Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Luxiana nr.2

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 12:23 pm

No to popatrzmy czy jakiś pokemon nie czai się w wodzie, rozglądałem się też czy żaden spragniony pokemon nie pije wody ze źródełka. W końcu brzeg był delikatny i mógłby to zrobić. Po chwili rozebrałem się do samej bielizny i zamoczyłem nogi w wodzie.
Powrót do góry Go down
Abure.

Abure.


Liczba postów : 123
Punkty : -484
Join date : 14/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 12:35 pm

Gdy ty miło spędzałeś czas mocząc nogi w górskim strumieniu, mały Axew postanowił wszamać twoje ubrania. Radzę się pośpieszyć bo dalszą drogę przejdziesz w samej bieliźnie.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 2:38 pm

No way! Szybko wyrzucam w niego pokeballem z zaskoczenia. Chodzenie w bieliźnie nie byłoby takie złe, jednak wolę mieć troszkę ciuszków. Najgorszą rzeczą byłoby chodzenie nago, smok mógłby zaczaić się na mojego ekchem. I to miłeby nie było
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 2:57 pm

Pokemon uciekł... zeżarł Ci koszulkę, zostałeś w samych spodniach i butach..
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 2:59 pm

I zostało mi tylko 25 balli, ale teraz to coś złapię, czuję to w kościach, patrzę się czy żaden pokemon nie stoi przy wodopoju. Jeśli nie to odchodzę stamtąd i szukam nowych pokemonów, przydałyby mi się, na razie mam tylko dwa
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 3:12 pm

Zobaczyłeś Swablu! Ciekawe, czy uda się go złapać.


Ostatnio zmieniony przez Tchomer dnia Pią Lip 18, 2014 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 3:18 pm

Mi się nie uda?! Rzucam w tego sukinkota pokeballem licząc iż złapie się za pierwszym podejściem, a jeśli nie to znaczy że mam przesrane. Ale nie warto o tym myśleć, teraz liczy się tylko złapanie latającego na chmurze pokemona.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 3:21 pm

Udało się! Złapałeś Swablu!


Ostatnio zmieniony przez Tchomer dnia Pią Lip 18, 2014 3:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 3:34 pm

Ech... już coraz bliżej końca, mam tylko 24 balle, ale cóż poradzę? Muszę szukać dalej i nie zamartwiać się. Ważne teraz złapać kolejne stworki które zapełnią mój box, przydałaby sie też kasiorka, duuużo kasiorki. Kupiłbym sobie bilet na kolejne safarii.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 3:39 pm

Tym razem nie spotkałeś żadnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 9:49 pm

Lecim dalej! Lecimy lecimy lecimy! Muszę złapać kolejnego pokemona! Wiem że mogę spokojnie ruszyć na przód i szukać pokemona, ale po co! Trzeba pobiec przed siebie, byle dalej! Nie ma szans że nie! Długo już siedziałem na tyłku ale koniec opier**lania się. Do roboty gnoju!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 10:40 pm

Niestety, twoja przeogromna ambicja ci nie wystarczy. Aby złapać pokemona trzeba mieć szczęście, a ono się właśnie od ciebie odwróciło. Jednak nim się zorientowałeś coś uderzyło się w głowę i zemdlałeś. Obudziłeś się na polance, gdzie słońce ładnie grzało. Wokół znajdowały się same góry, a w oddali chyba jest stawik lub jeziorko. Mimo tak ładnej aury nie znajdujesz pokemona.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 10:49 pm

-Kto mnie pierdyknął w łeb?!-krzyknąłem i zacząłem rozglądać się za napastnikiem. Ja mu dam.-myślałem. Wiem, będzie nad wodą, a jeśli tak to ma przesrane, najpierw lewy sierpowy, potem prawy, a na koniec złapię go do pokeballa! Aj, mój pomysł jest genialny, ale najpierw muszę go wykonać, a to łatwe nie jest, no chyba że jest się tak idealnym jak ja! Ja jestem Niewyobrażalny! Nikt mi nie podskoczy, nawet ten cios z zaskoczenia im nie pomoże!
-Banzai!-krzyknąłem i ruszyłem spuścić łomot pokemonom.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 10:59 pm

Wkurzony nie tylko na pokemona, ale także na cały świat ruszyłeś nad jeziorko. Im dalej szedłeś tym wydawało ci się, że robi się coraz goręcej. Nagle ujrzałeś tego złoczyńcę! Bezkarnie pił sobie wodę! Dopowiadając, woda ta był przepiękna. Widziałeś całe wapienne dno, dzięki któremu ciecz mogła utrzymać tak nieziemski kolor. Powracając do pokemona. Był to Fraxure, na początku nie zwrócił na ciebie nawet uwagi. Jednak po ujrzeniu cię w tafli wody odwrócił się uśmiechnięty.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 11:07 pm

-Ty Je*any gnoju jak Ci dzisiaj przy*ierdole to się Ku*wa do Ch*ja nie pozbierasz! Ok rage out! Teraz umrzesz!
Rzucam w tego gnoja pokeballem licząc iż się złapie, jeśli nie to popycham go prosto do wody, i pilnuję aby nie wydostał się stamtąd. Dostanie po ryju, oj dostanie! Nie ma szans ze mną! Ja jestem najsilniejszy, najfajniejszy i ogólnie idealny! Więc ten pokemon to dla mnie pestka!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 11:10 pm

Pokemon uśmiechnięty podskoczył w twoim kierunku. Był naprawdę zadowolony, że cię spotkał. Nawet nie zdążyłeś rzucić w niego pokeballa, gdyż sam go dotknął. Brawo! Masz kolejnego pokemona! Tylko teraz stoisz pośrodku niczego. Dookoła tylko i wyłącznie góry, a pokemonów brak. Jesteś jak Squirtle na pustyni. Jeśli zaraz czegoś nie zniszczysz to eksplodujesz ze złości.
Do najbliższego podejścia na szczyt masz jakiś niecały kilometr.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 11:38 pm

Ale ja zostaję tutaj, nie ma ciula we wsi! Nie ruszę się stąd, jakieś debile biją mnie po głowie, dodatkowo mam spieczone plecy. Razem ze swoimi 23 ballami zastawiam mini pułapkę. Robię drogę z przysmaków, na której końcu leżeć będzie pokeball, głupi pokemon może w niego wejść. Takich pułapek robię cztery, a sam siedzę pomiędzy nimi i czekam aż jakaś zostanie napełniona.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 11:51 pm

Twoja pułapka nie do końca spełniła swoje zadanie. Owszem, ni stąd ni zowąd znalazły się przy tobie cztery pokemony. Jednak te sprytnie zjadły pokarm, a pokeballe...zniszczyły. Po raz kolejny zostałeś przechytrzony! Mimo tego podszedł do ciebie...uwaga, uwaga! Axew! Uśmiechnięty usiadł obok ciebie i czeka, aż dasz mu coś do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyPon Lip 21, 2014 11:55 pm

(Czyli -4 balle?!)
-No masz ty mała mordo ty moja!- Powiedziałem i dałem mu troszkę smakołyków.
-Jeśli chcesz więcej to musisz niestety wejść do tego pokeballa, no niestety.- Wyciągnąłem safariiball i pokazałem mu go z każdej strony.
-Widzisz, nie jest groźny, ba moje pokemony twierdzą że taki ball jest bardzo komfortowy. Tylko musisz do niego wejść. Jeśli będziesz gotowy wejdź do niego. -Położyłem pokeball i pogłaskałem małego Axew'a.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyWto Lip 22, 2014 12:01 am

//Num//

Szczęście się ponownie do ciebie uśmiechnęło. Młody Axew wręcz z zachwytem wparował do pokeballa. Niestety ich kolekcja ci się uszczupliła. Zostało ci już ich tylko 18, a przecież z pewnością jest tutaj jeszcze dużo pokemonów smoków. Jednak ponownie wszystkie się pochowały. Choć, możliwe że ponownie ktoś z gatunku Axew przyleci do ciebie uśmiechnięty...
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyWto Lip 22, 2014 12:12 am

Zrobiłem kolejną pułapkę, tym czasem ścieżka prowadzi wprost do moich łapek, gdy pokemon przyjdzie mam wolną drogę do złapania go, nie chce się ruszać, nie mam po co. Widzę że pokemony przebywają także tutaj, więc moja podróż nie ma najmniejszego sensu, ach jaki ja jestem mądry.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyWto Lip 22, 2014 9:53 pm

Twoja niewyobrażalna mądrość wymyśliła znakomitą pułapkę. Jednak byłaby znakomitsza, gdyby jakikolwiek pokemon pojawił się w zasięgu chociażby wzroku. Wokół ciebie rozpowszechniała się tylko i wyłącznie cisza, która w żaden sposób nie pomagała ci przy łapaniu pokemonów.
Ale? Coś zauważyłeś. Coś dużego. Cień na górze przed tobą. Ale czy to na pewno to, co myślisz?
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptySro Lip 23, 2014 11:21 pm

Popatrzyłem w górę i przeskanowałem pokedexem ciało fizyczne które zakrywało słońce, jeśli jest to pokemon krzyczę:
-Halo! Tu jestem! Macham do Ciebie z dołu!-Wywijając przy tym rękami.-Wyglądasz na zmęczonego mam przysmaki, chodź zjesz coś! Wcale nie chce Cie złapać, ja chce tylko i pomóc, a ten ball w mojej prawej tylnej kieszeni to tylko żart! Gdy tylko zejdzie na sam dół rzucam w niego pokeballem.
Jeżeli to nie jest pokemon to dalej czekam na tego jedynego.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Liczba postów : 135
Punkty : -351
Join date : 13/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptyCzw Lip 24, 2014 6:14 pm

Pokedex przez dłuższy czas nie potrafił uchwycić wskazywanego przez ciebie pokemona, jednak po chwili zapiszczał, tak dobrze ci znanym dźwiękiem. Cień okazał się Vibravą, która ni stąd ni zowąd wzbiła się w górę i krąży nad twoją głową, przy okazji co jakiś czas zasłaniając świecące w twoje oczy słońce. Z tego co widzisz, nie ma ochoty na twoje jedzonko.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 EmptySob Lip 26, 2014 10:13 am

-Ej koleś chodź do mnie! Sprawę mam!
Jeśli zleci rzucam w niego pokeballem, a jeśli nie oczekuje na kolejnego dzikiego pokemona siedząc na Ziemi. Przyda się kolejny smok do mojego teamu. Albo chociaż do hodowli, zawsze to jakiś hajs.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Luxiana nr.2   Polowanie Luxiana nr.2 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Luxiana nr.2
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Luxiana nr.1
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Mee
» Polowanie Mee
» Polowanie Lentiego [2]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: