Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!

Go down 
+2
Figaro
Filipos44
6 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Lip 25, 2014 7:36 pm

Słowem wprowadzenia:
A więc forum się rozkręca, większość z nas wcześniej grała na wiadomym forum. Jak wszyscy wiemy tam pokazów nie było, choć miały być i to nie raz... tu mamy wszystko nowe, a koordynatorzy dostaną pokazy! Oczywiście każdy może wystartować, niezależnie od profesji. Tak czy siak aby wystąpić i mieć szansę na fajne nagrody należy jedynie się zapisać i czekać aż pokazy się rozpoczną. Konkretniej formularz zgłoszeniowy znajdziecie na dole tego tematu, tam też będą dokładne dane do kiedy można się zapisywać i kiedy start. Udział w pokazach jest darmowy i wystartować może każdy. Żeby nie przedłużać napiszę jeszcze tylko etapy pokazów, żebyście wiedzieli na co się piszecie...

Etap pierwszy...
Czyli prezentacja! Wychodzicie na arenę wraz z wybranym pokemonem i waszym zadaniem jest zaprezentować go. Macie tu naprawdę dużą dowolność, możecie wykorzystać jego umiejętności, ataki, otoczenie, pogodę... wszystko!

Etap drugi...
Nowy atak? Dokładnie tak. Każdy chyba wie czym są kombinacje ataków, zwane też atakami pokazowymi... jeśli nie to już śpieszę objaśniać. Chodzi o to by połączyć co najmniej dwa ataki w taki sposób by wyglądały one jak najładniej. Od razu powiem że podanie takich danych jak typ ataku, jakieś jego skutki uboczne typu: podniesienie obrony, czy nałożenie paraliżu, jego siła czy wszelkie inne dane dot. ataku są bonusowe pkt, tak samo za dokładny opis wyglądu ataku, więc radzę się starał.

Etap trzeci...
Walczymy! Dokładnie... ale nie liczcie na zwykłą walkę, nie ma nawalanki, uderzania licznym "spamem atakowym" na chama... o nie! To pokazy, tu wszystko ma być piękne! Rozumiecie? Trzeba się postarać i toczyć walkę tak by nie dosyć że zadacie obrażenia, to jeszcze ma to wyglądać ładnie. Owszem, za przewagę w HP będziecie mieli jakiegoś tam bonusowego punkta, czy dwa, ale za piękny styl w trakcie walki i szczegółowe opisy dostaniecie więcej.

Zapisy!
W końcu zapisy. Formularz prosty, nawet nie będę specjalnie objaśniał bo i nie ma czego. Napiszę jedynie że na całe pokazy wybieracie JEDNEGO pokemona, ten jeden stworek będzie brał udział w całych pokazach póki nie odpadnie, albo... wygra! No w końcu każdy ma równe szanse. Tak czy inaczej oto formularz.
Kod:
[b]FORMULARZ[/b]
[b]Nick[/b]
[b]Link do KP[/b]
[b]Pokemon z którym startujesz w pokazach[/b]
[i]Czas 72h na odpis odpowiada mi.[/i]
Zapisywać się można do dnia 1 sierpnia br. godz 10. Pokazy powinny się rozpocząć w kilka godzin po upływie terminu końca zapisów.

Nagrody:
Nagrody będą, a jakże, a oto co dostaniecie:
1. Miejsce
~Wstążka
~150$
~Losowe jajo pokemona wybranego typu
~Losowy TM

2. Miejsce
~100$
~Losowy TM wybranego typu
~Losowe jajo pokemona

3. Miejsce
~50$
~Losowy TM


Za udział każdy dostaje 25$

PS. Proszę o niepytanie mnie o dokładne opisy poszczególnych etapów, takowe będę podawał kiedy dany etap będzie się rozpoczynał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Lip 25, 2014 7:43 pm

FORMULARZ
Nick Dagi66
Link do KPw podpisie. https://pokemonsilver.forumpl.net/t69-karta-dagiego
Pokemon z którym startujesz w pokazachSnorunt
Czas 72h na odpis odpowiada mi.Naturalnie.
Powrót do góry Go down
Figaro

Figaro


Liczba postów : 132
Punkty : 0
Join date : 11/07/2014
Age : 22

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Lip 25, 2014 8:44 pm

FORMULARZ
Nick: Figaro
Link do KP: W podpisie, ale jak trzeba to trzeba.
Pokemon z którym startujesz w pokazach: Charizard.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Lip 25, 2014 10:58 pm

Nick: Katerina
Link do KP: https://pokemonsilver.forumpl.net/t137-katerina-elizabeth-salvatore#1983
Pokemon z którym startujesz w pokazach: Chimchar
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Powrót do góry Go down
Laughing Vajra Kumara

Laughing Vajra Kumara


Liczba postów : 118
Punkty : -535
Join date : 11/07/2014
Age : 24
Skąd : Z piekła rodę
Job/hobbies : Laughing Vajra Kumara? ;-;

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Lip 25, 2014 11:48 pm

Nick: Laughing Vajra Kumara
Link do KP: w podpisie, ale cóż ;-;
Pokemon z którym startujesz w pokazach: Litwick (Bodhisattva of Cathedral)
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Powrót do góry Go down
http://azyl.y0.pl
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Lip 25, 2014 11:59 pm

FORMULARZ
Nick Niewyobrażalny
Link do KPhttps://pokemonsilver.forumpl.net/t83-karta-luxiana
Pokemon z którym startujesz w pokazach shiny accelgor
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptySob Lip 26, 2014 11:22 am

FORMULARZ
Nick
LugiaFly
Link do KP
Piękna Ręcznie Zdobiona KP
Pokemon z którym startujesz w pokazach
Anioł Ciemności~
Absol

Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPią Sie 01, 2014 11:10 am

Zapisało się sześć zacnych osób... może i liczyłem na więcej, ale co tam, możemy zaczynać!

Etap pierwszy:
Jak już było napisane wyżej będzie polegał na tym byście jak najlepiej zaprezentowali swojego pokemona. Pewnie większość widziała kiedyś pokazy w anime. Ten etap będzie jak runda apelowa. Wychodzicie, wasz pokemon wykonuje... coś tam co mu wymyślicie (pamiętajcie o dokładnych opisach tego co robi, im lepiej sobie to wyobrażę tym łatwiej będzie mi oceniać) i wychodzicie. Wasze występy oceniane będą w skali od jeden do 10. Na pewno interesuje was też i miejsce... etap ten będzie odbywał się na polanie z jednej strony uciętej skalną ścianą z której spada piękny wodospad. Ląduje on w niewielkim jeziorku które też jest do waszej dyspozycji. Z jeziorka gdzieniegdzie wystają nad powierzchnię skały. Cała polana jest porośnięta kwiatami i trawami wysokimi na mniej więcej pół metra... to było by na tyle z wyjaśnień! Niechaj pokazy się zaczną, czekam na wasze posty w tym temacie, pamiętajcie, macie 72 godziny, czyli czas do czwartego sierpnia br. godz. 11.10.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyNie Sie 03, 2014 1:53 pm

wszedł na polanę, która była wyznaczona, jako arena do pokazów.
-To tu. Snorunt, pokaż co potrafisz!0Krzyknął, po czym wystawił pokemona.
-czas na remont, zamroź wodostpad, frost breathe!-Krzyknął trener, po czym pokemon tak zrobił. Z gracją, obrócił sięw stronę wodospadu, i uzyła zimnego oddechu. Mimo wielkiego upału, zimne powietrze, dało rady to zrobić, i wodospad, majestatycznie sięzatrzymał.
-Pokaż że to zachwycający widok, fake tears!-Krzyknął Apollo, i snorunt, zaczęła płakać. Łez było bardzo dużo, a jako że słońce dalej odbijało się od wodospadu, wszystkie lśniły, i osiadły na trawie niczym rosa.
-A teraz, powder snow, tak by wypisać Snorunt!-Krzyknął trener, miała to być ostatnia komenda, więc wokół lśniącej trawy, opadł łagodny puch, który jak się po chwili okazało, ułożył się w litery SNORUNT.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyNie Sie 03, 2014 3:36 pm

Gdy tylko zjawiłam się ja, na arenie przez chwilę zrobiło się ciemniej, z racji tego, że chmury chwilowo przysłoniły słońce, które na prawdę mocno grzało.
Absol czekał na komendę, stojąc w swojej dumnej pozie. Teraz to on był najważniejszy, teraz na nim skupiały się oczy widzów. Wiedział o tym, dlatego cały czas był poważny, i dumny z tego, że tu jest.
Wydałam pierwszą komendę jakim było jedno słowo "Lodowy Promień" oraz towarzyszący temu gest, który pokemon znał już bardzo długo. Skoczył najwyżej jak dał radę, i wycelował Lodowym Atakiem pod siebie tworząc kolumnę na, której stanął. Jako, że nie wypowiadałam, żadnych innych nazw ruchów, wiedział, że należy dalej używać lodowego ruchu i stworzył kolejne cztery kolumny i jedną przed wodospadem, który następnie zamroził. Tam też i on zaraz zaczął stacjonować. Kolejne polecenie "Podwójny Zespół" i gest mówiący, bo stworzył klona, na każdej z kolumn różnej wysokości. Tak też się stało. Zaraz na każdej pojawiły się Absole. "Lodowy Promień" i okrężny ruch ręką. Wszystkie pokemony katastrofy, zaczęły zamykać się w lodowych kulach. Gdy skończyli, nie było widać sylwetek, jedynie barwy prześwitujące przez lód. "Miotacz Ognia i Piorun" pokemon wiedział co chcę zrobić. Klony zaczęły na zmianę niszczyć siebie i kule atakami elektrycznymi i ognistymi, tworząc przy tym piękne "wybuchy" czerwone i żółte, a spadające na wszystkie strony kryształy zamarzniętej wody zaczynały pięknie się mienić w świetle wychodzącego słońca. Wtedy to ja oznajmiłam "Nocne Cięcie!" i kliknęłam coś pod rękawem prawej ręki. Kula gdzie znajdował się prawdziwy mroczny pokemon zaczęła emanować pięknym światłem, w wielu kolorach, niczym zorza. Nagle kula została rozbita na miliony małych kawałeczków. A widownia mogła ujrzeć tam Anioła. Mega Anioła. Absola. Który w świetle spadających kryształków i świetle odbijanym od zamarzniętego wodospadu.. Wyglądał tak, jakby właśnie na ziemię zszedł prawdziwy anioł, rodem z nieba. Pokemon z gracją zaczął schodzić po kolumnach w kolejności od najwyższej do najniższej, i stanął z powrotem obok mnie, bo czym oboje ukłoniliśmy się na zakończenie pokazu.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Figaro

Figaro


Liczba postów : 132
Punkty : 0
Join date : 11/07/2014
Age : 22

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyNie Sie 03, 2014 6:15 pm

Podczas wejścia na polanę, trzymałem w ręce niezbyt pewnie PokeBalla mojego Charizarda, z powodu braku specjalnych nalepek, musiałem z gracją upuścić Balla, rzuciłem go w górę, pokemon pojawił się pod Ballem, a następnie odbił go do mnie. - Musimy to wygrać, wiele osób musi zrozumieć, że Charizardy też mają grację, zrób to w imię swojego gatunku. Zademonstruj, że w szybkości nie odbiegsz innym pokemonom, zacznij lecieć, Stalowym Skrzydłem zetnij kwiaty które rzucisz na pokaz publiczności. Pokemon zciął kwity, które chwycił, gdy był w wysokim punkcie, zrzucił je, wyglądąło to, jakby spadały z urwiska w otchłań. - Wyląduj przy skałach, zademonstruj jaką finezyjną siłą dysponujesz. Na jednej Twojej dłonii użyj Smoczego Pazura, a na drugiej Pazura Cienia, zacznij obracać się niszcząc kamienie, rób obroty. - Wokół ognistego pokemona pojawił się obłok o kolorach pazurów, zmieszał się ze sobą i pyłem kamieni, z kamienia powstało popiersie Charizarda. - Teraz to zakończmy, rusz w moją stronę Nitro Ładunkiem, w ostatniej chwili zniszcz go swoim wręcz zabójczym Łamaczem Murów i wskocz do Balla. - Pokemon w ognistej furii pełnej wdzięku, ruszył w stronę trenera, gdy zbliżył się do niego, dzięki zyskanej szybkości i sile walczącego ataku, zniszczył Nitro Ładunek tworząc coś w typie Żaru który otoczył go. Trener unikając płomieni, w których otoczeniu był ejgo pokemon, czerwonym strumieniem światła zawócił go, następnie opuścił łąkę która służyła jako arena, pewnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPon Sie 04, 2014 12:53 am

Z pokeballem w ręku stanęłam metr od wodospadu. Już przedtem wyjaśniłam mojemu pokemonowi, że ma uważać na wodę. Wzięłam głębszy oddech i wypuściłam Chimchara. Wylądował tuż przed wodospadem. Skinęłam do niego głową.
- Gunk Shot. - strategia była przemyślana. Ja tylko miałam wydawać rozkazy. Trujący atak ruszył w stronę nurtu wodospadu, zatruwając tym samym całą wodę, która przybrała fioletowy odcień. Ognisty stworek wyskoczył z piruetem w powietrze i wielką szybkością zaczął opadać w dół.
- Aerial Ace! - rzekłam, co jeszcze bardziej przyspieszyło opadanie pokemona. Wyrównał się z wodospadem. Wszystko miało polegać na tym, że Chimchar będzie lekko muskać fioletową wodę swoim atakiem, tworząc poświatę, jednocześnie zostawiając ja za sobą. Tak, aby mu się nic nie stało.
- Prostuj! - krzyknęłam troszkę zdenerwowana. Właśnie w tym momencie mój starter zatrzymał się nad powierzchnią wody i popędził na najbliższy kamień. Można było zauważyć nieznaczne fioletowe, przypominające brokat, błyski.
- Flamethrower! - Chimchar na początku w zastraszającym tempie przeskoczył między kamieniami, tak, aby być w bezpiecznej odległości. Stamtąd "zaatakował" wodospad, którego część szybko wyparowała, tworząc fioletowe opary. Następnie, nie potrzebując już nawet mojej komendy, używając Ember stworzył w parze mały pierścień, w którym, przy dobrej skoczności, mógł się zmieścić i bez szkód przejść na polanę z kwiatami. To akurat miało pokazać możliwości mojej małpki. Chimchar Flame Wheel zaczął sunąć po powierzchni wody, prawie się z nią stykając, tym samym zostawiając malutki żar na jej tafli. Odbił się od najbliższego kamienia i leciał w strone pary. Zaczął obracać się wokół własnej osi, a gdy pojawił się na łące wylądował z fikołkiem.
- Czaz na koniec. Podpal okolicę. - pokemon używając Aerial Ace wybił się wysoko w powietrze, gdzie opadając używaj Flamethrower wytworzył ogień, który z podpalonej trawy i kwiatów stworzył okrąg. Wylądował w samym jego centrum.
- Czekaj. - w skupieniu czekałam, aż ogień zakryje moje pokemona, by pochwili ujrzeć jak ogień zmienia się na fiolet, tak samo jak uprzednio woda. Na koniec Chimchar wybił się z tej pułapki z dłonią zaciśniętą w pięść i skierowaną ku górze. Odetchnęłam z ulgą. Pokazałam jego możliwości, a to mu z pewnością wystarczy. Ukłoniliśmy się, a później schowałam stworka do pokeballa.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyPon Sie 04, 2014 6:34 pm

Oceny:

~Dagi
5/10
~Lugia
9/10
~Figaro
7/10
~Kate
9/10

Wyniki:
Hm... jak widać najniższe noty w tej rundzie zebrał Dagi. Figaro zajął drugie miejsce, a dziewczyny - Lugia i Kate, remisują na pierwszej pozycji... jest to jednak mało istotne bo do drugiego etapu przechodzą: Dagi, Kate, Figaro i Lugia! Odpadają tylko dwie osoby, które nawet nie stawiły się na arenie, czyli: Kumara i Niewyobrażalny.

*~*~*~*~*~*~*~*~*

Etap drugi:
Wiecie czym jest ruch pokazowy? Nazywany jest też kombinacją ataków... w każdym razie polega to na tym by nasz pokemon połączył kilka ataków ze sobą uzyskując w ten sposób nowy, piękniejszy i być może silniejszy atak... z tym że jak wiemy w pokazach liczy się przede wszystkim piękno, a nie siła. W tym etapie musicie pięknie opisać jak wygląda atak pokazowy wykonany przez waszego pokemona. Wykonuje on jeden atak i ten jeden atak zadecyduje kto będzie walczył w finale. Atak który tu zaprezentujecie nie musi być trenowany wcześniej (chodzi o samą kombinację, nie ataki które się na nią składają). Czas macie do 7 sierpnia br godziny 19.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyCzw Sie 07, 2014 1:59 pm

Nie czekając na rywali, Absol aż rwał się by zademonstrować kombinacje ruchów nazywaną też ruchem pokazowym. Gdy tylko zjawiliśmy się na arenie ten, wiedząc doskonale co robić wziął się za atak.
Zaczął on tańczyć tak jak w przypadku Tańca Mieczy, jednak w trakcie tego jego róg zaczął zmieniać barwę, na bardziej czarną, następnie pojawiła się taka "aura". Puki co było to połączenie Tańca Mieczy, Nocnego Cięcia i Cienistego Szpona. Jednak na tym nie koniec. Pokemon dołączył do tego Podniebny As i zaczął sunąć nad ziemią ciągnąc za sobą ciemną smugę pochodzącą od rogu, która następnie została rozjaśniona Psycho Cięciem. Zaraz jednak rozbłysł elektrycznym ruchem - Piorunem. Następnie otoczony został spiralą stworzoną przez ogień i lód z Miotacza Płomieni i Lodowego Promienia. A wszystko to wyglądało jak większa kopia samego Absola, który to wszystko wykonywał.
- Siedem Żywiołów. Tak nazywa się ta kombinacja. - wytłumaczyłam, gdy Absol zatrzymał się, wszystko znikło tak jakby nigdy nie istniało. Rozpłynęło się w powietrzu.
- Ma siłę równą Mega Wstrząsowi (Giga Impact), a superefektywny jest na każdy typ podatny na ruchy użyte do tego. A użyto Nocnego Cięcia, Cienistego Szpona, Psycho Cięcia, Podniebnego Asa, Lodowego Promienia, Miotacza Płomieni, Pioruna i wzmocniono Tańcem Mieczy. Użycie go od razu podnosi atak pokemona o 2, sam ruch zaś ma bardzo duże szanse na trafienie krytyczne, może Zamrozić, Podpalić lub Sparaliżować, na dodatek nigdy nie chybi. Jednak skutkiem ubocznym tak jak w przypadku Giga Wstrząsu, męczy pokemona przez co ten traci jedną turę w walce na odpoczynek. Jednak widowisko jak i efekt są tego warte. - kończąc, wraz z Absolem ukłoniłam się i opuściłam arenę dając szansę na popis innym się tu znajdującym.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyCzw Sie 07, 2014 4:23 pm

Wraz z Chimcharem ponownie weszłam na arenę. Stres, zdenerwowanie i pustka w głowie. Spojrzałam na mojego pokemona. On także czuł się zagubiony.
- Zróbmy to, co robimy najlepiej...-rzekłam do niego, a na jego twarzy pojawił się szczery uśmiech.
- ...improwizujmy. - puściłam muzykę tak, aby tylko i wyłącznie słyszał ją Chimchar oraz ja. Dla rozluźnienia. Stworek tańczył, tym samym się rozgrzewają.
- Gunk Shot. - porozrzucał wokół siebie klejącą substancję, po czym w górę wypluł Ember.
- Aerial Ace. - Małpka wyskoczyła w górę, uruchamiając swoje lotnicze możliwości. Po drodze zbierała kropelki żaru, które przyklejały się do pędy powietrza, wytworzonego wokół pokemona. Nabierając prędkości zaczął pikować i przy samej ziemi wyrównując lot zahaczając o trującą substancję. Teraz wokół niego wytworzył się fioletowy pancerz, który dodatkowo pobłyskiwał żarem. Muzyka w moich uszach przyspieszyła, Chimchar zwiększył maksymalnie swoją prędkość, wszystkie zjednoczone ataki zaczął przenosić tylko i wyłącznie na swoją nogę. Można było zauważyć, jak cała moc płynie tylko i wyłącznie do jego nogi. Aerial Ace zniknął prędkość opadanie zwiększyła się jeszcze bardziej. Ember oraz Gunk Shot zjednoczyły się zupełnie i utworzyły całość. Teraz tylko na nodze Chimchara widać było pancerz. Chwilę przed wylądowaniem wykonał obrót, aby opanować zderzenie i uderzył w ziemię wypuszczając skupioną energię wokół. Fiolet i pomarańcz rozpowszechnił się na parę metrów. Ukłoniliśmy się, a ja wyłączyłam muzykę. Wzięłam do ręki mikrofon i rozpoczęłam przemowę.
- Atak ten nazwaliśmy Improwizacją Chimchara, łączy on w sobie jego naturę skaczącej, ognistej małpki oraz przecudne ataki w ogóle nie łączące się z jego głównym typem. Ukazuje to jak wiele drzemie potencjału w tym pokemonie. Potrafi poparzyć oraz otruć. Dzięki Aerial Ace nie spudłuje. Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
Figaro

Figaro


Liczba postów : 132
Punkty : 0
Join date : 11/07/2014
Age : 22

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyCzw Sie 07, 2014 4:44 pm

Będąc szczęśliwy z przejścia pierwszego etapu, poczułem, że nie ma odwrotu, było coraz więcej do stracenia, dlatego czułem stres. Wybierając Charizarda, krzyknąłem: - Charizard, idź! - Przede mną pojawił się wielkiego rozmiaru smok, zaryczał po czym zaczął słuchać moich wskazówek: - Musimy zaprezentować się z jak najlepszej strony, zacznij od zabrania w swe wielkie szpony u nóg gąłęźi. Użyj Powietrznego Asa, by osiągnąć prędkość, a Stalowego Skrzydła, by mieć siłę. Podczas lotu użyj Grzędy by mieć pełne zdrowie, po tym, podpal gąłęź ogonem i porzuć ją. - Charizard chwycił gałąź, po czym szybko wzbił się w powietrze, jego skrzydła zaczęły błysczeć i wyleczył się, za nim znikł obłok ognia. - Atak ten jest mieszanką Powietrznego Asa, Stalowego Skrzydła oraz Grzędy, Powietrzny As i Grzęda mają większą moc dzięki działaniu STAB, przynajmniej w wypadku Charizarda. Atakuje pierwszy, zawsze trafia, ma zwięksozną siłę, oraz podczas lotu pokemon jest leczony. - Po pokazie, zawróciłem pokemona po czym wyszedłem z pola walki, czekałem na wyniki tego etapu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyCzw Sie 07, 2014 4:53 pm

-No dobra Snorunt, fałszywe łzy!-Krzyknął trener, i pokemon od razu wytworzył strumień łez, zalewający całą arenę.
-zamroź łzy, które sięrozlały frost breathe, a następnie przykryj ten lód powder snow.-Wydał polecenie Apollo. Snorunt, szybko po rozlaniu łez, zamroziła je tworząc wielkie lodowisko, i od razu przykryła lód śniegiem, tak by nie było go widać. Całe lodowisko była zakamuflowane, i dalej śliskie gdyż snieg był świeży. Snorunt na lodowym terenie mogła się normalnie poruszać, a pokemony innego typu, już nie.
-Tę kombinację ruchów, nazwaliśmy lodową pułapką. Snorunt tworząc sztuczne lodowisko, i przykrywając je śniegiem, może sięnormalnie poruszać przy czym inne pokemony już nie. Jest to połączenie które ma głównie zastosowanie w walkach pokazowych, zarówno odzieciedla jej charakter. Śnieg odbijający się od blasku refrektorów, jest czymś co nadaje temu atakowi dodatkowego wyglądu.-Wytłumaczył.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! EmptyCzw Sie 07, 2014 11:44 pm

Oceny:

~Dagi: Bardzo ciekawy atak, pomysłowy muszę przyznać... właściwie brakuje mi w nim jednego, tego jaki ma konkretnie efekt... nie wiem, zmniejszenie cela u przeciwnika? Zwiększenie siły lodowych... takie gdybanie... no, to dokładnie to czego mi tu brakuje, ale poza tym... atak piękny, skromny, ale akurat przeładowywanie kombinacji to jest zły (moim zdaniem) pomysł...
14/20

~Lugia: I sądzisz że tak duża podzielność uwagi jest możliwa...? Totalna abstrakcja, przeładowany atak, ogień, lód, jedno cięcie, drugie cięcie... nie no. Nie mówię że ci tego nie zaliczę, bo macie dowolność, ale dla mnie to totalna abstrakcja. Zwyczajnie przesadziłaś, a jak to mówią: co za dużo, to niezdrowo...
13/20

~Figaro: A czy ja wiem czy ta grzęda tam konieczna... no taka wątpliwość, bo wydaje mi się że tworząc te kombinacje chciałeś mieć tylko coś do walki czym możesz jednocześnie wszystko zrobić. Nie wiem co tu z tobą zrobić, bo wrażenie jest takie jakby Ci zależało na ataku do walk, a nie na wygranej...
13/20

~Kate: Rozwalasz te pokazy kobito! Fajny atak.. dużo składników, ale jakby to kulinarnie powiedzieć... dobrze to doprawione... no po prostu podoba mi się, a przecież o to chodzi w ataku pokazowym! Nie dosyć że atak ma zastosowanie w walce to jeszcze jest dosyć oryginalny... naprawdę bardzo dobrze Ci to wyszło... pytanie mam tylko, serio improwizowałaś, czy napisałaś to od tak?
18/20

W finale zmierzą się Dagi i Kate. Temat do walki pokazowej zostanie założony niebawem, tam też będą bliżej opisane zasady tej walki.
Skoro Lugia i Mike mają ostatecznie tyle samo pkt również stoczą walkę pokazową, walkę o trzecie miejsce... tak więc wszystko jak wyżej, temat będzie specjalnie na walkę, a w niej zasady.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty
PisanieTemat: Re: Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!   Pierwsze oficjalne pokazy Silvera! Empty

Powrót do góry Go down
 
Pierwsze oficjalne pokazy Silvera!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Walki :: Pokazy-
Skocz do: