Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Medycznego Selera - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Medycznego Selera

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Shu

Shu


Liczba postów : 52
Punkty : 35
Join date : 25/07/2014

Polowanie Medycznego Selera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Medycznego Selera   Polowanie Medycznego Selera - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 2:01 am

Mały, zagubiony pingwinek. Po prostu nie mogłem go zostawić w takiej sytuacji i moja natura kazała mi upewnić się, że wszystko z nim w porządku. Po części interesował mnie on sam i na pewno bym przemyślał dołączenie go do swojej drużyny, jeśli byłby tym zainteresowany i nie musiałbym go do tego zmuszać, czy też łapać, gdy śpi, jak to było z poprzednim stworzeniem. Podszedłem do malucha i zaoferowałem pomocną dłoń.
- Hej, mały. - Przywitałem się, podchodząc do niego od boku, aby się nie przestraszył. 
- Coś się stało, pomóc ci? Może jesteś głodny? - Z plecaka wyciągnąłem karmę, którą dostałem przy wejściu na safari. Co prawda dałem jej trochę dla Shelldera, jednak wciąż pozostawało jej dostatecznie dużo, aby podzielić się nią z paroma kolejnymi stworkami. Wysypałem jej nieco na rękę, a następnie przybliżyłem do pingwina, aby ten się nieco do mnie zbliżył i jej skosztował, tym samym nieco bardziej nabierając do mnie zaufania.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Medycznego Selera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Medycznego Selera   Polowanie Medycznego Selera - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 5:26 pm

Podszedłeś do pingwina, ten się tak przestraszył, że aż podskoczył. Zaczął biegać dookoła Ciebie. Kiedy już się opanował (a właściwie zmęczył.) postanowiłeś mu podać poke-karmę. Pokemon usiadł przed Tobą i zaczął się zajadać karmą. Parę minut później, kiedy stworek już się najadł, wskoczył Ci na ręce. Najwyraźniej chce z Tobą zostać na dłużej. 
Powrót do góry Go down
 
Polowanie Medycznego Selera
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Polowanie Quincy'ego
» Polowanie Mee
» Polowanie Davira
» Polowanie Filipa
» Polowanie Cristy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: