Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Tchomera - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Tchomera

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Tchomera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Tchomera   Polowanie Tchomera - Page 2 EmptyPią Cze 24, 2016 6:17 pm

Widzę, że chciałbyś ze mną pójść. Niestety nie mogę Ci tego obiecać, już obiecałem komu innemu - Powiedział ze smutkiem na twarzy. - Możemy się jeszcze chwilę pobawić i zostawię ci trochę smakołyków na później. Co ty na to? - Zapytał. Było mu żal pokemona. Bardzo dobrze wiedział, że pokemon-ryba liczył na coś więcej.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Tchomera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Tchomera   Polowanie Tchomera - Page 2 EmptyPią Cze 24, 2016 6:21 pm

56 - pokemon cię polubił

Co tu dużo mówić... ta ryba stała się twoją fanką! Ani myślała o tym, by odpłynąć, wciąż na ciebie spoglądała... Odrobinę smutno, ale jednak z nadzieją. Nadzieją, że zdasz sobie sprawę jak silny i wspaniały potrafi być Sharpedo, o mega nie wspominając!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Tchomera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Tchomera   Polowanie Tchomera - Page 2 EmptyPią Cze 24, 2016 7:17 pm

Trochę nieciekawie... Tchomer zaczął myśleć. Doszedł do wniosku, że wykorzystał limit szczęścia. 
- Sytuacja kryzysowa. Spróbujemy po dobroci. - Powiedział głos w głowie.
- Słuchaj, na mnie już czas. Bardzo miło było mi z tobą spędzić czas. Jako, że cię polubiłem. Pozostawiam ci mój cały zapas poke-przysmaków. I tak musiałbym je oddać strażnikowi, więc lepiej będzie, jak ty je zjesz. Smacznego. - Powiedział, po czym pobiegł czym prędzej do wyjścia. Chłopak postanowił wziąć ze sobą Deino.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Tchomera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Tchomera   Polowanie Tchomera - Page 2 EmptySob Cze 25, 2016 3:03 pm

Deino Polowanie Tchomera - Page 2 Female-icon
Polowanie Tchomera - Page 2 Tumblr_nbo18cBJsW1rrkoj1o1_500
Typ:
Polowanie Tchomera - Page 2 2jexmabPolowanie Tchomera - Page 2 Eqwc3o

Charakter:
Z tej dziewczyny jest typowy emo. Nic tylko siedzi ze smutnym wyrazem twarzy i myśli. Okala ją też taka smętna aura, aż się żyć czasami odechciewa od samego bycia przy niej. Deino często wybiera samotność, chociaż nie zawsze. Kiedy nie chce trwać w odosobnieniu, można ją spokojnie trenować. Jednak w innym okresie bez kija nie podchodzić. W jakimś stopniu udobruchać mogą ją dobre jagody, albo przyjemne czesanko. Bo tak, lubi swoją czarną grzywkę i gdy ktoś ją gładzi. Ale uwaga - niech nikt nigdy nie próbuje odsłaniać jej oczu! Do walk podchodzi bez entuzjazmu, całe to "doświadczenie" uważa za bezwartościowe... w ogóle nic na tym świecie nie ma sensu... Z czasem powinna się przekonać, ale główną rolę odegra tu zaangażowanie trenera. Jeśli zobaczy, że całe te walki nie są kolejnym pustym ludzkim wymysłem, może stać się dobrą wojowniczką. Chociaż zapewne nie stanie się bardziej ożywiona. Jest ponura i już.

Umiejętność:
Hustle - Hustle zwiększa atak użytkownika o 50%, ale zmniejsza celność fizycznych ataków użytkownika o 20%. Nie wpływa to na specjalne ataki i ruchy statusowe.

Ataki:
- Tackle - Dragon Rage - Aqua Tail

Statystyki:
Atak: 10
Sp. Atak: 2
Obrona: 5
Sp. Obrona: 6
1000 HP

Trzyma:
- - -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Tchomera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Tchomera   Polowanie Tchomera - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Tchomera
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Polowanie Tchomera [2]
» Polowanie Tchomera [3]
» Polowanie Tchomera nr. 1
» Box Tchomera
» Polowanie Davira [3]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: