Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Figaro Yasuda 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Figaro Yasuda

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Figaro

Figaro


Liczba postów : 132
Punkty : 0
Join date : 11/07/2014
Age : 22

Figaro Yasuda Empty
PisanieTemat: Figaro Yasuda   Figaro Yasuda EmptySro Maj 25, 2016 3:53 pm

Imię/Imiona i nazwisko:
Figaro Yasuda
Wiek:
Piętnaście lat
Wygląd:

Historia:
Urodziłem się i wychowałem w Kanto. Spędziłem tam piękne lata swojego życia, wychowując się w Pallet Town. Od dziecka fascynowałem się ogniem i moim marzeniem było otrzymania Charmandera od profesora Oaka i wyruszenie w podróż po regionie, by stać się specjalistą od ognistych typów. Lata mijały, a psorek dawał startery innym dzieciakom, więc moje zainteresowanie ogniem przeniosło się na ogień zwykły, nie taki pokemonowy.
Zacząłem bawić się zapałkami i układać domki, które później paliłem. Stopniowo przerzucałem się na petardy, palniki, małe materiały wybuchowe i nierzadko moja przygoda kończyła się uzupełnianiem gaśnicy. Nikt o tym nie wiedział i uważał mnie za dobrego, spokojnego chłopczyka, którego nikt nie powiązał z seriami podpaleń.
Gdy w moje życie ponownie zawitała nuda, zdecydowałem się upozorować własną śmierć, podłożyć ogień w laboratorium Oaka, ukraść pokemona i uciec w siną dal.
Nie było to trudne; postawiłem jakąś kukłę na krześle, programowo zmodulowałem głos i wysłałem kasetę, że niby jestem zakładnikiem, któremu grozi śmierć. Dlaczego kasetę? Otóż musiałem nieco zmodyfikować daty, by nie mieli nawet szansy na reakcję. Jednocześnie przyszła kaseta z żądaniami okupu i ta z moją "śmiercią".
Podczas tej całe afery, cicho wśliznąłem się do laboratorium Oaka, wykradłem Charmandera, zabrałem trochę pieniędzy z jego biurka i podłożyłem małą niespodziankę. Bez kłopotów dotarłem do Vermilion, gdzie popłynąłem do regionu, o którym wiedziałem praktycznie tyle, co nic.
Specjalizacja:
Mistrz Walk


Ostatnio zmieniony przez Figaro dnia Pon Maj 30, 2016 4:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Figaro Yasuda Empty
PisanieTemat: Re: Figaro Yasuda   Figaro Yasuda EmptyPon Maj 30, 2016 12:14 am

Odznaki/Wstążki:


Pokemony:

Charmander
Flame


Figaro Yasuda 004


Figaro Yasuda Fire

Charakter:
Został porwany przez Figara prosto z laboratorium profesora, który był dla niego koszmarnie nudny. Porwany? Nie, to jednak przesadne słowo. Uwolniony pasuje lepiej. Tak więc uwolniony Charmander w pełni czuje się wolny; robi to, co mu się podoba. Walczy, odpoczywa, a także pomaga trenerowi w jego "hobby". Ma to także swoje minusy, ponieważ jest naprawdę wolny. Wysyłasz go do walki? Może wyskoczy z płomienną żądzą wygranej, niechętnie przyjdzie lub też każe na siebie czekać (jeżeli mu się zachce).
Uważa, że zniszczenie jest sztuką. Nietrwałą, jednak piękną w kulminacji oraz pozostawiającą ślady, sztuką. Jeszcze lepiej, gdy wypracuje to zniszczenie (znaczy się, sztukę) własnymi rękoma. Można więc powiedzieć, że pracuje nad nią często pod wypływem emocji. A czasem nawet pokazuje formę swojej sztuki jako manifestację przeciwko życiu osobników słabych (czytaj: zabija słabeuszy). Dzięki temu czasem czuje się jak król i władca życia. Kiedy został sam, czuje jedynie większą swobodę. Ciężko jest zmusić go do robienia tego o co się prosi, a współpraca z nim to istny koszmar. Skoro nie ma osoby, która go uwolniła - nie ma komu ufać. Takie jest jego założenie, ale bez dwóch zdań istnieje sposób, żeby go przekonać o tym, że u innych też może czuć się dobrze.

Umiejętność:
Solar Power - Podczas działania Sunny Day co turę traci 1/8 maksymalnego HP, ale Sp. Atak jest podwyższony o 50%.

Ataki:
Scratch | Growl

Statystyki:
Atak: 5
Obrona: 5
Sp. Atak: 5
Sp. Obrona: 5
1000 HP

Trzyma:
- - -

Shiny Magby

Figaro Yasuda 240

Charakter: Ten młody pokemon jest naprawdę niewinny. No, jeżeli uważasz ponad 500 stopni celsjusza za niewinne zagrożenie gdy go karmisz...
Ale tak już serio, ten pokemon to takie typowe dziecko. Do końca jeszcze nie znające dobra i zła, trochę psotliwe, znające jednak granicę swojej psotliwej natury. Przez większość czasu jest to grzeczne maleństwo, które nie sprawia problemów ani zmartwień. Do walki na razie jednak potrzeba dużej zachęty i przysmaku. Wybrane potyczki nie mogą być jednak brutalne, a jedynie w formie przyjaznego sparingu z członkiem drużyny, bo pokemon wyraźnie nie chce nikogo skrzywdzić. O wiele bardziej za to lubi pokazy, które są dużo mniej szkodliwe dla innych.
Oczywiście, jak na dziecko przystało, Magby jest niezwykle mocno związany z swoim właścicielem. Wprost uwielbia trzymać się jego nogi gdy akurat stoją (ewentualnie chce go poparzyć swoim ciałem...) i uśmiecha się zawsze na jego widok.

Umiejętność:
Flame Body - Jest 30% szansy, że przeciwnik dozna efektu "poparzenie" przy kontakcie fizycznym z tym pokemonem.

Ataki:
Smog | Leer | Barrier

Statystyki:
Atak: 4
Obrona: 8
Sp. Atak: 3
Sp. Obrona: 8
1000 HP

Trzyma:
- - -


Pieniądze:
5000$
Ekwipunek:
Użytkowe:
Pokedex
Leki:
Potion
Pokeballe:
Pokeball x5
Hold Item:
Inne:
Patelnia
Nóż
Zapalniczka
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
 
Figaro Yasuda
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ame vs Figaro
» Polowanie Figaro nr.1
» Polowanie Figaro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Wizytówki :: Karty Postaci-
Skocz do: