Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Małża 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Małża

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Małża Empty
PisanieTemat: Małża   Małża EmptyNie Lis 13, 2016 5:39 pm

Witaj Śmiałku!
Wyzwanie to ma charakter walki, tak też będzie wyglądać. Odpisywanie w tym temacie należy traktować tak - jak pojedynek toczony w przygodzie (bądź poza przygodą, w każdym razie pojedynek.)
Należy pamiętać o regulaminie, przyzwoitości i dobrej zabawie! :V

Przypomnienie lokacji i zadania w niej zawartego:

Małża VouCLgf

Kościste Pole - Ariados vs Spiritomb

Spoiler:

(walka 2 vs 1)
> brak wymogów

Nagroda:
- 20 dyniożetonów za przejście
- 20 dyniożetonów za wykonanie zadania

.
.
.

Do Boju!

Spoiler:
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyWto Lis 22, 2016 9:54 pm

Wędrówka przez Kościste Pole nie należała do najprzyjemniejszych. Prawdę mówiąc to trzęsłam się ze strachu. Sytuacja była beznadziejna i zaledwie dwa dni temu zmarł mój towarzysz podróży. Nieuważny krok, otwarte złamanie nogi i brak cywilizacji w pobliżu. Podejrzewam że uciekłabym by cieszyć się ostatnimi dniami własnego życia, gdyby nie Spinarak i Ariados. Gdy tydzień temu napotkałam te pokemony z towarzyszem obudziła się we mnie nadzieja. Skoro oni mogli zdobyć się na odwagę w obliczu końca świata, to czemu ja nie? W dodatku fakt że stworki mojego ulubionego typu miały walczyć ze złem wydawał mi się... symboliczny.
Ale nie wiem symbolem czego mało być coraz większe zmęczenie jakie odczuwałam. Niemal nie pamiętałam już gdzie idziemy. Niemal, bo zagrożenia takiego jak ten Spiritomb nie da się zapomnieć. Dobry Arceusie, jak mogłeś do tego dopuścić. Chociaż w sumie takie pytania dawno przestały już mieć znaczenie. Nie kiedy wszystko zostało stracone.
No, nie wszystko. Wciąż mam swoje życie. I mogę z nim zrobić co chcę. A chcę zrobić to co moi sojusznicy pajęczaki. Zrobić to co powinno się zrobić.

Musieliśmy być coraz bliżej, bo ilość roztrzaskanych szkieletów zwiększyła się do nieprawdopodobnej ilości. Nie było większego kawałka ziemi na której nie spoczęłyby czyjeś szczątki. I przez to niestety musieliśmy chwilami po nich iść. Zdecydowałam że nie będę patrzeć w dół. Nienaturalna dla moich oczu mieszanka bieli i zielonożółtego odcienia i tak zapewne nie miała zostać wymazana z mojego umysłu.

W końcu... przed nami zamajaczyło zbiorowisko ciemnych chmur kłębiących się nad nietypowym kamieniem. Jak opowiadano na początku tego wszystkiego kiedy ktoś raportował spotkanie dziwnego zjawiska. A teraz ja mogę zobaczyć to na żywo. Mimowolnie zwolniłam, jednak nie musiałam długo czekać na to aż Ariados zajdzie mi drogę i poważnie na mnie spojrzy. Nie znałam tego pokemona jakoś szczególnie długo a i tak mi zaimponował. To on wziął swoje ostatnie dziecko na ten atak ostatniej szansy. Skąd wziął siły i jak on to robi? Czy ja wiem co robić?
Rozumiałam jedno: to nie ma znaczenia. Musimy spróbować walczyć, jak poprzedni.
Mam tylko nadzieję że gdy już zacznie się bitwa będę myśleć tylko o tym co zrobić, tylko o strategii... nie o beznadziejności.

Ważne że są ze mną Spinarak i Ariados. I wiem że dla nich moja obecność też wiele znaczy. Pokemony i ludzie razem osiągną najwięcej, tak zawsze mówiono. Oby było to prawdą. Bo Spiritomb jest sam.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptySro Lis 30, 2016 6:31 pm

Wolno - bo w końcu nic was nie poganiało, świat już się skończył - przemieszczaliście się przez cmentarzysko ludzi i pokemonów. Część szkieletów była w niezłym stanie, niektórzy może nawet byliby w stanie niektóre z nich rozpoznać, inne były tak bardzo niekompletne, bądź zdeformowane przez fizyczne obrażenia, że stanowiły tylko białe bryły wystające z pożółkłej trawy, czy też obnażone ostro zakończone szczątki skąpane w szarym pyle. Ariados mknął przez to gargantuiczne środowisko bez cienia strachu, mały Spinarak - wpatrzony w swego rodzica - również starał się nie okazywać tej zgubnej emocji - ale widziałaś jak jego odnóża drżą. Dobrze wiedziałaś, że w takiej sytuacji, każdy odczuwał lęk, sztuką było go odpowiednio kierunkować, tak by nie mącił zmysłów. To wydawał się robić większy z pająków. Ariados bez wątpienia był silny i doświadczony, wzór do naśladowania. Święty w świecie gdzie nie pozostała już żadna świętość do czczenia.
Mknęliście ku przeznaczeniu, ku śmierci, bądź ku heroicznemu zwycięstwu, chociaż opcja wygranej wydawało się mało prawdopodobna, to z pewnością nie była niemożliwa. Jak mawiał jeden z ostatnich ludzi, którego spotkałaś żywego: Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, za które trzeba płacić życiem, te, które należy powierzyć przyszłym pokoleniom, oraz te których niemożnym jest podjąć się jednostce.  

Część kości ustępowała pod ciężarem waszych stóp i z głośnym trzaskiem oddzielała się od swych elementarnych całości. Inne wprost przeciwnie, zamierzały zachować pamięć o swych dawnych podbojach i pozostawały jednolitymi konstruktami. Tak czy inaczej... Bestia z pewnością słyszała, że nadciągacie. Element zaskoczenia i tak zapewne nie odegrałby zbyt dużej roli, nie miało więc znaczenia czy monstrum jest świadome waszej obecności czy nie. Zresztą.. Tak wielu przybywało, by się z nim zmierzyć... Z pewnością wie, że atak może nastąpić z każdej strony.

Musiał słyszeć, że nadchodzicie. Mimo to Herold Końca Świata wolał was lekceważyć. Miast wyczekiwać waszego nadejścia w swej - budzącej grozę -prawdziwej formie, ten oczekiwał waszego przyjścia - jako pospolity ''nagrobek''. Co prawda jego obecność była dobrze oznaczona, wszakże zewsząd zbiegały się burzowe chmury, a powietrze w tym miejscu było wyjątkowo zanieczyszczone, jednakże jego niedocenianie waszej siły z pewnością również było widoczne. Przez moment - który bez wątpienia jawił wam się jako godziny - staliście na przeciwko tej niespotykanej anomalii, niepewni czy istota w ogóle zdecyduje się przed wami ''stanąć''.
W końcu ''Zło ostateczne'' zdecydowało objawić wam swą obecność. Okolicę przeciął wysoki pisk układający się w maniakalny śmiech, nagrobek rozbłysł i zapłonął ukazując paskudne obliczę Herolda Zagłady - Spiritomba. Obrzydliwe, fioletowe światło omiotło okolicę. Złowieszczy chichot wstrzymał na chwilę wasze serca.

Wasz przeciwnik był bestią, anomalią nie z tego świata, ucieleśnieniem zła minionej epoki. Nawet jeśli nie było już czego ratować, to musieliście walczyć, choćby dla resztek idei reprezentujących minione, które wciąż pozostały.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyNie Maj 14, 2017 12:06 pm

Poczułam jak krew odpływa mi z twarzy, a ręce zaczynają dygotać. Spiritomb był straszny. Może i wyglądał na typowego przedstawiciela swojego gatunku, ale na pewno nim nie był. Aura jaką emitował mroziła krew w żyłach.
Ale to wszystko musi mieć jakiś głębszy sens. Wierzę w to. Poczułam przypływ odwagi i nadziei. Może wszystko już stracone, ale możemy pokazać że nasze życia mają znaczenie.
- Jest jakiś powód dla którego tu jesteśmy... żeby pokonać tego potwora! - Powiedziałam w stronę moich pajęczych sojuszników, ku pokrzepieniu ich serc.
- Spinarak, ukryj się za Ariadosem i atakuj Infestation. To go uwięzi. Po czym strzelaj po kilka razy Poison Sting kiedy będziesz mieć okazję. Absolutnie nie pozwól się uderzyć, uciekaj wtedy za pomocą Shadow Sneak! - Zdecydowałam, że Spinarak jako pierwszy powinien dostać instrukcje, zważywszy na to jak niedoświadczony jeszcze jest. No i Ariados będzie się mniej martwić... o ile to możliwe.
- Ariados, zacznij od Swords Dance. Ostrzelaj go Pin Missle, by od razu ruszyć z Poison Jab. Kontruj każdy atak tego czegoś Sucker Punch. Wierzę w was! - Planem było by Pin Missle zdekoncentrowało przeciwnika na tyle, by Poison Jab się udał... A Spinarak był bezpieczny.
A ja? Cóż, miałam czas by myśleć nad strategią. Dzięki naszej wspólnej podróży poznałam ich każde ruchy. Modlę się do Arceusa żeby to wystarczyło.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyPią Maj 19, 2017 11:54 am

Gdy Spiritomb usłyszał twą przemowę tylko zawył prześmiewczo, byłaś pewna, że ta istota rozumie twoje słowa. Wydawał się warzyć każdy element twej wypowiedzi. Z pewnością nie omieszka również spróbować wykorzystać twą strategię przeciwko tobie.

Gdy Spinarak przemieścił się za swego rodzica, Spiritomb nadal się nie poruszył, nadal trwał w miejscu ze swym paskudnym grymasem, najwyraźniej coś knuł (Nasty Plot). Ariados zaczął odprawiać swój taniec (Swords Dance), a mniejszy pajączek wysłał w kierunku Spiritomba chmurę czegoś - co przywodziło na myśl mikroskopijne owady (infastation), duch wydawał się jednak być na to gotowy, zniknął w cieniu (Shadow Sneak) - wymijając atak Spinaraka - by po chwili pojawić się między dwoma pająkami. Spanikowany pajączek - zgodnie z twoją radą - momentalnie ewakuował się znikając w cieniu (Shadow Sneak), Ariados za to był na wszystko przygotowany - posłał w kierunku w kierunku ducha 3 pociski (Pin Missile), a następnie pchnął go swym pokrytym trucizną rogiem (Poison Jab). Bestia przyjęła na na siebie wszystkie ciosy, nie dawała po sobie jednak poznać by otrzymane obrażenia były w jakiś sposób poważne. Albo blefowała, albo była niezwykle twarda.

Spiritomb wydał z siebie upiorny jazgot, a za falą dźwiękową, przez pole walki przelała się fala mrocznej energii. (Dark Pulse) Wyłącznie Spinarak był dostatecznie daleko by nie odczuć efektu fali uderzeniowej, zarówno ty jak i Ariados wylądowaliście pośród leżących tu i ówdzie kości. Twoje ciało przeszły drgawk, na szarej ziemi pojawiły się czerwone krople, z nosa pociekła Ci wąska strużka krwi. Po chwili zdołałaś podnieść się na rękach by spojrzeć co stało się z większym pajęczakiem.
Oględziny pola walki sprawił, że odetchnęłaś z ulgą, co prawda szkarłatny pajęczak oberwał i wydawał się dość zdezorientowany, ale nadal był w stanie się podnieść. Nadzieja wciąż istniała.
Spanikowany zielony pajączek ruszył w stronę ducha starając się kilkukrotnie ukłuć go swym rogiem. (Kilka Poison Stingów) Nawet jeśli trafił nie wydawało się przynieść to większego rezultatu. Bestia cofnęła się a następnie natarła, jednym celnym ciosem posłała Spinaraka kilka metrów dalej. (Feint Attack)
Cóż. Walka raczej nie potoczyła się zgodnie z planem, ale przynajmniej wszyscy nadal żyliście.

Na środku pola bitwy znajdował się spiritomb. Po jego lewej stał Ariados, który właśnie otrząsnął się po uderzeniu mrocznej fali, a po prawej w piachu leżał mniejszy z pajączków, poobijany acz wciąż przytomny.
Nagle.. Ektoplazma, która tworzyła Spiritomba jakby zadygotała, jego twarz na ułamek sekundy zniknęła. Czyżby ataki Spinraka zatruły bestie?


Spinarak:
Ability: Swarm
Stan: Podrapany i ranny.

Ariados:
Ability: Insomnia
Stan: Brudny od piasku i lekko ranny. Dark Pulse wywołał Flinch, więc nie mógł zareagować gdy Spinarak zdecydował się nacierać. Wzmocniony tańcem ostrzy.

Spiritomb:
Ability: ?
Stan: Zatruty i lekko ''zadrapany''. Wzmocniony niecnym planem.

Ty:
Stan: Brudna, ranna i na ziemi.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptySob Cze 24, 2017 7:16 pm

Ból. To nie pierwszy raz kiedy go doświadczyłam. Ale pierwszy raz kiedy doznałam go w walce z ciemnością. Spiritomb był naprawdę potężny. I zły. Jakim prawem jeszcze chodził po tej ziemi. Uderzona mroczną falą padłam na ziemię, między kości poległych. Chciałam wstać. Naprawdę chciałam. Ale moje ręce ledwo dały radę się ruszyć. Nogi podobnie. Otrzymane obrażenia sprawiły, że mgiełka bólu przesłoniła mi na chwilę umysł. Nie trwało to jednak długo, bo strach i adrenalina skutecznie go odsunęły. Więc taki jest plan Arceusa? Mam umrzeć? Dwa oddane mu pokemony, walczące w Jego imieniu, również? Dlaczego? Zaczęłam się powoli unosić na swoich rękach. Słyszałam, jak mały Spinarak oddaje strzały w stronę monstrum. Więcej wiary. Stanęłam nad leżącymi szkieletami, gotowa dalej prowadzić Ariadosa i Spinaraka. Wprawdzie musiałam się trzymać za bok, ale wciąż mogłam mówić.
- Ariados, wybacz mi. Ochronię Spinaraka. Użyj Scary Face. Zaufaj mi, to poważnie obniży szybkość tego ducha. Zacznij biec dookoła Spiritomba i atakuj Pin Missle. Niech pociski lecą do niego z każdej strony. Jeśli spróbuje się do ciebie zbliżyć, nabij go jak najmocniej Poison Jab - zdążysz, bo będzie spowolniony! Jeśli spróbuje ponownie Dark Pulse, uprzedź go Sucker Punch. - Zaczęłam się czuć jako-tako lepiej, ale bardziej pod względem psychicznym. Nos i kończyny bolały mnie niemiłosiernie. Ale jeszcze nic nie było złamane. Pokuśtykałam do Spinaraka, by być u jego boku. I dalej od Spiritomba.
- Nie bój się. Ariados jest silny. Wspomożemy go i to zło zniknie. Dasz radę wystrzelić jeszcze parę Poison Stingów? - Bardziej chciałam odwrócić jego uwagę od strachu, niż kazać mu zadawać jakieś faktyczne obrażenia. Nie powiedziałam mu tego, ale jeśli jakikolwiek atak nas dosięgnie, to rzucę się przed pajączkiem jako żywa tarcza. Mogę jeszcze trochę znieść, a modlitwa do Arceusa w myślach, powinna zmniejszyć obrażenia od mrocznego ataku. No i zapora z mojego ciała da Spinarakowi największe szanse na ucieczkę z Shadow Sneak. Oh mighty Arceus, hear my prayer!


Our Arceus who art in Sinnoh
Hallowed be thy name
Thy Type Plate come
Thy Judgment be done
In Hoenn as it is in Kanto
Give us this our daily poffin
and forgive us our status ailments
as we forgive those who status ailment against us
and lead us not into entry hazards
but deliver us from weather

Amen :V
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyNie Lip 02, 2017 7:23 pm

Duch był zaprawdę potężny, dostatecznie potężny by samemu przeciwstawić się światu i zwyciężyć. Nie oznaczało to jednak, że naprzeciwko niemu nie może się zjawić nikt potężniejszy.
Czy dziewczę i dwa pokemony okażą się wystarczająco potężni by zwyciężyć nad manifestacją złej energii tegoż, zatrutego, przegniłego i martwego świata? O tym wszechświat miał się dopiero przekonać.
Dziewczę.. - Z imieniem Arceusa na ustach - Posłało do boju swych podopiecznych.
Modlitwa spłynęła na pola śmierci i rozkładu, odpowiedź jednak nie nadeszła... To była próba.. Próba dla tego świata. A w próbach nie można było liczyć na pomoc. Byliście zdani na siebie, lecz Arceus z pewnością spogląda na was swym przychylnym okiem życząc szczęścia.

Czerwony wojownik ruszył do boju, posłał swemu rywalowi przeszywające spojrzenie (Scary Face), które skutecznie zmniejszyło jego pewność siebie. Następnie, nim spowolniony przeciwnik zdołał zareagować, pajęczak okrążył go zasypując kupę ektoplazmy pociskami. (Pin Missle) Spiritomb nie zamierzał jednak być chłopcem do bicia i natarł na swego przeciwnika w kontrataku. Przeciwnicy wymienili między sobą ciosy, pająk zaatakował swym rogiem (poison jab), a monstrum natarło całą swą masą. (Feint attack) Żaden z pokemonów nie wydawał się wyjątkowo mocno odczuć siły ciosu.

Pokuśtykałaś do małego pajączka. Twoja obecność chyba dodało mu nieco odwagi bo wysłał z siebie kilka pocisków, był jednak zbyt roztrzęsiony by trafić w mimo wszystko ruchomy cel. (Nawet jeśli bestia była teraz dość powolna.)

Karmazynowy rycerz stał naprzeciwko cienistej bestii i oczekiwał na dalsze rozkazy ''kapłanki'' Arceusa.  

Spinarak:
Ability: Swarm
Stan: Podrapany i ranny. Osłaniany przez Małsze.  

Ariados:
Ability: Insomnia
Stan: Brudny od piasku i ranny.Wzmocniony tańcem ostrzy.

Spiritomb:
Ability: ?
Stan: Zatruty i lekko ranny. Wzmocniony niecnym planem. Obniżona prędkość.

Ty:
Stan: Brudna, ranna i przy spinaraku.


Ostatnio zmieniony przez Seath dnia Nie Lip 16, 2017 2:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyNie Lip 16, 2017 2:42 pm

// E, a gdzie mój Swords Dance na stanie Ariadosa? xD BTW: "Ranny" oznacza 50% HP, a "Lekko ranny" 75% HP, tak?

Próba jakiej Arceus poddał ten świat była ciężka. Zbyt ciężka, aby ją udźwignąć. Ale nawet w ciemnościach można mieć nadzieję. Teraz ciemności napierają, by odebrać tą ostatnią nadzieję. Broniliśmy się, ale ciągłe mroczne ataki powoli zmniejszały nasze szanse. W ostatnich minutach Ariados walczył niczym prawdziwy rycerz, zadając Spiritombowi dwa ciosy, a przyjmując tylko jeden. Być może nadzieja nie zostanie zgaszona.
- Ariados, skoro przeciwnik jest spowolniony, ponownie Swords Dance. Zwiększmy twój atak jeszcze bardziej. - Na oko sprawi to, że jego atak będzie trzy razy większy niż wyjściowy.
- Skup się: spróbuj zaatakować Posion Jab, to twój najsilniejszy atak. Jednak jeśli duch zaatakuje, uprzedź go Sucker Punch, by natychmiastowo się przy nim znaleźć. Kiedy będziesz blisko, Posion Jab. Staraj się obronić przed Dark Pulse za pomocą robaczych ruchów: Infestation i Pin Missle. Jeśli zaatakuje Feint Attack, kontruj Bug Bite i jeśli będzie odsłonięty dołóż Poison Jab. Jeszcze dożyjemy kolejnego dnia, jeśli taka jest wola Arceusa. - Skończyłam dawać instrukcję Ariadosowi i popatrzyłam na małego pajączka za mną. Spinarak był już osłabiony. Nie więcej niż ja, czy jego rodzic, ale był najmłodszy i najsłabszy... należało mu pomóc bez narażania na atak monstum.
- Mały... Posłuchaj. Użyj na mnie Absorb. Potrzebujesz energii, żeby pomóc Ariadosowi. Bez twojej pomocy może się nie udać, a ja... heh. Ja tylko stoję w miejscu. - Zaoferowałam mu słaby uśmiech, nieco połączony z grymasem bólu gdy musiałam ruszyć swoje mięśnie. Przed nami toczyła się walka na śmierć i życie. Pewnie gdyby miałby użyć Absorb na Spiritombie przyniosłoby to więcej szkody, niż pożytku.
- Podlecz się tyle ile będziesz musiał i ruszaj z Shadow Sneak. Nie odwracaj się na mnie, zostań w ukryciu i uważaj na siebie. Dark Pulse, czy Feint Attack staraj się blokować Infestation i String Shot razem z Ariadosem. - Podałam mu najlepszy plan jaki udało mi się ułożyć, bo spodziewałam się, że jeszcze przed końcem Absorb skończę na kolanach w taki czy inny sposób. Miałam tylko nadzieję, że później uda mi się uzbierać dość sił, by ponownie przemówić.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyNie Lip 16, 2017 9:22 pm

Niebiosa pozostawały milczące, a wy nadal toczyliście swój bój z potężnym monstrum. Ariados - korzystając z tego, że Spiritomb poruszał się teraz niezwykle ociężale - wykonał taniec ostrzy. Bestia nie zareagowała, Spiritomb szykował jakiś niecny plan (nasty plot), więc Ariados wyskoczył w przód by dosięgnąć swego przeciwnika zatrutym rogiem (poison jab), jednak wasz przeciwnik zaczął chyba doceniać was nieco bardziej i zastosował bardziej defensywną taktykę niż dotychczas. Gdy tylko karmazynowy rycerz znalazł się bliżej swego nemezis, ten doskoczył do rywala i natarł na niego koncentrując wokół siebie energie mroku.(Sucker Punch) Nie zatrzymało to jednak pająka i Spiritomb był zmuszony przyjąć na siebie cios swego przeciwnika. Nawet jeśli ataki typu trującego nie były zbyt efektywne na duchy, to nie dało się zaprzeczyć, że Spiritomb zdecydowanie odczuł siłę uderzenia. Duch nie zamierzał jednak się poddawać i w czasie gdy Pająk starał się wymierzyć swemu rywalowi kolejny cios, ten posłał w jego kierunku dziwny promień. (Confuse Ray) W rezultacie mrocznemu potworowi udało się umknąć przed kolejnymi obrażeniami i skonfundować Ariadosa.  

Spinarak niechętnie zaczął czerpać od Ciebie siły życiowe, mimo iż na pewno starał się ''wyssać'' absolutne minimum, to i tak poczułaś się osłabiona i musiałaś przykucnąć. Oceniając twój stan nie było tragedii, po raz kolejny z twego nosa wypłynęła stróżka krwi, jednak poza tym i nadejściem lekkiej migreny, nic ci nie było. Za to Spinarak widocznie poczuł się lepiej, zadrapania zniknęły, a kilka jego ran zasklepiło się. Mały pajączek nieco zmartwiony rozpłynął się w cieniu czając się do ewentualnego ataku, póki co nie znalazł jednak ku niemu sposobności.

Trucizna po raz kolejny odcisnęła piętno na waszym przeciwniku. Ten nadal jednak trzymał się całkiem nieźle, bestia zdecydowanie nie należała do chucherek i była wytrzymała.. Jak na ektoplazmę.

Spinarak:
Ability: Swarm
Stan: Lekko ranny - Absorb wyleczył kilka z jego ran. Skryty w cieniu.  

Ariados:
Ability: Insomnia
Stan: Brudny od piasku i ranny. Wzmocniony tańcem ostrzy x2. Skonfundowany (1 tura)

Spiritomb:
Ability: ?
Stan: Zatruty i ranny. Wzmocniony niecnym planem,x2. Obniżona prędkość.

Ty:
Stan: Brudna, ranna i osłabiona.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża EmptyPią Lip 21, 2017 5:50 pm

Temat do zamknięcia, wycofuję się i idę na Mroczny Las - Chory Trevenant
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Małża Empty
PisanieTemat: Re: Małża   Małża Empty

Powrót do góry Go down
 
Małża
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Małża Małgorzata

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Organizacja :: Konkursy i Eventy :: Halloween-
Skocz do: