Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Unort vs Clair 3 vs 3

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 4:37 pm

- Dobra robota Typhlosion, teraz sobie odpocznij.. - wycofałem go, byłem dumny z niego, że tyle wytrzymał. Wziąłem inny ball i wypuściłem... - Glaceon zacznij od Hail, Następnie nic nie rób i wyczekuj przeciwnika, gdy się zbliży wykonaj tylko Ice Fang. A na pewno się zbliży bo zna tylko fizyczne ataki. - rzuciłem do niego i założyłem ręce. - Oczywiście uważaj też na dzwon. - mruknąłem na koniec.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:09 pm

i lepiej by było gdybyś t ozrobił na początek, pokemon nie użył hail bo uderzył go dzwon... Musisz zacząć o tym wspominać w pierwszej kolejności!
-Axew, użyj Dragon rage!-krzyknęła clair po czym glaceon oberwał.
Glaceon 65% paraliż
axew 40% x2 atak i szybkość
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:16 pm

- Unikaj tego dzwonu i jeszcze raz Hail. Potem szybko z zaskoczenia wtop się w nią i ugryź go Ice Fangiem. Będzie zdezorientowany.. - rzuciłem do pokemona i miałem nadzieje, że posłucha mnie i uda mu się zrobić to co powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:27 pm

-Axew, dragon claw!-Krzyknęła Clair, a że Axew miał podwyższoną szybkośc, trafił i zdążył uciec. A tmy czasem dzwon się zatrzymał i zaczął lecieć na Glaceona który paraliżem nie dał rady zaatakować hailem. Na szczęście minimalnie dzwon go nie trafił.
Glaceon 45% paraliż
axew 40% atak i szybkość x2
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:36 pm

- Dalej próbuj unikać tego dzwonu. Następnie podbiegnij szybko do Axew i zaatakuj go Ice Fang. Najlepiej dwa razy. - rzuciłem do pokemona lekko zirytowany już całą sytuacją.

// I tak wiem co się teraz stanie....... kufa w dupe zasrana mac a w niego jakoś nie leci nic... //
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:41 pm

// życie :PP //
Ka boom zbieg nagły zwrot akcji, axew chciał użyć dragon claw i gdy już podbiegł, glaceon użył ice fang, tak o to zaczęła się walka w kontakcie w której wygrywał glaceon.
Axew 15% atak i szybkość x2
Glaceon 40% paraliż
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:47 pm

- Bardzo dobrze Glaceon, teraz uniknij znów dzwonu i szybko zaatakuj go kombinacją Quick Attack i Ice Fang. To powinno go wykończyć. - rzuciłem do pokemona w nadziei, że uda mu się to i nie trafi go ZNÓW dzwon..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:50 pm

Wystarczył quick attack gdyż axew oberwał od dzwonu. Ostatni pokemon odpadł, i spora część podłogi sięzapadła tworząc małe dziury. Stara wieża dzwonnicza z gigantycznym dzwonem... I teraz trzeba jeszcze uważać by nie spaść w dół! no ale cóż, Clair wypuściłą ostatniego pokemona.
glaceon 40% paraliż
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 5:56 pm

- Świetnie, teraz odpocznij sobie Glaceonie. - wycofałem go bo był już zmęczony tą walką. Wypuściłem Torterrę. - Uważaj na tę dziury, spróbuj je omijać i zaatakuj Razor Leafem. Następnie czekaj aż się zbliży i walnij go Wood Hammer z bliska. - rzuciłem do pokemona i czekałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:00 pm

wszystko fajnie, tylko że torterra zaczął walkęze wszystkimi łapami w dziurach... nie fart, musi szybko uciekać. A tym czasem pojawił siegoomy, który zaczął walkę od protect, gdyż atakował go dzwon. to byłą dobra kontra, a zwłaszcza że dzwon latał nad torterrą. Dziury siępowiększały, wiec torterra mógł uciec dwoma łapami. Gommy wdrapał się na torterrę i zaczął ciągle używać body slam. po trzecim razie strącił go dzwon.
Goomy 95%
torterra 50%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:06 pm

- Walnij go z bliska Razor Leaf, skoro jest przy tobie.. potem Wood Hammer.. co z tego że masz zakopane łapy... nimi nie atakujesz. Postaraj się i zrób coś. Nie ruszaj i skup się na Razor Leaf i Absorb, którego użyjesz na sam koniec, by zregenerować siły..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:09 pm

Pokemon zrobił to co kazałeś, lecz najpierw goomy użył bide, i nawet nie starał się unikać twoich ataków, wręcz przeciwnie, chcaił by go trafiały! i po tych wszystkich atakach stan prezentował się tak:
torterra 10%
goomy 80%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:16 pm

- Wal teraz cały czas Absorbem w takim razie i lecz się cały czas... - nie miałem innego pomysłu, więc kazałem mu to robić, by trochę uszkodził Goomy'ego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:23 pm

-Na to właśnie czekałam!-Krzyknęła zadowolona Clair. Goomy jedynie użył bide i zaczęła sięwalka absorbami. Goomy wyszedł w tym wszystkim na plus bo jeszcze bide dawał bonusowe obrażenia. W momęcie w którym dzwon zablokował jeden z ataków torterry goomy użyłponownie body slama. Torterra po tym stracił przytomność.
goomy 80%
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:28 pm

- Powrót.. dobrze się spisałeś.. - wycofałem go. Został mi już tylko Glaceon. - Zaatakuj go Ice Fangiem na początek. Potem wskocz na dzwon i zrób Hail.. - rzuciłem do Glaceona.

// Tak... Absorb ze STAB + 2 razy więcej użyty Absorb (gdy użył Bide i na koniec gdyż jest SZYBSZY) i ma dalej KUFA 80 % RZECZYWISCIE KUFA UCZCIWE.. //
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:32 pm

Goomy gdy zobaczył lodowego pokemon czuł się sparaliżowany. Glaceon od razu rzucił siedo ataku, nei zauważył dziur, lecz mu one nie przeszkadzały. Goomy został ugryziony, po czym w trakcie ucieczki spadł. To zabolało, mocno. Po chwili jednak ktoś wyrzucił pokemona z dołu. Śnieżyca trwa.
Goomy 40%
Glaceon 40% paraliż
Burza śnieżna.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:37 pm

- Dalej dyndaj na tym dzwonie(xD) i wyczekuj aż zbliży się do Goomy'ego i walnie go. Wtedy będzie zdezorientowany a ty ugryziesz go ponownie Ice Fangiem. Następnie znów wskoczysz na dzwon i będziesz wyczekiwał na następny moment. - rzekłem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:39 pm

Nie trzeba było nawet czekać, goomy od razu oberwał od dzwona. Galceon użarł szlam, i tym samym znowu go zrzucił.
Trener pokemon Unorthodox wygrywa walke!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:44 pm

- Dobra robota Glaceon, jestem z ciebie dumny.. - przytuliłem go zadowolony, że sobie poradził mimo że było lekko sparaliżowany. - Dzięki za walkę, było strasznie trudno. Mimo, że były to pokemony na pierwszym stadium. - rzekłem do Clair.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:45 pm

-To wszystko przez taktykę, mało kto wygrywa z dragonairem używając tylko jednego pokemona. Wybierasz pierwszą, drugą, czy może trzecią paczkę?-Rzekła Clair czekając na odpowiedź przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Liczba postów : 119
Punkty : -376
Join date : 12/07/2014

Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:49 pm

- Wybieram... paczkę nr.1 - odpowiedział na pytanie Clair.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 EmptyPią Lip 18, 2014 6:51 pm

Dostajesz jajo bagona i 15 pkt areny (zaraz ci dodam.).
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Unort vs Clair 3 vs 3   Unort vs Clair 3 vs 3 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Unort vs Clair 3 vs 3
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Emolga vs Clair
» Abure vs Clair 3 vs 3
» Lugia vs Clair 3 vs 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Walki-
Skocz do: