Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Lettie [2] 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Lettie [2]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptyWto Maj 16, 2017 6:53 pm

Ponownie polujesz na mroczne pokemony. Czy wiesz czego się możesz spodziewać? Czy dasz radę? Cóż, na te pytania możesz sobie odpowiedzieć tylko po przejściu przez most zwodzony, a potem prosto przez ogromne wrota. Ale ta fosa śmierdzi.
Wnętrze zamczyska było równe ciemne jak je zapamiętałaś. Mało zapraszające, acz co możesz na to poradzić, skoro twój cel cię tu sprowadził? Udowodniłaś raz, że potrafisz się wykazać odwagą, to zrobisz to i po raz drugi. Bułka z masełkiem. Znaczy, bułki nie dostałaś, ale 10 safariballi i torbę z pokeprzysmakami owszem.
Przeszłaś do pierwszego pomieszczenia i na wprost masz ścianę korytarza. Możesz iść w lewo, bądź prawo. Na ścianie wisi wiele zabytkowych broni z czasów średniowiecza, wszystkie ustawione w równej linii. Kątem oka zauważasz światło z prawej strony, jakby ognia.

Pamiętaj o pisaniu ilości safariballi. No, miłej zabawy. Na podbój zamku!


Ostatnio zmieniony przez Małża dnia Sob Maj 20, 2017 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptyWto Maj 16, 2017 8:38 pm

Znów tutaj jestem. Poprzednia wyprawa przyniosła kilka mrożących krew w żyłach momentów z pewnym niesympatycznym stworzeniem w roli głównej, jednak potrzeba znacznie więcej, by mnie zniechęcić. A zatem polowanie czas zacząć.
Na widok łuny światła odruchowo skierowałam się w jej stronę, jednak zatrzymałam się wpół kroku. Po chwili wahania dokonałam zwrotu o 180 stopni i zdecydowanie wkroczyłam w lewą odnogę korytarza. Mrocznych stworów najlepiej szukać właśnie w mroku.
-------------
10 Balli
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySro Maj 17, 2017 2:06 pm

24 - spotkałaś pokemona

Twoja decyzja okazała się być dobra, bo już po kilku metrach zaczęłaś słyszeć dziwne odgłosy uderzeń z głębi lewej odnogi korytarza. Napotkałaś małego pokemona ćwiczącego ciosy pięściami na biednej ścianie. Mała panda z zacięciem boksowała kamień i nie dawała oznak, że ją to boli. Albo dobrze udawała. W każdym razie, jest to pokemon jedynie walczący, ale po ewolucji nabiera nowego typu...


Polowanie Lettie [2] 674
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySro Maj 17, 2017 8:04 pm

Przystanęłam na chwilę, by popodziwiać wysiłki niedźwiadka. W tym małym puchatym ciałku niewątpliwie mieszkał duch prawdziwego wojownika.
- Imponujące - powiedziałam szczerze. Uklękłam obok i przybierając ton profesjonalisty, dodałam: - Wydaje mi się jednak, że jeszcze lepszy efekt osiągnąłbyś, gdybyś zmienił taktykę. Zamiast szybko boksować ścianę, spróbuj uderzyć raz, w zamian za to wkładając w ten cios całą swoją siłę. O tak.
Ajjjjjhhh... Demonstracja ciosu zdecydowanie nie była dobrym pomysłem. Heroicznie powstrzymałam napływające do oczu łzy i żałośnie spróbowałam zatuszować grymas bólu uśmiechem. Nie mogłam przecież pozwolić, by Pancham uznał mnie za mięczaka.
- Widzisz, jestem trenerem Pokemonów. Jeśli chcesz, mogę zabrać cię ze sobą i pomóc rozwijać ci twoje umiejętności. Na pewno znajdzie się wielu przeciwników chcących się z tobą zmierzyć w pojedynku.

Rzucam 2 Safariballe
-------------
9/8 Safariballi
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptyCzw Maj 18, 2017 10:21 am

32 - do pierwszego balla

Pancham zaprzestał swoich ciosów i spojrzał na ciebie. W czarnych oczkach widać było determinację, ale i zainteresowanie twoją osobą. Gdy zaproponowałaś zmianę taktyki otworzył mu się nieco pyszczek z wrażenia. Następnie energicznie pokiwał głową i zaczął cię obserwować. Kiedy nierozważnie łupnęłaś ręką w chłodną kamienną ścianę, pyszczek pandy się zamknął i wygiął w podkówkę.
- Cham! Pancham? - Wydawał się być zmartwiony twoim stanem, nawet wyciągnął łapkę, by zbadać twój nadgarstek.
Pokemon przyjął twoją ofertę wspólnej podróży, jednak nie byłaś pewna czy że względu na wyzwanie walk, czy aby wprowadzić do twojej drużyny BHP treningów.
W każdym razie - gratulacje! Pancham złapany.
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptyPią Maj 19, 2017 9:12 am

Troska Panchama kompletnie mnie rozczuliła. Wytrwały bokser i czuły opiekun w jednym. Byłby naprawdę miłym towarzyszem podróży... I zarazem świetną przeciwwagą dla destrukcyjnego Spiritomba.
Byłam niemal zdecydowana wyjść i zabrać pandę ze sobą, ale szkoda by było kończyć przygodę w miejscu, gdzie dopiero się zaczęła. Ostatecznie nic nie stało na przeszkodzie, aby przynajmniej zwiedzić dalszą część zamku i zapoznać się z innymi lokatorami.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 12:28 pm

61 - ni widu, ni słychu

A więc dalej. Doszłaś do końca lewej odnogi korytarza i przeszłaś przez kolejne drzwi do... sali ze zbrojami z zamierzchłych czasów. Fajnie. Trochę strasznawo, ale nieczęsto ma się okazje coś takiego zobaczyć. Odgłosy twoich kroków odbijały się od ścian, ale nic się tym nie zainteresowało. Jesteś na razie sama. Może czas rozrzucić pokekarmę w ramach przynęty?
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 2:20 pm

Hmmm... Czy to ta sama sala, w której ostatnio spotkałam psotną Poochyenę? Jeśli tak, ktoś od tego czasu musiał tu być i uprzątnąć bałagan. Wszystkie zbroje stały w nienagannym szeregu, nieruchome jak na warcie. Uznałam, że przydałby się w tym miejscu jakiś żywy element dla rozweselenia tej grobowej atmosfery, dlatego bez dłuższego namysłu położyłam niewielką kupkę karmy na środku korytarza, a następnie zaczęłam pojedynczo rozkładać na ziemi przysmaki na kształt ścieżki prowadzącej za jedną ze zbroi. Cicho przykucnęłam w jej cieniu i spokojnie czekałam, aż jakiś łasuch sam do mnie przyjdzie po śladach.
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 3:31 pm

37 - jeszcze nic :c

Póki co żaden pokemon typu mrocznego nie wyłapał zapachu... a zamknęłaś za sobą drzwi? Może dlatego woń jedzonka się nie ma jak roznieść. Albo potrzeba jeszcze trochę czasu. Oby nie zdrętwiały ci nogi, jeśli masz zamiar czekać.

Przypominajka: masz 9 safariballi
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 7:57 pm

Po dłuższym oczekiwaniu w bezruchu postanowiłam zmienić taktykę. Zniszczyłam kupkę karmy na rzecz rozciągnięcia szlaku aż pod najbliższe odchodzące od korytarza drzwi. Upewniłam się, że są uchylone w wystarczającym stopniu i wróciłam na swój posterunek.

-------
9 Safariballi (tradycyjnie... wypalaj moje zapominalstwo gorącym żelazem)
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 8:16 pm

22 - sukces

Powróciłaś do czekania. Z czasem poczułaś jak twoja uwaga się nieco zaciera z lekkich nudów, ale gdy wyłapałaś ciche chrupanie od razu napięłaś mięśnie i wyjrzałaś zza zbroi za którą się chowałaś. Mały pies, Houndour widocznie wyłapał zapach jedzenia i teraz raczył się nim z podłogi, dokładnie wylizując każdy okruszek. Widocznie mu smakowało.


Polowanie Lettie [2] 228
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 8:36 pm

Uśmiech momentalnie wykwitł na mojej twarzy. Taki sam pies na karmę, jak moja Apash. Psiak sprawiał bardzo sympatyczne wrażenie, więc gdy postępując za tropem dotarł pod moją zbroję, bez obaw wyciągnęłam dłoń z przysmakami w stronę żarłoka.
- Masz ochotę na jeszcze trochę? - zagadnęłam. - A może chciałbyś się ze mną stąd zabrać? Lubię takie ładne wilczury jak ty. Mam Poochyenę, co prawda jest trochę humorzasta, ale myślę, że dalibyście radę się ze sobą dogadać. Trenuję mroczne Pokemony, więc jeśli chciałbyś stać się w przyszłości silniejszy, mogę ci w tym pomóc.

Używam 3 Balle
---------------
8-6 Safariballi
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 9:36 pm

75, 69, 18 - idealnie

Czarna psina stanęła przed tobą jak wryta. Kiedy wyciągnęłaś powoli rękę z przysmakami, Houndour zaczął intensywnie węszyć i widocznie przestał być tak spięty. Jednak nie zapominajmy, że to pokemon typu mrocznego. Jak sama wiesz, należy być ostrożnym i bardzo cierpliwym. Ale radziłaś sobie dobrze. Ognisty pies tymczasem powoli zaczął się do ciebie zbliżać. Z na wpół otwartego pyska wystawał nieco różowy język, dało też się dostrzec idealnie białe kiełki. Bardzo podobne do tych twojej Poochyeny. Trwaliście tak zaledwie kilkanaście centymetrów od siebie około minuty, aż w końcu ciepły pysk pokemona dotknął twojej dłoni. Później już poszło łatwiej, bo ogoniasty spokojnie sobie jadł kiedy mówiłaś. Na koniec szeroko otwierając paszczę oblizał się niczym jakaś postać z kreskówki. A potem... wyglądalo na to, że rozgląda się za miejscem do spania. Trącił się swoją lufą, abyś zrobiła mu trochę miejsca przy zbroi. Ułożył się, burknął coś cicho sam do siebie i... huh?
Chyba to idealny moment na próbę złapania. Rzuciłaś pierwszym ballem... i akurat wtedy pies zdecydował się przewrócić na plecy, odsłaniając rozkoszny pomarańczowy brzuch. Rozkosznie pełny brzuch. Rzuciłaś drugim ballem i... Houndour zaczął ruszać łapami w trakcie swojego pół-snu i odbił safariballa jednym z ruchów. Metalowa kulka potoczyła się w mroki zamku by na zawsze zostać zapomnianą.
To musiało rozbudzić czworonoga, bo mlasnął, usiadł i popatrzył się na ciebie nieco zamglonym spojrzeniem. Widząc kolejnego safariballa w twojej ręce ponownie zaczął węszyć, wpychając swój pysk już bez oporów. Jego nos nacisnął na guzik pośrodku balla. Uruchomił mechanizm, wciągnęło go światło... Gratulacje, ognisto-mroczny pokemon został złapany. W zasadzie sam się złapał.
Powrót do góry Go down
Lettie

Lettie


Liczba postów : 360
Punkty : 186
Join date : 11/11/2016
Age : 26
Skąd : Wsi spokojna, wsi wesoła...

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptySob Maj 20, 2017 10:13 pm

Cóż, ten tutaj osobnik chyba nie należał do szczególnie walecznych przedstawicieli swojego typu. Chociaż kto wie, co się kryje pod tym pozornym rozleniwieniem. Może w czasie walki ujawni swój mroczno-ognisty temperament? Jakkolwiek by nie było, poczułam do niego sporą sympatię; cóż poradzić, że mam słabość do psiaków?
Stałam chwilę bezradna pośrodku ciemnego korytarza, ważąc w dłoniach dwa Pokeballe ze schwytanymi Pokemonami. Strasznie żałowałam, że nie mogę zabrać ich obu, ale reguły Safari były jasno określone. Spojrzałam na rząd zbroi, jakbym oczekiwała z ich strony jakiejś podpowiedzi. Jednak jedyną odpowiedzią było stalowe milczenie.
W końcu z ciężkim sercem zrezygnowałam z zabrania uroczo puchatej, boksującej ściany pandy. Miałam tylko nadzieję, że nie będzie mu przykro z tego powodu...
Powrót do góry Go down
Małża
Admin
Małża


Liczba postów : 955
Punkty : 457
Join date : 26/08/2014
Age : 24
Skąd : Kalos - Lumiose City | Polska - Wrocław
Job/hobbies : Adminofaszystka, aspirująca Kapłanka Arceusa

Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] EmptyNie Maj 21, 2017 2:03 pm

HoundourPolowanie Lettie [2] Male-icon
Urs

Polowanie Lettie [2] 228
Polowanie Lettie [2] DarkPolowanie Lettie [2] Fire

Charakter:
Całe życie spędził w Opuszczonym Zamku, jednak kiedy spotkał swoją trenerkę która zaoferowała mu jedzenie i luksusy - nie mógł odmówić. Jest trochę kanapowcem, ale w zdrowych granicach. To jeszcze szczeniak bez większego doświadczenia, ale o sporej odwadze. Lubi zabawę, potrafi wykazać się w walce, oraz radzi sobie w treningach. Niestety, z winy młodego wieku czasami za bardzo daje się porwać emocjom i trzeba uważać, by nie zostać kłapniętym przez przypadek. Houndour lubi Apash i stara się zachęcić ją do wspólnej zabawy w berka, bądź udawaną walkę.

Umiejętność:
Flash Fire - pokemon z tą umiejętnością jest niewrażliwy na ruchy ogniste, ale dopiero trafienie takim atakiem aktywuje ów zdolność i zwiększa atak bądź specjalny atak użytkownika o 50% kiedy sam używa ognistego ataku (w zależności od tego czy atak jest fizyczny bądź specjalny); umiejętność może się aktywować tylko raz w czasie walki; Flash Fire nie aktywuje się gdy: pokemon użyje np. Protect.

Ataki:
- Leer
- Ember
- Heat Wave

Statystyki:
Atak: 8
Obrona: 3
Sp. Atak: 9
Sp. Obrona: 4
1000 HP

Trzyma:
- - -
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Lettie [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Lettie [2]   Polowanie Lettie [2] Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Lettie [2]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Lettie
» Lettie
» Polowanie Davira
» Polowanie Cristy
» Polowanie Cristy [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: