie ukształtowała się jej aktualna osobowość.
Jest bezwzględna dla wrogów, gdyż zawsze widzi w nich ludzi podobnych do niej samej, ludzi, którzy myśląc, że robią dobrze - krzywdzili innych. Podobnie jak ona myśleli, że ich sprawa była słuszna, a mylili się tak bardzo, że musieli ponieść karę. Jest też osobą mało rozmowną, nie to co kiedyś, normalnie nie lubi zbytnio paplać, jednak gdy znajdzie interesującą ją osobowość, nie potrafi powstrzymać swojej wścibskości i musi od niej wyciągnąć wszystko co dana postać wie. Poszerzanie wiedzy to w końcu podstawa! Jedyne co pozostało z tej dawnej wesołej dziewczynki to chęci poszerzania wiedzy.
Cechami dla niej bardzo charakterystycznymi jest czerpanie radości z cierpienia innych, jak i z zadawania bólu samej sobie. Kuroi wręcz kocha widok, zapach i smak krwi, choć dokładnie nikt nie wie dlaczego. Może samookaleczenie się jest w pewnym sensie karą jaką na siebie nałożyła? W każdym jednak razie, czerpie ona radość z bólu, czy to własnego czy innych.
Miłość, jest rzeczą jaką gardzi. Po co w końcu zakochiwać się, skoro można w pewnym momencie zginąć i zranić swoją drugą połówkę? Wystarczy jej, że nawiązała zbyt bliskie więzy z bratem, który pewnie teraz cierpi z powodu jej braku i pewności, że nie żyję.
Jedną jeszcze ważną jej cechą jest mściwość. Kiedy ktoś wyrządzi krzywdę jej lub osobie, która była dla niej ważna - zero litości. Będzie pamiętać o danej personie przez całe swoje życie, aż w końcu spotka się z nią i zemści.

"Nie lubię ludzi. Gardzę nimi, tylko dlatego, że nie chcę ich skrzywdzić. Mogą w każdym momencie mnie zbytnio polubić, albo co gorsza zakochać! A gdy zginę, zranię ich tak bardzo, że ból mógłby nigdy nie minąć. Nie chcę by ludzie cierpieli z mojego powodu. Wiem, że to co robię jest niekiedy bolesne, jednak jak wielu ludzi działam w słusznej sprawie, lub po prostu wykonuję rozkazy. Nawet jeśli nikt mi ich nie dał.. Po prostu robię to co uważam za słuszne, nawet jeśli jest sprzeczne z moimi postanowieniami i osobowością. Czasem lepiej ukryć się za maską i udawać kogoś kim się nie jest, by świat stał się nieco lepszy, doskonale przecież wiesz, podobnie i ja, jak boli strata bliskich, a jak obojętni jesteśmy wobec tych, których nienawidzimy."
~Kuroiyuuki Shizuka Saigai, przed rozpoczęciem fabuły. Ostatnia rozmowa ze swoim Mechanikiem Chaz'em


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2ywsp06

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Orp08m

Jak to wszystko się zaczęło

Wszystko zaczęło się gdy miałam 5 lat. Mieszkałam na wsi razem ze swoim ojcem, matką i bratem. Jak to się stało, że nie pamiętam ich imion? Dlaczego nie pamiętam twarzy? Nawet ich głosów.
Właśnie wtedy gdy miałam 5 lat, opuścił nas ojciec. Po prostu spakował się, wziął walizki i.. Poszedł. Nie wiedzieliśmy gdzie. Wiedzieliśmy jednak, że jego pusty gabinet pełen książek o alchemii i jego wyników badań będzie naszym ulubionym miejscem. Mama zawsze powtarzała nam, że nie powinniśmy tam wchodzić jednak ignorowaliśmy te słowa. Wertowaliśmy każdą książkę, każdy rysunek. Zaczynając od podstaw nauczyliśmy się jak używać alchemii. To nam nie wystarczało. Uczyliśmy się dalej.
- Mamo! Spójrz! - krzyknęłam biegnąc do niej, a w rękach trzymałam zrobionego przeze mnie kotka, nie był idealny, ale lepszy od wytworu brata!
- Siostra to zrobiła.. Ja umiem tylko tyle. - dopowiedział pokazując dość niekształtne zwierze.
- Oba są śliczne! - odpowiedziała z uśmiechem na twarzy nasza rodzicielka. Była zachwycona. Nawet bardziej niż zachwycona. Od razu było widać, że byliśmy dziećmi jej męża.
Tak mijał nam czas, na nauce alchemii. Do pewnego dnia. Wróciliśmy z ogródka, otworzyliśmy drzwi, a kosze z warzywami wylądowały na podłodze.
- Mamo!! - krzyknął mój brat podbiegając do niej. Ja stałam jak wmurowana. Nie potrafiłam się ruszyć. Wykonać najmniejszego ruchu. Po prostu zastygłam w bez ruchu.
Krótko po tym, dowiedzieliśmy się, że mama była chora na jakąś chorobę zakaźną. Szkoda tylko, że powiedziano nam to dopiero po jej pogrzebie. Zostaliśmy więc sami. Nie mieliśmy w końcu u kogo zostać. Siedzieliśmy tak przed jej grobem puki cisza nie została przerwana.
- Zimno mi.. Jestem głodny.. Wracajmy do domu. - młodszy zaczął narzekać, miałam ochotę powiedzieć "To wcale nie jest ważne!" jednak powstrzymałam się. Odwróciłam się w jego kierunku i wyciągnęłam do niego rękę, a gdy ją złapał pobiegliśmy do domu.
Zaopiekowała się nami przyjaciółka ojca z dawnych lat. Nazywaliśmy ją "Babcią". Często drażniła się ze mną, że jeśli nie wypiję mleka zostanę kurduplem na zawsze. Jednak jak można pić tę lurę wyciśniętą z krowy?! Tak też mijały kolejne dni. Nikt nie wiedział, że zaczynałam babrać w Alchemii Dusz. Zabronionej dziedzinie nauki. W końcu jednak dowiedział się o tym mój brat i postanowił pomóc. Po dwóch latach, w końcu byliśmy gotowi. Woda, 35 litrów. Węgiel, 20 kilogramów. Amoniak, 4 litry. Wapno, 1.5 kilograma. Fosfor, 800 gramów. Sól, 250 gramów. Saletra, 100 gramów. Siarka, 80 gramów. Fluor, 7.5 grama. Żelazo 5 gramów. Krzem, 3 gramy. I 15 innych pierwiastków. Z tych pierwiastków składa się przeciętnie ciało dorosłego człowieka. A tak na marginesie, wymienione przeze mnie składniki kupisz na bazarze, za dziecięce kieszonkowe. Chyba nikt nigdy by się nie spodziewał, że ludzie są tacy tani. Po narysowaniu kręgu do transmutacji człowieka umieściliśmy wszystkie te przedmioty w środku kręgu.
- Wreszcie gotowe! Mama niedługo do nas wróci! Zobaczysz bracie! - powiedziałam do niego kładąc ręce na kręgu, poszedł w moje ślady. Wszystko szło doskonale, gdy nagle z narysowanego wzoru zaczęły wychodzić jakieś dłonie, a potem pojawiło się wielkie oko.
Zjawiłam się w jakimś białym miejscu. Za mną były jakieś wrota. Czarne ręce zaczęły mnie tam ciągnąć do środka. Nie wiedziałam co się działo jednak, wszystko to co zobaczyłam. Chciałam zobaczyć to wszystko jeszcze raz. Jednak za taką cenę, więcej się nie dało. Nagle zobaczyłam, że moja lewa ręka zaczęła zamieniać się w małe kawałeczki, po prostu znikała. To była Prawda. Za bramą.
Ocknęłam się, bez ramienia, jednak z nadzieją, w końcu mama na pewno wróciła do życia! To co zobaczyłam, rozwiało moją radość. Zamiast kobiety, podobny jedynie do człowieka, i to nieznacznie, stwór. Po wywijany na różne strony, wyciągnął rękę w moim kierunku dysząc przerażająco i po chwile wyzionął ducha, ale czy w ogóle go miał?
- Cholera! - krzyknęłam. - Co zrobiłam źle! - cisnęłam swoją prawą dłoń do miejsca, w którym jeszcze przed zaczęciem tego wszystkiego było moje lewe ramie. Zaczęłam się rozglądać. Niech to! Zabrali mi go! Zabrali mojego brata! Tak nie może być! Zaczęłam podążać w kierunku zbroi jaka znajdowała się w pokoju. Narysowałam na niej krąg.
- Zabierzcie mi co chcecie, ale oddajcie brata! - krzyknęła, kładąc dłonie na jednym z symboli. W końcu czułam, że straciłam zbyt dużo krwi. Straciłam przytomność.
Gdy się obudziłam.. Mój młodszy brat znajdował się w zbroi.. Jednak jedynie dusza. Ja straciłam rękę. Jednak dziwiło mnie, że nie zabrali niczego więcej za ten czyn. W końcu przekonałam się, że się myliłam. Zaczynałam odczuwać ból, w nieoczekiwanych momentach rzygać krwią. Straciłam część wewnętrznych organów, a mimo to żyję dalej. W końcu nauczyłam się to powstrzymywać, ale nie zawsze da radę.
Po tych wydarzeniach, krótko po rehabilitacji (w końcu jakoś trzeba było nauczyć się posługiwać auto-mailem) zostałam państwowym alchemikiem. Trochę wydarzeń, i jedno, po którym pozostała blizna na biodrze.. Metalowy słup w nie wbity nie był miłym uczuciem. Aż w końcu, dzień, w którym straciłam życie. Straciłam.. Mimo to, żyję. Jedynie dzięki mojemu bratu. Używając Kamienia Filozoficznego starał się przywrócić mi życie. Nie był jednak w stanie przywrócić mi go w naszym świecie pełnym alchemii. Trafiłam do nieznanego mi miejsca. Widziałam dziwne stwory. A teraz? Teraz jestem kurduplem trenerem, pokemonów mrocznych, który stracił chęć do życia, ale mimo wszystko dalej zachował swój humor i chęć powrotu do swojego świata.

Egzamin na Państwowego Alchemika

Opuściłam budynek. Ręce mi się trzęsły, nie powiem teraz było wyraźnie słychać, że mam protezę zamiast lewego ramienia. Metal wyjątkowo głośno się trząsł.
- I jak ci poszło? - spytał mój młodszy brat. Patrzył na mnie spojrzeniem pełnym nadziei.
- Ręka mnie boli od szybkiego pisania, a nawet nie napisałam do końca.. - odpowiedziałam tak załamanym głosem jak nigdy. Myślałam, że będę potrzebować kolejnej protezy po tym wszystkim, bo do końca dnia nie byłam już w stanie ruszyć ręką. No nic. Na następny dzień czekał mnie kolejny egzamin. Tym razem ustny. Ciekawe o co będą pytać.
Następny dzionek..
- Dasz sobie radę? - usłyszałam za plecami głos brata. Odwróciłam głowę robiąc tę minę mówiącą "Ależ oczywiście!", po czym skierowałam je na pięknie zdobione, duże drzwi. Pchnęłam je. Pomieszczenie było czarne. Nagle zapaliły się lampy. Krzesło o trzech nogach. Wyjątkowo niestabilne.
- Alchemik nie może się bać. Usiądź na nim. - usłyszałam, siadłam. Krzesło nawet nie drgnęło. Strach trzymałam na boku.
- Dlaczego chcesz zostać Państwowym Alchemikiem? - spytał głos.
- Chcę naprawić to co zrobiłam. Jedynie zostanie Państwowym Alchemikiem może mi w tym pomóc.. - po tych słowach, wszystko poszło gładko. Teraz został już ostatni, trzeci dzień i test praktyczny.
Znaleźliśmy się na placu przed kwaterą główną w Central City. Było tu wszystko co potrzeba do transmutacji.. Wszystkiego. Jakiś facet zrobił wielką wieżę, zmęczył się jednak. Inny ściął drzewa i oblał je wodą, po czym zrobił wielki balon. Wiatr zepchnął go na wieżę. Ten pękł. Robiło się niebezpiecznie. Choć ja nie wykazywałam żadnych emocji. Wieża zaczęła się walić, mieli już kazać swoim ludziom ewakuować teren. Wtedy zerwałam się do biegu w kierunku wierzy. Klasnęłam w dłonie, dotknęłam jej i zmieniłam. Szkarłatne płatki róż zaczęły spadać na ziemię.

Kuroiyuuki Shizuka Saigai - test na państwowego alchemika - Zdany

Śmierć i Odrodzenie

- Dante! Przestań ich okłamywać! Czemu obiecujesz, że zmienisz ich w ludzi! Chodzi ci jedynie o własną duszę! Sama na siebie popatrz. Ciało już nie wytrzymuje, nawet zaczęło się rozkładać. Ciągle starasz się to ukryć, ale jedyne do czego są ci potrzebne te Homunkulusy to zdobycie ludzi, którzy zrobią za ciebie Kamień Filozoficzny! - krzyknęłam. Kobieta jednak zaczęła się jedynie ze mnie śmiać. Przebywający tu Gluttony popatrzył na nią jak zwykle ssąc swojego palca. Wiecznie głodny grubas! Envy natomiast.. Spojrzał jedynie na mnie tym swoim wyśmiewającym spojrzeniem.
- Mogę ją zjeść?.. - spytał Obżartuch. Dante jednak swoim gestem pokazała mu, że ma tego nie robić.
- Zazdrość. Zajmij się nią. Ja tym czasem dokończę dzieła.
- Niczego nie dokończysz! - krzyknęłam. Klasnęłam w dłonie i zmieniłam osłonę Auto-Maila w ostrze. Pobiegłam w jej kierunku. Envy jednak zatrzymał mnie. Zaczęliśmy walczyć. W końcu przygniotłam go do ziemi. Miałam zniszczoną protezę, jednak nie zatrzymało mnie to przed zadawaniem ciosów. Za każdym razem zmieniał twarz, by spróbować znaleźć mój słaby punkt.
- Pokaż swoją prawdziwą gębę! - krzyknęłam. Zaśmiał się jedynie. W chwili, gdy miałam znów uderzyć.. Wyglądał jak on. Jak ta Nędzna Parodia Ojca przez, którą moja matka nie żyje.
- Envy to pierwszy Homunkulus. Stworzony, przez twojego ojca, ładnych kilka wieków temu. Nie mówiłam ci? On jest taki sam jak ja. Ciągle zamieniamy swoje dusze z innymi ciałami i żyjemy już tak od czterech wieków. Envy był jego synem. - oznajmiła Dante ze śmiechem w głosie. W tym momencie zjawił się tu mój brat. Zaraz jednak na jego twarzy pojawiła się rozpacz. Ja poczułam jedynie chwilowy ból. Zazdrość zmienił swoją rękę w ostrze, które wbił prosto w moje serce. Czułam jedynie, że wyplułam całkiem sporą dawkę krwi. Po chwili jednak urwał mi się film..
Obudziłam się. Żyłam. Homunkulusów nie było, Dante też. Udało się? Jednak dlaczego byłam cała. Przebywająca tu cały czas dziewczyna, jednak zahipnotyzowana siedziała teraz obok mnie. Całkiem świadoma tego co się dzieje.
- Szkarłatna! - powiedziała. - Wszystko z tobą dobrze.
- Tak.. - oznajmiłam siadając. Wtedy zobaczyłam.. Miałam lewe ramie! Nic mnie nie bolało! Co to miało znaczyć.
- Gdzie mój brat! - krzyknęłam.
- On.. Użył kamienia Filozoficznego.. By przywrócić cie do życia.. - wyjaśniła. Więc taką cenę za to zapłacił.. Oddał swoje życie? Miało być na odwrót!
- Rozumiem.. Szybko się stąd wynoś. Ja pozbędę się ty kręgów. - przytaknęła i udała się do wyjścia.
Ja jednak nie chciałam ich usuwać. Wykorzystałam je by transmutować samą siebie. I gdy to się stało.. Nie wiedziałam czy mi się udało.. W każdym jednak razie.. Trafiłam do dziwnego świata.. Znów bez ręki i części organów wewnętrznych.. Czyli po staremu.


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2edsjsy

Profesja:
Trener

Talenty:
- Posługiwanie się alchemią
(w tym dziwnym świecie nie działa~)
- Dobrze się bije
- "Mała" akrobatka
- Zwinna i szybka
- Szybko się uczy
- Znakomite metody tortur
- Potrafi dobrze śpiewać
- Umie całkiem przyzwoicie rysować

Ulubione warzywo i owoc:
Marchewka i Mandarynka.

Ulubiony gatunek książek:
Fantazy, Horror, Naukowe, Tajemnice, Kryminał, Science-fiction

Boi się:
- Cienie.
Nie ufa im. Od dziecka uważała je za przebiegłe istoty, które wcale nie są tylko wybrykiem światła. Nawet najnormalniejszy cień w jej oczach zmienia się w bestię, choć teraz ciągle to ukrywa. Gdy była małą dziewczynką, bała się ciemności, teraz co prawda nie jest z nią aż tak źle, mimo wszystko patrzy na nie podejrzliwie.

- Woda.
W kranie, w wannie czy w kubku, takiej postaci się nie boi. Rwące rzeki, oceany i jeziora. Stara się to ukryć, ale na prawdę boi się, a na dodatek jej umiejętności pływania są bardzo słabe. Gdy wpadnie w choćby jezioro i zacznie tonąć wpada w panikę nie wiedząc co robić i po prostu tonie.

Uwielbia:
- Koty.
Uważa je za jedne z lepszych istot na ziemi. Mimo, że nigdy nie dały się całkowicie udomowić, i zawsze chodzą swoimi ścieżkami mogą być na prawdę potulne, a swoimi wybrykami często zdolne są do poprawienia humoru każdej osoby.

- Zimę.
W jej mniemaniu, ziemia wygląda pięknie, kiedy zostanie ona przykryta przez biały puch. Co prawda, patrzy na wszystko z naukowej perspektywy, a śnieg jest tylko zamarzniętą wodą, mimo to jest też chyba jedyną rzeczą na świecie, do której nie podchodzi z tą samą monotonią. Co prawda minusem Zimy, przynajmniej dla niej, jest potrzeba wymiany Auto-maila.

- Tortury.
Trudno tego nie zauważyć. Lubi się tym zajmować, nie koniecznie być torturowaną, choć i to jej nie przeszkadza. Jest masochistką, więc ból jest dla niej niemal jak narkotyk. Niekiedy po prostu odpływa. Kuroi po prostu ubóstwia smak, zapach i widok krwi.

- Kawa
Nie ma niczego lepszego jak filiżanka kawy. Shi po prostu ją uwielbia i tyle!

Nie lubi:

- Dzieci
Po prostu nie wyobraża sobie siebie jako opiekunki dla dzieci, czy co gorsza Matki! Uważa ona, że nie jest doskonałym przykładem do naśladowania, więc lepiej dla brzdąców, żeby się przy niej nie pałętały. Szczególnie niemowlęta, kiedy słyszy ich płacz, ledwo się powstrzymuje by takiego nie uciszyć.

- Podlizywania się
Jeśli już chcesz coś osiągnąć, zrób to porządną pracą. Tak przynajmniej uważa ona sama. Nie znosi ludzi, którzy podlizują się, robią nagłe upominki po to by się przypodobać, a potem ruszyć w górę w hierarchii. I z grubsza zawsze dla tego samego celu - szmalu.

- Miłość
Rzecz, czy stan, którego nie chce nigdy doświadczyć. Uważa, że jedynie zaćmi to jej zdrowy rozsądek, i wpłynie na podejmowanie decyzji. Nie może pozwolić sobie na zażyłe więzy z jakąkolwiek osobą. Dodatkowo, utrudni jej to pracę. Jeśli będzie miała wybrać między ukochaną osobą, a powodzeniem w misji.. Jakby to się skończyło? Katastrofą, z której strony nie patrzeć, a tak być po prostu nie może.

Zgony:
~1 - Przed rozpoczęciem rozgrywki. Zabita przez Envy'ego.

Zabójstwa:
~1 - Zabójstwo dzieciaka widzącego przemianę Apolla. Osobnik zmasakrowany.
~2 - Zamordowanie Envy'ego z jej świata. Czyn wykonany w totalnym zatraceniu w zemście. Osobnik zmasakrowany.

Osiągnięcia:
~"Przeżyłam Drugiego Envy'ego" +100 do "Chcę go zabić"
~"Jestem Dialgą" +50 do "Starczy mi dożyć 20-stki"
~"Apollkalipse" +200 do "Nie lubię świata"
~"Zmasakrowany Envy" +pierdyliard do "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną"
~"Niszczenie Centrum Pokemon" +20 do "Nie lubię szpitali"

Suma: Pierdyliard 370.

Cele:
- Odnaleźć sposób by móc posługiwać się alchemią
- Zabić Envy'ego
Jeden wyeliminowany
- Złapać każdego unikatowego pokemona
- Wybrać się na Gorudo Retto i przeżyć
*więcej w wolnym czasie*

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 33jo2t1

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 5l5emr

Weavile [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Male-icon
Frosty Dark

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Fehvgo
Charakter:
Jak na pokemona swojego gatunku przystało jest bardzo agresywny co doskonale pokazuje w walkach, gdy to niemiłosiernie atakuje swojego przeciwnika siekając ostrymi pazurami. Jest niezwykle zwinny jak i silny co uwielbia pokazywać. Jedyne co ceni bardziej od swojego własnego nosa, treningów i walk jest trenerka, którą obdarza niezwykłym szacunkiem. No i w końcu to jego jedyna przyjaciółka! Byłby w stanie zrobić wszystko byleby ją ochronić. Nie mówiąc już o tym, że z łatwością przychodzi mu zabijanie oraz oszukiwanie i okradanie innych. Jak każdy pokemon tego gatunku ma bardzo dobry słuch, jednak jego jest na prawdę czuły.
Umiejętność:
Pickpocket - Kradnie przedmiot przeciwnika podczas kontaktu fizycznego
Typ:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Dark [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Ice
Przedmiot:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Lifeorb
Life Orb
Ataki:
Ice Punch | Aerial Ace
X-Scissor | Power-Up Punch
Faint Attack | Taunt
Metal Claw | Icy Wind
Poison Jab  | Protect
Night Slash | Double Team
Brick Break | Screech
Swords Dance | Ice Shard
Agility
Statystyki:
HP: 1550
Atak: 31 | +2 Protein
Obrona: 22 | +1 Iron
Sp. Atak: 22
Sp. Obrona: 21 | +1 Zinc
Ball:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Duskball
Ważne Informacje:
Czuły słuch zdolny wykryć niewidzialnego ducha.

Absol [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Male-icon
Angel Of Darkness

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2d94l0n
Charakter:
Kiedy był dzikim pokemonem oraz przegrał ze swoją obecną trenerką i to wtedy kiedy walczyła nieznanym jej pokemonem w sprawie walk. Stwierdził że potrzebuje takiej trenerki która umie pracować z pokemonem w dosyć szybkim tempie. Jego specjalną zaletą jest to, że wyjątkowo szybko się uczy co jest bardzo cenione przez jego trenerkę. W walce jest bezwzględny dla przeciwnika, nawet jeśli to przyjaciel. Wykonuje każde rozkazy jakie otrzyma. Jest także bardzo opiekuńczy względem trenerki.
Po Mega Ewolucji, jego charakterek w walkach ulega małej zmianie. Walczy wtedy o wiele zacieklej, i chętniej stawia czoła ryzyku.
Umiejętność:
Super Luck - Pokemon ma dwukrotnie większą szansę na zadanie przeciwnikowi ciosu krytycznego.
Umiejętność (Mega Evo):
Magic Bounce - Od pokemona odbijają się ruchy nie zadające bezpośrednich obrażeń np. Taunt, Leech Seed, Spikes.
Typ:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Dark
Przedmiot:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Absolite
Absolite
Ataki:
Swords Dance | Aerial Ace
Psycho Cut | Thunderbolt
Night Slash | Flamethrower
Slash | Shadow Claw
Quick Attack | Ice Beam
Double Team | Taunt
Role Play | Perish Song
Detect
Statystyki:
HP: 1350
Atak: 27
Obrona: 26
Sp. Atak: 26 | +2 Calcium
Sp. Obrona: 25
Ball:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Duskball

Bisharp [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Female-icon
Hedge Death


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2i07wc9
Charakter:

Po ewolucji niewiele się zmieniła, jej celem jest udowodnienie że jest ostra niczym żyleta, jednak jest wrażliwa i nie potrafiła by zabić z zimną krwią, może jedynie ranić. Jej Gilotyna jest bardzo celna, czego nie da się ukryć. Relacje z jej trenerką wyglądają mniej więcej tak jak relacje między żołnierzem i dowódcą. Wykonuje każde dane jej zadanie, i nie okazuje żadnego przywiązania. Mimo, że na prawdę bardzo boi się o Kuroi i bardzo ją lubi.
Umiejętność:
Defiant - Statystyka ataku Pokemona zostaje podwyższona o dwa poziomy, kiedy jego statystyki zostaną obniżone.
Typ:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Dark [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Steel
Przedmiot:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Rockyhelmet
Rocky Helmet
Ataki:
Iron Defense | Aerial Ace
Scary Face | X-Scissor
Iron Head | Stone Edge
Guillotine | Sandstorm
Night Slash | Foul Play
Sword Dance | Retaliate
Brick Break | Taunt
Faint Attack | Slash
Statystyki:
HP: 1250 | +1 HP Up
Atak: 25
Obrona: 23 | +1 Iron
Sp. Atak: 28
Sp. Obrona: 23 | +1 Zinc
Ball:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Duskball
Ważne Informacje:
Guillotine - 40% celność

Lapras [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Male-icon
Frozen Song


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2en556s
Charakter:
Bardzo tajemniczy i małomówny osobnik. Żyje we własnym świecie pełnym różnych przemyśleń i choć chwilami zdaje się, że ma dosyć innych pokemonów i ludzi, to wobec swojej trenerki jest bardzo oddany. Tak, nie odzywa się za wiele, ale jego czyny mówią same za siebie - jest prawdziwym wojownikiem, który nie zna strachu przed nikim. Ceni sobie niezależność i ignoruje "rozkazy", ale w chwilach relaksu jest skłonny znieść przykrzejszy ton. Jak większość Laprasów jest inteligenty i doskonale orientuje się w tym co mu wolno, a czego nie. Uwielbia odprężać się, pływając.
Umiejętność:
Hydration - leczy zmiany stanu w deszczu.
Typ:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Water [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Ice
Przedmiot:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Damprock
Damp Rock
Ataki:
Sing
Growl
Water Gun
Mist
Rain Dance
Fissure
Statystyki:
HP: 1350
Atak: 5
Obrona: 3
Sp. Atak: 7
Sp. Obrona: 7
Ball:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Safariball

Grovyle [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Male-icon
Forest Run


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Inx4qd
Charakter:
Jest niezwykle wytrzymały, a walki to jego ukochany żywioł. Ewoluował podczas walki z Weavilem. Przegrał, przez co znienawidził startera swojej trenerki, nie potrafi wybaczyć mu tego upokorzenia dlatego też, za cel obrał sobie stawanie się silniejszym i pokonanie go. Podczas treningów daje z siebie wszystko, szczególnie gdy Frosty jest jednym z obserwatorów tegoż to treningu.
Umiejętność:
Overgrow - gdy HP pokemona spada poniżej 1/3 ataki trawiaste są 1.5 razy silniejsze.
Typ:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Grass
Przedmiot:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Shellbell
Shell Bell
Ataki:
Agility | Rock Slide
Quick Attack | Swords Dance
Leaf Blade | Double Team
Detect | Toxic
Aerial Ace
Giga Drain
Energy Ball
Drain Punch
Statystyki:
HP: 1200
Atak: 27
Obrona: 25
Sp. Atak: 24
Sp. Obrona: 23 | +2 Zinc
Ball:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Friendball

Shiny Whirlipede [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Male-icon
Sharp Roll


[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2uqosqw
Charakter:
Nie podoba mu się jego ciało, chce ewoluować by móc wszystkimi pomiatać! Nie przepada za Accelgorem i często atakuje go z byle powodu, albo w ogóle bez powodu. Lubi trenować, ale w walkach zwykle działa sam.
Umiejętność:
Swarm - gdy HP spada poniżej 1/3 Ataki Robacze stają się silniejsze.
Typ:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bug [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Poison
Przedmiot:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Blacksludge
Black Sludge
Ataki:
Screech
Rollout
Defense Curl
Pursuit
Poison Tail
Infestation
Double Team
Statystyki:
HP: 950
Atak: 8
Obrona: 8
Sp. Atak: 4
Sp. Obrona: 5
Ball:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Safariball

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 1zwnnn7

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2rfqzd3

Balle:
x5 Cherish Ball

Lecznicze:
x1 Potion

Ewolucyjne:
x1 Fire Stone
x1 Moon Stone
x1 DeepSeaTooth
x1 Electrizer
x1 Sun Stone


Jedzenie i Jagody:
Brak

Specjalne:
Brak

TM & HM:
HM Cut
HM Fly


Apricorny:
Brak

Wyposażenie:
Pokedex
Mega Ring
LaptoPC
Ciepła Kurtka
Skafander
Strój do nurkowania
Amulet Coin
Exp. Share


Zwykłe:
Brak

Do Trzymania:
x3 Leftovers [Spiritomb, Hydreigon & Growlithe]
x1 Quick Claw [Vullaby]
x2 Life Orb [Weavile]
x1 Rocky Helmet [Bisharp]
x3 Shell Bell [Grovyle, Kangaskhan & Beldum]
x1 Black Sludge [Whirlipede]
x1 Destiny Cnot
x1 Damp Rock [Lapras]
x1 Icy Rokc [Snorunt & Bergmite]
x1 Expert Belt [Gible]
x1 Miracle Seed [Petilil]


Mega Stone:
x1 Absolite [Absol]
x1 Gardevoirite [Ralts]
x1 Garchompite
x1 Sceptilite
x1 Aerodactylite


Inne:
x9 Heart Scale
Kostium Darkrai'a
Kupon -25% Na Rozmnażanie
Kupon -50% Na Safarii
Kupon -50% Na Adopcję Pokemona


Odznaki:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 311l9jp

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Esp0s9

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai 2ci77mt

Postacie Graczy:
Filip Foxyr - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen
Apollo Engarde - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue

NPC:
Chaz - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletyellow [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletwhite
Lust - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Gluttony - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Envy - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblack
Greed - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Sloth - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Wrath - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Pride - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Stefan - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred
Caroline - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred
Perła - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Ametyst - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Granat - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue
Lucy - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred
Juan - [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue

Legenda:
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletgreen - Znajomość
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletyellow - Przyjaźń
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletpink - Zauroczenie/Miłość
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletred - Wrogość
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletwhite - Szacunek
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblue - Pogarda/Obojętność
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Bulletblack - Chęć Zabicia


Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Wto Kwi 21, 2015 7:29 pm, w całości zmieniany 147 razy
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai Empty
PisanieTemat: Re: [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai   [KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai EmptyPią Lip 11, 2014 8:18 pm

AKCEPTUJĘ KARTĘ POSTACI

Miłej gry~
Powrót do góry Go down
 
[KP] Kuroiyuuki Shizuka Saigai
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Karty Postaci-
Skocz do: