Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Filipa 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Filipa

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 5:06 pm

Gorąco w cholerę. Piasku w cholerę. Wody.. No, jej już tutaj nie ma w cholerę. Ale za to w cholerę jest pokemonów Ziemnych, które tylko czekają na zostanie złapanym! Mogłeś gnać gdzie chcesz, miałeś spory zapas wody i 10 Safariballi.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 5:20 pm

Ziewnąłem, przeciągnąłem się jakbym dopiero co wstał, rozejrzałem dookoła... no takiego czegoś to na wyspie nie było! W sumie kij z tym gdzie pójdę, pustynia wszędzie jest podobna, więc... ruszyłem przed siebie, oby moja droga skrzyżowała się z fajnym ziemnym pokemonem!
Powrót do góry Go down
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 6:01 pm

Droga na pewno się skrzyżowała, ale z wielką ilością krecich dziur. Krety? Na pustyni? To bez wątpienia dziwne i zaskakujące, ale w pewien sposób można tego stwora nazwać kretem. A już na pewno był to bardzo przyjemny gryzoniowaty stwór z pazurkami, który siedział w połowie zakopany w ziemi i obserwował cie uważnie nie będąc pewnym co chcesz zrobić, dziwny panie nie pokemonie.

Polowanie Filipa 27
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 6:07 pm

Oho... takiego cuda to jeszcze nie widziałem. Miejmy nadzieję, że nie zwieje zbyt szybko...
- Cześć. - Powitałem pokemona i przykucnąłem w pewnej odległości od niego. Następnie nie spuszczając go z oczu powoli sięgnąłem po poke-karmę.
- Może chcesz coś zjeść? Tu pewnie nie ma wielu smacznych rzeczy, a to może Ci posmakować... - mówiąc to delikatnie rzuciłem karmę w stronę pokemona, ale tak by wylądowała ona przed nim i musiał się po nią pofatygować i wyjść ze swojego okopu.
Powrót do góry Go down
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 6:12 pm

Pokemon słysząc twój głos wzdrygnął się i położył po sobie uszy. Patrzył nieufnie, jak to dziki pokemon, który spotkał człowieka, któryś raz z rzędu i wiedział, że nie każdy jest super i w ogóle. Obserwował tak uważnie, że to aż niekomfortowe..
Kiedy wyciągnąłeś i rzuciłeś mu karmę zaczął patrzeć też i podejrzliwie. Coś knułeś, tak przynajmniej mu się zdawało. Ale nie mógł odmówić darmowego posiłku, racja. Tutaj nie ma za dużo super przysmaków więc zaczął zajadać się smakołykami z chęcią, ale wciąż mimo to patrzył na ciebie, nie na jedzonko.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 6:15 pm

Podejrzliwy... w sumie to i dobrze. Krabby też cały czas się na wszystko GAPI. Nie patrzy, tylko czasami wręcz GAPI. W sumie to odróżnia go od wielu innych, które albo szczypią, o czym się za dzieciaka przekonałem nie raz, albo uciekają. A jak się tak gapi to znaczy, że obserwuje, analizuje, myśli... dobrze znaczy.
- Spokojnie mały, nie chcę cię do niczego zmuszać. Ale chciałbym ci złożyć propozycję. Propozycję wyruszenia w przygodę i stania się silniejszym niż jesteś. Co ty na to? - Mówiąc to wysunąłem safariball w stronę pokemona, ale nie rzuciłem, tylko czekałem jak zareaguje.
Powrót do góry Go down
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 6:30 pm

Pokemon jadł w spokoju, a na twoje słowa jedynie się wzdrygnął i znów wrócił do swojej nory z dala od balla. Chyba nic go nie przekona do wejścia do tej zapyziałej, ciasnej kuli, w której jest ciemno. To dosyć.. Okropne w jego mniemaniu. Tak się przynajmniej wydaje. Miał jednak trochę przekichane.. Bo ta cała przygoda i siła bardzo go zainteresowały, przez co trochę wysunął się z norki.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 6:36 pm

- Ale spokojnie, wystarczy, że raz tu wejdziesz na chwilkę, a potem będziesz mógł przemierzać region razem ze mną na własnych łapach. Bez używania tego. - Nie kłamałem. W końcu Krabby też nie znosi balla...
- To jak, poświęcisz chwilkę by zyskać życie podróżnika pełne przygód i siłę większą niż ta którą posiądziesz siedząc tutaj całe życie?
Powrót do góry Go down
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 7:59 pm

Pokemon w dalszym ciągu patrzył na ciebie nieufnie, jakby pytał "Skąd mam wiedzieć, że nie kłamiesz?". Nie ma co mu się dziwić! Każdy taki stwór jak on ceni sobie wolność, ale te wszystkie słowa o podróżowaniu i sile.. Ciągle go to przyciągało, zdawał się walczyć sam ze sobą.. Brakowało.. Czegoś. Ostatecznego słowa, ostatecznej myśli, która go przekona!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptySro Cze 01, 2016 8:35 pm

I jak go tu przekonać... uparty jest... w pewnym sensie. W sumie to raczej ostrożny. Pewnie to i dobrze, ale nie teraz...
- Słuchaj, zaufanie polega na tym, że musisz mi uwierzyć na słowo. Nie wiem jak mogę udowodnić, że nie kłamię inaczej niż dotrzymując danego słowa. A przyrzekam, że jeżeli nie będziesz chciał nie będziesz musiał w tym siedzieć. Jeśli mamy stworzyć dobrą drużynę która przeżyje mnóstwo przygód i wygra mnóstwo walk... musimy sobie ufać. Ja ufam, że podejmiesz właściwą decyzję.
Powrót do góry Go down
BlackDream

BlackDream


Liczba postów : 76
Punkty : 62
Join date : 22/08/2015
Age : 24
Skąd : Frost Summit!
Job/hobbies : INŻYNIERIA!
Inne Konta : Oczywiście, że Fifi jest moim multi~

Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa EmptyCzw Cze 16, 2016 8:30 pm

Cóż.. Stworek od samego początku nie był zbytnio tego wszystkiego pewien. W końcu, przychodzi sobie człowiek i nagle, bam! Chce go złapać i przekupuje wszystkim co się da i wciska jakąś gadkę! Nic dziwnego, że początkowo nie chciał współpracować, ale chyba w końcu stwierdził, że inaczej się nie da. Zaufanie to coś wyjątkowo dziwnego i zdawał się nie mieć go za wiele, ale chyba odda wszystko, żeby wynieść się z tej przeklętej pustyni.
Pokemon podszedł do ciebie, ostrożnie i powolutku, wyciągając niechętnie łapki w kierunku Safariballa. To co? Łapiesz, czy może jednak odmówisz? *jakby było inne wyjście!*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Filipa Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa   Polowanie Filipa Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Filipa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Filipa nr.1
» Polowanie Filipa nr.2
» Polowanie Filipa nr.3
» BOX Filipa
» Karta Filipa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: