Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Gosi [3] - Page 3 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Gosi [3]

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 11:21 am

24
10

Twoje 160 centymetrów wzrostu okazało się być wystarczające, by wspomóc biednego Weedla, który teraz z niesamowitą szybkością małego bolidu mknął po gałęziach.
Ciekawe kiedy znowu spadnie?
Ty wróciłaś jednak do poszukiwań. W końcu nie udało Ci się jeszcze odnaleźć źródła tajemniczego światła. Rozpoczęłaś wspinaczkę na wzgórze, podejście było lekko stromę, więc musiałaś pomagać sobie rękoma. Na szczycie ujrzałaś takiego oto pokemona, który raz po raz błyskał swymi listkami.

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Spr_3r_043_s

Błyszczący Oddish tylko na chwilę skupił swe czerwone oczy na twej osobie, po czym - tak jakby Cię tu nie było - zaczął tańczyć na czubku pagórka raz po raz błyskając swym listkiem.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 12:32 pm

Po drodze natrafiłam na niezwykłą tańczącą rzodkiewkę. Czyżby mieszkały tu pokemony trawiaste? Jeśli tak, to natrafiłam na żyłę złota. Opłacało się zmierzać za światełkiem.
Obserwowałam błyszczącego pokemona, którego ruchy były nieźle skoordynowane. Gdy skończyła swój występ, złożyłam gratulacje i spróbowałam zwrócić jej uwagę odrobiną karmy.
-
Czy chciałabyś poznać region Shiruby? Podróże dają wiele szans w życiu. Ja na przykład mam zamiar opiekować się pokemonami trującymi i się w nich specjalizować. Dlatego przemierzam te bagna w poszukiwaniu nowego członka drużyny. Może razem stworzymy coś wyjątkowego?
Jeśli się zgadzasz, wejdź proszę do safariballa. - Byłam zainteresowana tą roślinką, nawet nie wyłącznie ze względu na jej barwę. Potrzebowałam trawiastego pokemona, a Oddish wydawała się być dobrą kandydatką. Pozostaje tylko zobaczyć jej reakcję. Jestem gotowa poświęcić nawet 8 safariballi by ją przekonać.
- - -
Od 7 do 0 safariballi
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 1:35 pm

94 - pochwycona w pierwszego pokeball'a.

Pokemon wydawał się bardziej oczarowany gratulacjami, niż karmą. Co nie oznacza że nie przyjął podarku z wdzięcznością. Momentalnie pochłonął otrzymane smakołyki, przy okazji kilkukrotnie dygając.
Roślinka wydawała się nawet nie słuchać twych słów, tak bardzo była oczarowana poświęconą jej uwagą, że gdy tylko zobaczyła pokeball, momentalnie doń wskoczyła.
Najwidoczniej Oddish rzadko kiedy miała okazje spotkać kogoś miłego. Bagna - bądź co bądź - bywają często okrutnym i niebezpiecznym miejscem.
Stałaś na czubku wzgórza, stąd rozpościerał się niezły widok na rosnące z jednej strony wzgórza drzewa. Ujrzałaś nawet jezioro w którym spotkałaś Tentacula. Z drugiej strony wzgórza teren wyglądał o wiele bardziej ''przyjaźnie''. Ot zwykłe bagna, trochę wody, parę drzew i przewróconych konarów.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 2:43 pm

Niesamowite, udało się. Byłam bardzo ciekawa co siedziało w głowie ów zielonej rzodkiewki. Ale póki co zostać to miało tajemnicą. Pora ruszać dalej. Zdecydowałam się pójść z dala od "mrocznej" strefy, ku standardowym bagnom.
- - -
7 balli
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 3:51 pm

88
34

Ruszyłaś ku standardowym bagiennym terenom. Wydawało Ci się, że tutaj również jeszcze nie byłaś. Znajdowało się tutaj stosunkowo sporo lądu, więc mogłaś przechadzać się nie mocząc swych kaloszy. Po jakimś czasie natrafiłaś na dwa pojedynkujące się ze sobą pokemony dobrze Ci znanego gatunku.

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Spr_5b2_451

Gdy zdały sobie sprawę z twojej obecności, jeden momentalnie się ewakuował, a drugi wpatrywał się w Ciebie sparaliżowany. Przestraszony? Onieśmielony? Spetryfikowany?
Ciężko stwierdzić.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 4:04 pm

Po drodze napotkałam dwa wojujące skorpiony. Jeden z nich był wyraźnie bardziej nieśmiały, bo od razu uciekł. Drugi też nie był zbyt pewny, ale chyba właśnie wygrał bój o ten skrawek bagna, skoro został na miejscu.
Ziemia była tu dużo bardziej sucha, więc szło się lżej. Co nie zmieniało faktu, że byłam na bagnach już odrobinę za długo... jeszcze ze dwa kroczki i wracam do wyjścia.
Zignorowałam Skorupiego i zaczęłam się rozglądać za jakimkolwiek innym pokemonem na horyzoncie. Gdzie się pochowały te inne trujące pokemony?
- - -
7 balli
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 4:14 pm

1

Gdy minęłaś skorpiona, ten momentalnie wycofał się i pognał za swym towarzyszem. Cóż.. Nic tu po tobie. Ruszyłaś dalej.
Po przejściu dosłownie dwóch kroków, przed sobą ujrzałaś monstrualnych rozmiarów drzewo. Co ciekawe u dołu jego pnia znajdowała się dziupla. Mogłabyś więc zajrzeć do środka. Kto wie. Może to tam ukrywa się, któryś z poszukiwanych przez Ciebie gatunków.
Pewnie nie zaszkodzi sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 5:34 pm

Od krajobrazu wyraźnie odznaczało się ogromne drzewo. Jak to tu wyrosło? Może kiedyś nie było tu jeszcze bagna? Tyle pytań, a odpowiedzi brak.
Może wypadałoby przeszukać tę dziuplę.
- - -
7 sb
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyNie Maj 21, 2017 11:03 pm

19

Wtargnęłaś do wnętrza drzewa, było tu jednak dość ciemno i nie byłaś w stanie niczego wypatrzeć. Cóż.. Bywa i tak. Słyszałaś jednak jakieś dźwięki. Czy to pokemony? A może tylko wiatr płatał Ci psikusy?
Twoje oczy z wolna zaczęły przyzwyczajać się do panującego w konarze mroku.
Wnętrze dziupli było okrągłe, a ściany porastał gęsty bluszcz, gdy spojrzałaś w górę zauważyłaś, że spora część konaru jest jakby ''wydrążona'', a wyżej znajdują się kolejne ''dziuple'' (prawdopodobnie wychodzące na gałęzie drzewa). Możliwe, że to z nich wydobywały się dźwięki, które wcześniej słyszałaś.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyPon Maj 22, 2017 3:27 pm

Więcej dziupli w dziupli. I odgłosy. Zbadajmy to. Ale moja podróż zbliża się ku końcowi. Jeśli konkretne pokemony po tak długim czasie nie chcą mi się pokazać, to widocznie nie jest mi pisane.
- - -
7 sb
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyPon Maj 22, 2017 3:58 pm

58
59 xD

Wspięłaś się po bluszczu do najbliższej szczeliny. Po jej drugiej stronie znajdowała się jedna z potężnych gałęzi drzewa. Nie miałaś niczego lepszego do zrobienia, niż spróbować się na nią dostać i rozejrzeć się tam za stworkami.
Bezpośrednio na gałęzi nie znalazłaś żadnego pokemona, ale za to pod drzewem, w bagnistym bajorku, kąpał się taki oto jegomość.
Polowanie Gosi [3] - Page 3 Spr_4h_072
Mogłaś bez problemu dostać się tam schodząc tą drogą, którą tu się dostałaś.

Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyPon Maj 22, 2017 4:11 pm

Niepewnie przeszłam po gałęzi drzewa, nie chcąc skończyć z połamanymi nogami. I po raz kolejny spotkałam meduzę na bagnach. I po raz kolejny zastanawiam się, jak pokemon morski może tu żyć. Westchnęłam i zeszłam z powrotem na dół.
Zdecydowałam się wyjść z safari, ale z nowym sojusznikiem - małą zieloną Oddish, która była pokemonem trawiastym jakiego potrzebowałam.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 EmptyPon Maj 22, 2017 8:08 pm

Znałaś już to bagno jakby to było twoje bagno, więc udało Ci się dość szybko opuścić jego tereny.

OddishPolowanie Gosi [3] - Page 3 Female-icon
Ronette

Polowanie Gosi [3] - Page 3 D0hq8ck

Polowanie Gosi [3] - Page 3 GrassPolowanie Gosi [3] - Page 3 Poison

| Charakter |

Oddish jest pokemonem niezwykle wylewnym. Nie ma problemów z wyrażaniem własnych emocji i jest niezwykle otwarta. Jej wybuchy energii przyjmują często skrajne formy, nie jest problemem dla niej wskoczyć na kogoś z radości, bądź zasadzić siarczystego kopniaka gdy ktoś zajdzie jej za skórę. Kolejną cechą Ronette jest łatwość z jaką zaraża się ona emocjami, gdy ktoś płaczę, ona płacze, gdy ktoś jest zły i ona przybiera bojowy nastrój, a gdy ktoś jest przerażony i ona zaczyna się trząść. Jednym słowem można określić ją jako Hiperemocjonalną. Powodem takiegoż zachowania małej roślinki, jest miejsce, w którym się wychowała. Ronette pochodzi z ciemnej strony bagna, miejsca gdzie większość pokemonów nie jest skłonna do zabawy bądź podziwiania kunsztu tanecznego małej Oddish. Ojczyzna trującego stworzonka hołdowała raczej umiejętności ukrycia się w gęstwinach, niż zdolności taneczne. Tak więc gdy Pokemon spotkała swą trenerkę po raz pierwszy or razu żarliwie ją pokochała. Był to pierwszy raz gdy ktoś okazał Oddish prawdziwą życzliwość.
Roślinka posiada również swe pasję, są nimi rzec jasna taniec oraz błyszczenie swymi świecącymi listkami - z których jest niesamowicie dumna. Jej stosunek do pojedynków jest raczej nieokreślony. Oddish zazwyczaj będzie walczyć jeśli poprosi ją o to jej trenerka, wyjątkiem będą jednak sytuacje gdy przeciwnik jest od niej dużo słabszy. (Roślinka jest bardzo współczująca i pełna empatii.) Jeśli zaś chodzi o treningu to roślinka je uwielbia i traktuje jak naukę nowych choreografii tanecznych.  

| Umiejętność |
Solar Power - Gdy Pokemon jest wystawiony na działanie mocnego światła jego Specjalny Atak jest zwiększony o 1.5, jednakże jego HP spada o 1/8 na koniec każdej tury.

| Ataki |
>Absorb  >Growth  >Synthesis

| Statystyki |

| Atak | 2
| Obrona | 5
| Sp. Atak | 9
| Sp. Obrona | 5
1000 HP

| Trzyma |
-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [3]   Polowanie Gosi [3] - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Gosi [3]
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Polowanie Gosi [4]
» Polowanie Gosi
» Polowanie Gosi [2]
» Polowanie Cristy
» Polowanie Quincy'ego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: