Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Gosi [4] - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Gosi [4]

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [4] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [4]   Polowanie Gosi [4] - Page 2 EmptyWto Sie 01, 2017 1:35 pm

Wiem, że właściwie nie ma różnicy między samcami i samicami tego gatunku, ale uznajmy, że widać to po oczach. Rzęsy czy coś. XD

Radość w powodu uwolnienia nogi nie trwała długo, bo grawitacja chciała zrobić swoje. Asekurowałam się rękami i skończyło się na dziwnym mostku. Nowa poza na pokazy.
Powoli się wyprostowałam, utrzymując równowagę na jednej nodze i dobywając kalosza z uczuciem satysfakcji. Gotowa do dalszej podróży, postanowiłam nie zwlekać dalej. Bagno na pewno skrywało przede mną jeszcze wiele tajemnic. Na swojej drodze nie zauważyłam nic niezwykłego, jednakże coś usłyszałam! Kontynuowałam wędrówkę, w zamyśleniu ścierając błoto z dłoni. Za wiele to nie dawało, ale nie martwiłam się tym. Natomiast martwiłam się o źródło złowrogiego dźwięku. Cóż to mogło być? Chyba było bliżej i bliżej...
Zaledwie za zakrętem czekała na mnie odpowiedź. Ah, latający meteoryt, Koffing. Ale wydziela jakiś dziwny dym... W sumie... sam jest dosyć nietypowy. Okazało się też, że buczenie dochodzi właśnie z unoszącej się toksycznej kuli i brzmi bardziej jak płacz. Zaniepokojona rozejrzałam się po okolicy. Nikogo innego tu nie ma, co się mogło stać? Smutny Koffing? To już całkiem nietypowe. Jedyną rzeczą jaka przychodziła mi na myśl było to, że lewitująca skałka może mieć trudności z racji bycia odmiennej barwy. Ale takie domysły wynikały z mojej wiedzy na temat shiny - często odrzucane przez dzikich pobratymców w obawie, że swoim błyskiem przyciągną drapieżników. Ale jacy drapieżnicy mogą być tu na bagnach? No właśnie, trujące pokemony raczej nie mogą szkodzić sobie nawzajem, pewnie nie ma tu nie wiadomo jakiej konkurencji. A może wręcz przeciwnie? Zaczynał mi się robić mętlik w głowie, a naprawdę chciałam rozwiązać tę zagadkę.
-
Przepraszam? - Kiedy Koffing się odwrócił zobaczyłam w jego oczach prawdziwe nieszczęście i... rzęski?
-
Ow. Masz jakieś problemy?... Niczym się nie przejmuj, jesteś piękna i sobie poradzisz. -
-
Czy ktoś cię skrzywdził, czy jakieś nieszczęście spowodowane pechem? - W końcu musiałam się zapytać. Chcę poznać problemy trujących pokemonów, czy coś w tym dziwnego?
...
No, trochę. Psychologiem nie jestem. Ale wciąż.

(10-15 min później, jeśli się tak da xD)

Ostatnie kilkanaście minut spędziłam próbując pocieszyć Koffing i zrozumieć jej sytuację. Źle było oglądać smutnego przedstawiciela zawsze roześmianego gatunku. Zaczęłam też się mimowolnie zastanawiać, czy jeśli umiałaby walczyć, to lepiej stawiłaby czoło trudnościom losu.
-
Koffing, nie chciałabyś nauczyć się więcej ataków? Stać się na tyle silną, żeby zawalczyć o własne szczęście? Tutaj i teraz nie mam czasu na więcej niż jeden trening, ale jeśli zgodziłabyś się ze mną podróżować, zdobyłabyś doświadczenie i pewność siebie. - Gdzieś z tyłu głowy przemknęła mi informacja o niebezpiecznych wyziewach Koffingów - trujących, łatwopalnych i wybuchowych. Ale wiedziałam, że dobrze prowadzony pokemon dowolnego gatunku nie jest zagrożeniem dla innych.

- - -
8-0 safariballi (używam od 1 do 9 balli)
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Gosi [4] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [4]   Polowanie Gosi [4] - Page 2 EmptyWto Sie 01, 2017 2:35 pm

22 – złapana bez problemów
Kiedy zaczęłaś mówić, Koffing umilkła na chwilę, spoglądając na Ciebie żałośliwie spod wilgotnych rzęs. Po słowach: „Jesteś piękna”, kula wybuchła nową falą szlochu i rzuciła Ci się w ramiona. Przez dobre dziesięć minut próbowałaś pocieszyć Koffing i jednocześnie starałaś się ze wszystkich sił, by nie udusić się wśród kłębów różowego dymu, które samiczka wyrzucała z siebie razem ze swoimi żalami. Ciężko było stwierdzić, o co jej chodzi, bo jedyne dźwięki, które słyszałaś przez cały czas, który Koffing spędziła z twarzą wtuloną w Twoje ramię, to: „Koffing… koff…” systematycznie przerywane nowymi falami buczenia i pochlipywaniem.
W końcu… wydawało się, że samiczka się uspokoiła, w każdym razie już dobre pół minuty spędziła w absolutnej ciszy, nadal w Ciebie wtulona. Od czasu do czasu z jej wnętrza wyleciała różowa chmurka dławiącego gazu. Wtedy wyszłaś ze swoją propozycją. Koffing oderwała się gwałtownie od mokrego od płaczu ramienia, spojrzała na Ciebie, spojrzenie jej zmętniało… O nie, nowa fala łez? Zaraz, zaraz – czy to…?
Na okrągłą twarz Pokemona zaczął powoli wpełzać uśmiech, z początku nieśmiały, potem coraz szerszy i szerszy. W końcu zyskała taki wyraz, jaki powinien mieć każdy szczęśliwy, normalny Koffing. Choć oczywiście ta Koffing nigdy nie będzie wyglądać jak inni przedstawiciele jej gatunku. W końcu jest wyjątkowa.
Słowem, Koffing złapana. Brawo.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Gosi [4] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [4]   Polowanie Gosi [4] - Page 2 EmptyWto Sie 01, 2017 3:22 pm

Przyszłam po wensza, a skończyłam z uczuciowym meteorytem. Bagno mnie wiecznie zaskakuje. Koffing ujęła mnie swoją wrażliwością. Ciężko będzie radzić sobie z jej dymem, ale poradzę sobie. Poczytam jakieś poradniki. Mam nadzieję, że zostaniemy przyjaciółkami. Skierowałam się do wyjścia z safari.
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Gosi [4] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [4]   Polowanie Gosi [4] - Page 2 EmptyWto Sie 01, 2017 4:31 pm

★Koffing ★ Polowanie Gosi [4] - Page 2 Female
Fosfina
Polowanie Gosi [4] - Page 2 Koffing_loves_you_by_koffinglove-d7bv5qe

Polowanie Gosi [4] - Page 2 Poison
| Charakter |
Koffing to wyjątkowo wrażliwa istota, którą łatwo zranić. Przez większość czasu zachowuje się jednak jak typowy przedstawiciel swojego gatunku: uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do innych i wesoło wypuszczająca ze swojego wnętrza różowe kłęby trującego gazu. Ponadto jest z niej straszna przylepa; uwielbia przytulać się do każdego, kogo tylko napotka na swojej drodze, a zwłaszcza do Małgorzaty. Jak typowa kobietka, kocha pochlebstwa na temat jej nietypowej urody. Nie ma oczywiście nic przeciwko docenieniu jej również na innych polach. Problemy zaczynają się, gdy kula ma chandrę. Tak, niestety zdarza jej się co jakiś czas dostać napad wyjątkowo złego nastroju. Powody tego mogą być różne: głód i wojny na świecie, wrażenie bycia brzydką i przez nikogo nierozumianą, poczucie bezsensu istnienia… Wystarczy nawet krzywe spojrzenie, by wywołać efekt domina. Czasem po prostu nie wiadomo, który problem egzystencjalny tym razem trapi Koffing. Bywa, że i ona sama tego nie wie i po prostu płacze, żeby zrzucić nadmiar emocji. W takim wypadku może być ciężko przekonać ją do walki lub treningu, choć ciepłym słowem i ciasteczkami można nieco poprawić jej nastrój. Koffing ma raczej dobre relacje z pozostałymi Pokemonami w drużynie Małgorzaty, choć unika skrelpowatej Nebraski, myśląc, że ta jest na nią o coś obrażona. Szczególnie mocno zaprzyjaźniona jest z Ronette, gdyż ma wrażenie, że rzodkiewka jak nikt inny potrafi ją zrozumieć. Takie przyjaciółki na śmierć i życie, w śmiechu i płaczu równie solidarne.

| Umiejętność |
Levitate – Brak efektu od zadających obrażenia ataków typu Ziemnego. Nie może być uwięziony przez zdolność Arena Trap. Nie otrzymuje obrażeń od Spikes.

| Ataki |
>Poison Gas >Tackle >Snore

| Statystyki |
| Atak | 5
| Obrona | 7
| Sp. Atak | 6
| Sp. Obrona | 7
1000 HP

| Trzyma |
-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Gosi [4] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Gosi [4]   Polowanie Gosi [4] - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Gosi [4]
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Polowanie Gosi
» Polowanie Gosi [2]
» Polowanie Gosi [5]
» Polowanie Gosi [3]
» Polowanie Quincy'ego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: