Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Figaro 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Figaro

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Figaro Empty
PisanieTemat: Polowanie Figaro   Polowanie Figaro EmptySro Cze 01, 2016 1:38 pm

Wulkan nie wyglądał mrocznie i przerażająco. Była to niejako zwyczajna góra jakich wiele, porośnięta niską roślinnością, trawami, krzakami, kwiatami i innymi takimi. Gdzieniegdzie tylko widać było wielkie puste plamy gdzie roślin nie było, a był tylko popiół - ewidentnie skutki pożarów. W wielu miejscach widniały niewielkie gejzery z których unosiła się para... a może i dym. Tak czy inaczej było tu duszno i gorąco, ale ognistym pokemonom z pewnością nie będzie to przeszkadzać. Do tego ze szczytu tej góry nieustannie wypływał szeroki strumień lawy... lepiej do tego nie wpadać.
Powrót do góry Go down
Figaro

Figaro


Liczba postów : 132
Punkty : 0
Join date : 11/07/2014
Age : 22

Polowanie Figaro Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Figaro   Polowanie Figaro EmptySro Cze 01, 2016 3:06 pm

Nareszcie - jedna z moich pierwszych przygód trenerskich. Nie zwlekając, wszedłem na gorący teren, przy okazji unikając lawy i erupcji. W tej gorącej atmosferze starałem się coś wypatrzeć. Ściągnąłem zwierzchnie ubranie, zawiązałem je na biodrach, przetarłem pot z czoła i zacząłem szukać jakiegoś życia. Było to dosyć trudne, jednak nie zrażałem się i kontynuowałem poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Figaro Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Figaro   Polowanie Figaro EmptySro Cze 01, 2016 3:15 pm

Nie minęło wiele czasu, a ujrzałeś grzebiącego zaciekle w popiołach prosiaka. Pokemon zdawał się Ciebie nie zauważać, a w każdym razie nie zwracał uwagi na nic poza swoimi prywatnymi sprawami powiązanymi z popiołem i grzebaniem w nim. Jego zakręcony ogon podskakiwał komicznie przy każdym ruchu stworka. Nagle jednak prosiak wyprostował się (na ile to możliwe przy jego budowie ciała) i zmierzył Cię podejrzliwym spojrzeniem. Nie minęła sekunda, a Ty nie zdążyłeś zareagować, kiedy pokemon podbiegł do Ciebie i zaczął... wąchać twoje spodnie.
Polowanie Figaro 498
Powrót do góry Go down
Figaro

Figaro


Liczba postów : 132
Punkty : 0
Join date : 11/07/2014
Age : 22

Polowanie Figaro Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Figaro   Polowanie Figaro EmptySro Cze 01, 2016 7:26 pm

Prosiaczek. Widząc go, mimowolnie liznąłem górną wargę. Chodząca świnka na gorąco była widocznie kusząca, jednak postanowiłem spróbować ją złapać, a nie skonsumować. W razie podróży taki "desperacki krok" też by był przyjemny.
Wytarłem rękawem usta, przestałem pożerać wzrokiem pokemona, wyciągnąłem dla niego nieco karmy, którą przysunąłem do niego w prawej ręce.
- Cześć, nazywam się Figaro. Chcesz może to zjeść? Spokojnie, nie chcę cię utuczyć, aby zjeść - zrobiłem wyraźny uśmiech, który starałem się zrobić taki, by nie wystraszyć pokemona. Było tu trudne, ale postarałem się.




___________________________________________________________________
Dziesięć SafariBalli.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Figaro Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Figaro   Polowanie Figaro EmptySro Cze 01, 2016 7:31 pm

Pokemon chyba miał dar czytania w myślach... a może to twoje spojrzenie było aż tak wymowne. Tak czy inaczej szybko czmychnął gdzieś w trawy i tyle go widzieli. Widocznie musisz się bardziej kontrolować jeśli chcesz złapać jakiegoś pokemona... albo szybciej atakować jeśli chcesz go zjeść.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Figaro Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Figaro   Polowanie Figaro Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Figaro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Figaro nr.1
» Ame vs Figaro
» Polowanie Lettie [2]
» Polowanie Gosi [2]
» Polowanie Mee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: