Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Małża Małgorzata 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Małża Małgorzata

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptyPią Wrz 16, 2016 4:15 pm

Spoiler:
~~~
Nie muszą być długie życzenia, podobają mi się też po prostu zabawne. Przyjmuję też dary/memy/filmiki. :v
Śmiało, wiecie co lubię. xD
~~~
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptyPią Wrz 16, 2016 4:38 pm

Naprawiłem obrazek bo był rasistowski. :V Click!

To ten. Małżo, Małgorzato, Małżenno.
W tym dniu kończysz lat 17. Czy to powód do smutku? Czy to powód do radości? Z jednej strony to rok bliżej śmierci, z innej strony to rok bliżej śmerci. Jakby na to nie spojrzeć to rok bliżej wszystkiego. (kek) Różnie bywa, zależy co kto lubi.
Ale to tam wszystko jedno, my tutaj z życzeniami.

Z okazji tych Siedemnastu wiosen, zim, jesieni i lat życzę Ci:

- Więcej zacnych ataków dla Babci-żabci. (Co najmniej na poziomie fenomenalnego Dig'u)
- Więcej fenomenalnych przygód na safari. (Nidoran F - Pamiętamy.)
- Więcej niesamowitych pomysłów na rzecz forum. (Dział Urodziny - Pamiętamy.)
- Więcej wszystkiego. (Bo więcej to z reguły lepiej, chyba że więcej Nidoranów.)
- Sporo fenomenalnego Dr.Peppera! (Bo jest dobry.)
- Ostatecznego rozwiązania kwestii Nidoranów F. (Biedne bąble, no ale bywa.)
- Udanych poksów z zacnym charakterem i bitewną wartością. (Te movesety, te wybuchy)
- No i zapału takiego jak dotychczas. ( ^ ^ )

Strzałka. :V
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptyPią Wrz 16, 2016 8:47 pm

"Najpiękniejsze jest to czego się nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat, najpiękniejsze są zawsze marzenia, kolorowy, bajkowy świat."
Tym wesołym akcentem chciałbym ci złożyć życzenia z okazji 17 lat.
-Dużo szczęścia w przygodzie i na safari.
-Zemsty na Nidoranie F.
-Dużo twoich ulubionych poków.
-I żebyś z nami wytrzymała jak najdłużej XD.
I na zakończenie pare obrazków

Wyobraź sobie że ten Pikachu to Nidoran F.
https://66.media.tumblr.com/tumblr_m7l4jsdzQ71r1n5pqo1_500.gif

https://67.media.tumblr.com/6d8d546ee0d8708be21e6ab5484cadda/tumblr_nj642hTyIX1tgmtlgo1_500.gif

https://67.media.tumblr.com/9a31d2b9ba4c9e8d94f8a5d4cc819594/tumblr_nkga1nIckg1ttdkobo1_400.gif

Bardzo żywa ta Babcia heh.
https://66.media.tumblr.com/e82d80a51eec7bc988b160bfd1cf2e25/tumblr_o467bnKqAK1t3tjlko1_500.gif
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptyPią Wrz 16, 2016 9:14 pm

@Seath, Seath. Ty mój pierwszy MG. Naprawdę cudowna gimpowa przeróbka, masz rację że bez Rattaty to nie sztuka.

Lubię nasze tematy rozmów, Peppery i demoniczne Nidorany f. Bardzo mi też pomagasz, dlatego podziękowania dla ciebie zawsze będą tam gdzie się przysłużyłeś. Zasłużyłeś na ciasteczko. A nawet ciasteczka.

9/10 przysmaków, coby nie było że faworyzuję, chociaż tutaj sobie mogę.

- - -

@Wojtek:
Świetne gify. :D Dzięki. Co do tych waszych cytatów (Seath pisał na czacie o śmierci), to wy chyba naprawdę chcecie mnie zdołować. Że co, że najpiękniejsze nie jest mleko? XD

6/10, gify wygrały. Ale nigdy nie dodawaj zbyt długich linków na czat jeśli nie masz zamiaru używać BBCode. Rozciągnięty czat to zuooooo.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptyPią Wrz 16, 2016 11:36 pm

prtt O czy to ja? A tak życzenia!
Zacznę może od liczby bo jest ważna! Droga Małżo przed tobą ostatni rok jako nie pełnoletnia osoba! Jak to Seath stwierdził ciężko stwierdzić czy to dobrze czy źle. Z jednej strony czeka cię masa nowych możliwości i praw ale także masa obowiązków i trudności. Jeśli chcesz znać moje zdanie to ja pragnę cię poinformować iż twierdze że pełnoletniość to zło i nie bardzo potrafię dostrzec fajnych stron 18+[Bez skojarzeń XD no i cholera to cię pocieszyłem..] ale ja tam generalnie jestem dzieciak co nigdy raczej nie dorośnie,ale dosyć o mnie. Tak czy wspak życzę ci jak najwspanialszego wykorzystania nadchodzącego czasu i cieszenia się nim. Młodsza już raczej nie będziesz[o ile nie jesteś daleką krewną Ibisza albo Tima Burtona] więc bierz co masz a potem przyjdzie reszta. Generalnie życzę ci wszystkiego dobrego! Wybaczenia dla żeńskich nidoranów, [tak wiem: naiwne] Dream team'u złożonego z ulubionych trojaków które będą silne miały ciekawe charakterki i [Jak babunia XD] fajne ruchy i generalnie resztę rzeczy co by było fajnie mieć ! A także niezwykle fascynującej przygody! By było ciekawie , byś się spełniła jako Adminka nasza wspaniała by w przyszłości pojawili się zarówno inni MG mający za zadanie ci pomóc a także użytkowników nowych ażeby było tu jeszcze żywiej! No i tak ze spraw życiowych to duuuużo hajsiwa[ Hajs się musi zgadzać nie?] fajnych i interesujących ludzi do spotkania w twoi życiu , szczęścia w miłości[ choć wiesz z nią to rużnie bywa XD]. A tak na koniec to jakieś tam obrazki ażeby tradycji dwu postowej stała się zadość!

http://img09.deviantart.net/3d6a/i/2016/057/8/0/happy_20th_birthday__pokemon__by_kayveedee-d9t94mc.png

http://img11.deviantart.net/13fe/i/2011/133/0/a/shellder_by_andrepaz-d3g9szk.png

Ps:. Coś poważnie i nawet długo mi wyszło xD
Ps2:. A tak z ciekawostek to jest żeński shellder więc nawet pasuje xD
Powrót do góry Go down
Andrea_Lenti

Andrea_Lenti


Liczba postów : 131
Punkty : 132
Join date : 08/09/2016
Age : 23
Skąd : Polska, Gdańsk Chełm, ul.Odrzańska 14/2
Job/hobbies : Pokemon :D, granie na instrumentach

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptySob Wrz 17, 2016 10:14 pm

100 lat i jeszcze więcej ^^

Małża Małgorzata Giphy

lepiej późno niż wcale



Małża Małgorzata Tumblr_n1guxnz7o41ri029no1_500
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata EmptySob Wrz 17, 2016 10:43 pm

@Patryk, pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Nie spodziewałam się ciebie tutaj, a jednak zjawiłeś się i miałeś tyle do powiedzenia. Bardzo mi miło. ^^ Te zabawne nawiązania, doceniam. xD *uważa że ma jakieś poczucie humoru*
9/10 przysmaków, aż uśmiechnęłam się do monitora na żarcik o cudownej młodości Ibisza (Burton jednak siwy, rozwichrzony i dziwny xd), oraz wspomnieniu o moich pokach

@Andrea_Lenti, wiesz... normalnie to bym ci odpisała: "Tobie wkrótce też 100 lat" i rzuciła ciastkiem dla poka. ALE! Czy ty użyłeś tutaj BBCodu? ;---; Użyłeś. Wzruszyłam się.
3/10 przysmaków
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Małża Małgorzata Empty
PisanieTemat: Re: Małża Małgorzata   Małża Małgorzata Empty

Powrót do góry Go down
 
Małża Małgorzata
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Małża
» Małgorzata Florczyk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Pogaduchy :: Urodziny-
Skocz do: