Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Naturala nr.1 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Naturala nr.1

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 4:44 pm

Kwiatki, pachnie, zielono. Kilka pięknych strumyków przecinających zieleń. Tak prezentowała się arena, na której powinno, aż roić się od pokemonów trawiastych. Do dyspozycji miałeś 15 Balli i Masę Przynęt
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 4:46 pm

Idę przed siebie w końcu muszę trafić na jakiegoś trawiastego pokemona
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 5:05 pm

Filipos44 napisał:
3. Odpis gracza na safari musi zawierać nie mniej niż dwie linijki.
Fragment regulaminu. Następnym razem, zostanie potrącone z Balli.
~~~~~~
Los 1 do 100 - 29 - brak pokemona
~~~~~~

Jak na razie w twoje oczy nie rzucił się żaden pokemon. Nawet najmniejszy. Zielona równina wydawała się pusta, jednak słyszałeś, że wcale tak nie jest. Gdzieś tu na pewno są stworzenia, które nadają się do złapania. Choć nie będą chciały zrobić tego po dobroci, ale zawsze.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 5:17 pm

Zastanawiam się jakby tu znaleźć pokemona i wpadam na pomysł by położyć nie daleko krzaku kilka przynęt, a samemu skryć się za tamtym krzaczorem i czekać aż jakiś stworek się pokaże. Jestem przygotowany i spokojnie obserwuje czy jakiś pokemon nie kieruje się w stronę przynęt
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 5:21 pm

Los 1 do 100 - 74 - pokemon
Los 1 do 100 (1 do 5 Shiny) - 35 - zwykły

~~~~~~

Nie musiałeś czekać długo! Zapach przynęty rozniósł się po okolicy. Widziałeś wielu zainteresowanych, jednak jeden stworek zebrał w sobie siły i pobiegł w kierunku przekąski. Był to młodziutki Skiddo. Zaraz obwąchał smakołyk, i nie świadom twojej obecności zaczął go zjadać.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 6:43 pm

Powoli wychodzę z krzaków by niespłoszyć małego baranka, kozę czy czym on tam jest, mając na ręce kilka przynęt by maluch mi zaufał i nie wystarszył się, ogólnie mieć takiego baranka czy tam koze to jest coś! nie dosyć, że do słabych nie należy to jeszcze jest trawiasty a w dodatku można go wydoić xD
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptySob Lip 12, 2014 11:00 pm

Pokemon zamarł w pół ruchu i przygotował się do ucieczki. Nie uciekał jednak, czekał tak w niepewności. Jest nie ufny, to nie dziwne, większość, jeżeli nie wszystkie pokemony z jego gatunku takie są. Będziesz go musiał jakoś słowami przekonać do siebie... o ile wcześniej go nie spłoszysz.
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 8:39 am

- Witaj mały, ja nie chcę ci zrobić krzywdy, nie będę cię pytał jak się masz, czy trawka dobra i inne bzdety, po prostu przejdę do konkretów, a więc masz może ochotę dołączyć do mnie? Jeśli tak to czeka cię dużo przygód, śmiechu adrenaliny itd. Bardzo mi na tobie zależy bo jesteś słodki i za pewnie silny a w dodatku trawiasty! Nigdy bym nie pomyślał że spotkam jakiegoś Skiddo! A więc jak? - pytam go i powoli wyciągam ręce z garścią przynęt by go nie spłoszyć
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 10:48 am

Pokemon namyślał się krótką chwilę i... odbiegł w siną dal. Chyba nie chciał się na razie dawać złapać...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 10:53 am

- Szkoda już sobie go wyobrażałem w moim Teamie... e tam może teraz coś ciekawego znajdę - spoglądam i rozglądam się za jakimikolwiek pokemonami trawiastymi licząc na ciut więcej szczęścia niż w sytuacji z Skiddo. Postanawiam znów wejść za krzaki a przed nimi zostawić przynęty
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 11:10 am

Tym razem na jedzonko skusiła się jakaś poplątana osóbka w postaci Tangeli.
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 11:19 am

Powoli i bezszelestnie wychodzę zza krzaka i próbuję powoli zbliżyć się do makarono podobnego pokemona i pytam się - Hej mały, masz może ochotę dołączyć do mnie? Obiecuję że niebędziesz się u mnie nudzić, będziesz dostawał jedzenie, brał udział w walkach i pokazach, oczywiście jeśli będziesz chciał, nie zmuszam i wiele, wiele innych argumentów na za. A więc czy sznowny pan chciałby do mni dołączyć?
(Oby to był samiec bo jeśli samica to trochę dziwnie się będę czuł xD)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 11:28 am

Pokemon bez większego namysłu przytaknął, co oznaczało przecież że się zgodził, możesz go złapać!
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 11:33 am

Rzucam radośnie...znaczy spokojnie balla w Tangele - Extra! Mam Tangele! - Biorę balla ze złapanym Tangelem i ruszam dalej w zachodnią stronę szukając teraz jakiś pokemonów dość szybkich, przyda się takowy pok.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 11:37 am

Niestety trawiaste pokemony to ten typ który nie lubi zbytnio towarzystwa ludzi, w związku z czym trzeba się naszukać, a ty jeszcze sie nie naszukałeś. Pokemonów brak.
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 12:13 pm

Rozglądam się nada trzymając kilka poke-przysmaków w mych nienaturalnie dużych dłoniach, co dopiero w tym momencie dostrzegłem, zresztą ja tu jestem by szukać i łapać - Kici kici pokemonki wujek nie chce was skrzywdzić - mówiąc to przypomniała mi się pewna postać - Trynkiewicz, ale czemu? tego niewiem
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:10 pm

Chyba im też się to tak skojarzyło bo jakoś nie są zbyt chętne by do ciebie podejść...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:20 pm

- No cóż widzę że Trynkiewicz jest znany na całym świecie w sumie nie dziwię się. Kurcze gdzieś muszą być jakieś fajne, trawiaste pokemony tylko gdzie - nadal się rozglądam rozsypując gdzie nie gdzie troche przynęt może jakiś pokemon zauważy to i pomyśli że u mnie będzie dostawać ciągle jedzenie?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:25 pm

No nie! Dalej żaden nie chce się wychylić z kryjówki...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:31 pm

- Co się dzieje z tymi trawiastymi pokemonami przeważnie se biegają, skaczą, gryzą, szukają i dają się głaskać a może te są inne? w sumie wątpie by ludzie tu często przychodzili, w końcu większość uważa że trawiaste słabe, bezbronne i wogóle, tuz to bzdura! Trawiasty czy nietrawiasty każdy pok dobry, i co że ma ogrom słabości ma swoje plusy i minusy tak jak każdy
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:40 pm

W końcu coś zobaczyłeś, to Cherrim!
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:52 pm

(Lol inni spotykają Hydregonny, Garchompy, Shiny Accelgory a ja? xD [proszę tego niebrać jako narzekanie])

- Omijam ją powoli. Pokemon fajny ale wolałbym zostawić balle na jakieś inne trawiaste poki z przynajmniej dwoma innymi atakami niż typu trawa i Norma, a drugi argument to to że Czereśnie mnie nie kręcą
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 2:55 pm

No spotkałeś... kolejną Tangele...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 3:01 pm

- Nosz kurka widzę że szczęście mnie opuściło... znów. omijam tą oto Tangele i idę szukać dalej lecz teraz liczę na jakiegoś dwu typowego poka, tylko oby nie Paras, Parasect i inne Kantowe mutanty zwane pokemonami
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 EmptyNie Lip 13, 2014 3:19 pm

No i... nie był to pokemon dwu typowy, ale z Kanto też nie był. Był z Unovy - Pansage!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Naturala nr.1 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala nr.1   Polowanie Naturala nr.1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Naturala nr.1
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Naturala
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Mee
» Polowanie Mee
» Polowanie Lentiego [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: