Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Luxiana nr.2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Luxiana nr.2

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyWto Lip 15, 2014 10:29 pm

Znajdowałeś się niedaleko wielkich gór, które podobno zamieszkują pokemony smoki. Było bardzo zimno jak to w górach, gdzieniegdzie na górach był lód.. Ale mniejsza o lokalizacje. Szukaj Pokemonów!
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyWto Lip 15, 2014 11:15 pm

Znowu Safarii! Czekałem na to! Wziąłem głęboki wdech i ruszyłem w poszukiwaniu kolejnego pokemona.
-Tym razem muszę złapać coś konkretniejszego!-pomyślałem i ruszyłem w dalszą drogę.
Przez głowy przechodziły mi wizje shiny pokemonów.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptySro Lip 16, 2014 2:36 pm

Niestety, nie spotkałeś żadnego pokemona, a może kiedy myślałeś o shiny pokemonach, nie zauważyłeś jakiegoś?
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptySro Lip 16, 2014 10:04 pm

Koniec z tym! Teraz przyszedł czas na złapanie pokemona! Rozstawiam masę łakoci, a w środku kładę pokeball, liczę że pokemon zajęty jedzeniem aktywuje machinę i złapie się. Sam skryłem się za krzakami.
(mam 29 balli jeśli liczy się odłożenie tamtego)
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 11:35 am

Mimo twojej wielkiej pomysłowości żaden pokemonowy smok się na to nie skusił. Możliwe, że znajdujesz się zbyt daleko od głównego legowiska lub żaden mieszkaniec tej strefy nie zauważył przysmaków. Kto to wie.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 11:40 am

-Kto wie czy za rogiem nie stoi dragon z rogiem i nie chce zjeść przysmaczka i trafić do plecaczka!- Zacząłem śpiewać sobie, może moje umiejętności wokalne zdołają zwabić do mnie jakiegokolwiek pokemona.
(pamiętaj że mam 55% szans na to że spotkany pokemon będzie shiny)
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 11:50 am

Twój talent wokalny pozostawia wiele do życzenia, a w promieniu twojego głosu nie znajdziesz już chyba żywej duszy. Kto by pomyślał może smoki znają się na muzyce, a to co ty wykonałeś to czysty fałsz.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 11:52 am

A olać to! Wyruszyłem w dalszą drogę, ściągnąłem koszule i liczyłem że jakiś głodny pokemon smok rzuci się na mnie, a raczej na moje mięsko. Niby nie ma żadnego pokepsa, ale kto wie, może jakieś inne też będą chciały mnie schrupać?
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 12:05 pm

Może to zwykłe szczęście, a może po prostu wyglądasz apetycznie, ale w sumie efekt jest zadowalający przed tobą ukazał się Noibat wyraźnie miał chętkę na małe co nieco.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 12:07 pm

-Siema ziomek! Widzę że wyglądasz na spragnionego jedzenia! Jeśli tak to wejdź do tego safariballa, tam masz wszystko czego potrzebujesz! Jedzenie, pokemony które są do twojej dyspozycji i wiele wiele innych rzeczy! -powiedziałem i rzuciłem pokeballem.
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 12:13 pm

Pokemona raczej nie skusiła twoja oferta lecz smakowity wygląd saffariball na, którego rzucił się jak wygłodniały wilk, a w efekcie uruchomił mechanizm i został złapany. Ciekawe co znajduje się w środku takich balli.. Możliwe, ze odnalazł to czego szukał.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 12:24 pm

Może i odnalazł to czego szukał, dla mnie ważne jest to że mam pierwszego złapanego pokemona! Może nie jest to szczyt moich ambicji, ale pokemon to pokemon. Zawsze coś za niego zgarnę.
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 12:51 pm

Szczęście cie nie opuszczało zauważyłeś latającą Vibrave niedaleko ciebie. Może uda ci się ją złapać. Jedno jest pewne to nie będzie najłatwiejsze zadanie.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 12:55 pm

Rzutem spod nogi podkręcając safariballa w lewo i ustawiając go w taki sposób aby w momencie uderzenia Vibravy trafił swoją górną częścią w jej pyszczek wyrzuciłem pokeball licząc iż pokemon się złapie.
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 1:04 pm

Trochę się przeliczyłeś wiatr był zbyt silny i ball został zwiany nie wiadomo gdzie, a sama vibrava postanowiła powili oddalić si w stronę szczytu gór. Szansa nadal istnieje, ale tym razem wziął bym pod uwagę prędkość wiatru i jego kierunek. Decyzja należy do ciebie czy będziesz nadal próbował ją złapać czy pójdziesz za nią i po drodze spotkasz innego pokemona.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 5:55 pm

Idę za nią, liczę iż po drodze znajdzie się jakieś miejsce w którym przebywają pokemony.
Przydałyby się, na razie mam tylko jednego, a spotkałem już dwa. A wszystko przez nieumiejętne wyrzucenie pokeballa. Mogłem podkręcić go w drugą stronę.
28 balli
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 6:28 pm

Vibriva nagle zawróciła i co najważniejsze znacznie przyśpieszyła zanim zdążyłeś się za nią obejrzeć już jej nie było. Ciekawe co ja do tego sprowokowało. Nagle wszystko stało się jasne gdy przed tobą stanął Garchomp wyraźnie był rozwścieczony twoją obecnością tutaj. Chyba to jego terytorium, ale kto mógł to wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 8:10 pm

Ballem go! Rzucam w niego pokeball, jeśli się wydostanie kolejny, następnie kolejny. I tak do upadłego. Nie mogę dać się zranić temu przebrzydłemu gigantowi, on jest tylko małym głupim pokemonem, tak, on nic mi nie zrobi!
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 8:15 pm

Szczęścia więcej nic rozumu, ale efekt jest pokemon został w ball'u, a ty masz 2 korzyści nowy silny pokemon oraz nie zostałeś przypalony.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 8:20 pm

Te odpisywacz nie obrażaj! Ja tu korzystam z wschodnich metod łapania pokemonów! Jak na Japończyka przystało rzucam szybko mocno i dokładnie, pokemony nie mogą nic powiedzieć. W końcu to mój sąsiad wymyślił pokemony! A tym czasem idę dalej w kierunku najwyższych szczytów.
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 8:45 pm

Cóż to zwyczajny sarkazm. Miałeś szczęście, że pokemon nie zaatakował cie od razu. Podróż mijała dość spokojnie i nostalgicznie. Wydaje ci się, że widziałeś to samo minute temu, ale cóż znów szczęści i zmiana otoczenia. Twym oczom ukazał się Shiny Hydreigon, ale na szczęście on nie zauważył ciebie. Jak na razie jesteś bezpieczny.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 9:05 pm

Za Narnie! Podlatuje wprost pod niego i rzucam całą serią balli. Najpierw jeden, jeśli się nie złapie drugi, jak nie to trzeci, potem czwart, piąty, szósty. W końcu się złapie! W ogóle panie odpisywaczu ile balli zmarnowałem na garchompa?
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 9:18 pm

Co do garchompa to tylko 1. Hydra była niezbyt zadowolona bo przez ciebie uciekł jej obiad, a twój atak ball'ami jeszcze bardziej ją rozzłościł. Po jednym rzucie dmuchnęła w ciebie ogniem. Po czym zemdlałeś, a jak się wybudziłeś już jej nie było tak samo jak twoich brwi. Nie zastąpiłeś jej obiadu to można uznać sukcesem. Jesteś cały, ale bez shiny hydry.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 9:23 pm

Będę płakał! :c No nic, mimo wszystko ruszyłem dalej, mam 26 balli, i tylko czekać aż jakiś pokemon się zjawi, muszę złapać kolejne super pokemonki, dzięki nim zgniotę każdego na mej drodze ku zwycięstwu! Przy okazji szukam rzeki, w niej mogłyby przebywać dratini i kingdra.
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 EmptyCzw Lip 17, 2014 9:43 pm

Niestety tym razem nic cie nie zaatakowało. Może smoki lubią tylko krwiste mięso? A ty jesteś lekko przypieczony, ale udało ci się znaleźć górski strumień jego nurt był bardzo silny, a brzeg wyglądał na delikatny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Luxiana nr.2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Luxiana nr.2
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Luxiana nr.1
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Mee
» Polowanie Mee
» Polowanie Lentiego [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: