Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Wojtek 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Wojtek

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Wojtek Empty
PisanieTemat: Wojtek   Wojtek EmptyCzw Lis 24, 2016 12:00 pm

Witam śmiałku.
Grać w tym evencie będziesz mniej-więcej jak na safari, czy w fabule - opisujesz w postach swoje zamiary, przemyślenia, ewentualne czyny. Pamiętaj o regulaminie, przyzwoitym zachowaniu i... kombinowaniu dla ukrytej nagrody!

Ponieważ stworzyłam jedynie zarys fabuły i wyzwania jakie przed tobą stoi, możesz wypróbować wszystkiego - nie ma tylko jednego dobrego rozwiązania. Nie pomoże też podglądanie przygód innych graczy. Oczywiście czytać wolno, ale każdy MG ma swój styl i swoje pomysły - zabrania się zwracania swojemu MG uwagi, że takie a nie inne rozwiązanie zadziałało w przygodzie kogoś innego..

Przypominam opis lokacji, co musisz zrobić by ją przejść i jakie masz zadanie:
Wojtek Tumblr_ljkck9lRM41qf80m9o1_500
Nawiedzona Rezydencja - Zgubiono dynie!
Spoiler:
(poszukiwania, radzenie sobie z fabularnymi wydarzeniami)
> brak wymogów

Nagroda:
- 20 dyniożetonów za przejście
- 20 dyniożetonów za wykonanie zadania
- ukryta nagroda

.
.
.

Zaczynasz!
...od wejścia przez drzwi rezydencji oczywiście.


Ostatnio zmieniony przez Małża dnia Sob Maj 20, 2017 3:48 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Wojtek

Wojtek


Liczba postów : 201
Punkty : 137
Join date : 24/08/2016
Age : 24

Wojtek Empty
PisanieTemat: Re: Wojtek   Wojtek EmptyNie Lis 27, 2016 11:53 am

Kiedy przybyłem na miejsce nie zdziwiło mnie to że nikt nie chciał podjąć się tego wyzwania posiadłość wygląda naprawdę strasznie ale podjąłem się tego wyzwania to je wykonam.
Wszedłem to posiadłości i zamknąłem za sobą drzwi i od razu poczułem zmianę klimatu.
-Dobra to pora znaleźć te pokemony.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Wojtek Empty
PisanieTemat: Re: Wojtek   Wojtek EmptySob Maj 13, 2017 11:15 am

Wnętrze rezydencji było nieco duszne i mroczne, a powietrze chłodne. Zdecydowałeś, że najbezpieczniej będzie poruszać się ostrożnie i w miarę powoli. Przechodząc korytarzem wypełnionym obrazami zacząłeś odczuwać już dreszcze. Jednak jako, że wizja nagrody za znalezienie Pumpkaboo była dosyć przyjemna, to zacząłeś się rozglądać za miejscami gdzie ów dynie mogły się skrywać. Niestety, wszystkie zakamarki okazały się być puste. No, może poza jednym. Znalazłeś Spinaraka wiszącego bez ruchu w jednym z kątów sufitu. Może spał, może czatował na ofiarę. Pytanie brzmi, czy warto się do niego odezwać, by na przykład zapytać czy nie widział żadnej biegającej dyni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wojtek Empty
PisanieTemat: Re: Wojtek   Wojtek Empty

Powrót do góry Go down
 
Wojtek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Organizacja :: Konkursy i Eventy :: Halloween-
Skocz do: