Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Naturala 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Naturala

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 5:48 pm

Słońce przyjemnie świeciło, kwiaty których było tu co nie miara przyjemnie pachniały, a Ty stałeś sobie na łącze, trawa sięgała Ci do pasa, gdzieniegdzie ponad te trawę wybijają się większe krzaki, a w innych miejscach ulokowane są oczka wodne. Wszędzie tu mogą kryć się pokemony trawiaste! Dobrze, że masz przy sobie 10 safariballi i pewnie uda złapać się jakiegoś fajnego stworka...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 6:21 pm

-Ach, pięknie tu, a te zapachy, poprostu wyśmienite. Trudno będzie przekonać jakiegoś pokemona do opuszczenia tego jakże cudownego miejsca. W życiu nigdy nie ma łatwo, więc i tym razem, nie zdziwiłbym się gdybym spędził kilka godzin na poszukiwaniach - Fi nie miał zamiaru ruszyć się stąd bez Snivy, Treecko, Phantump lub ewentualnego shiny (gdzie zakres "tolerancji" duży nie był) wziął kilka przysmaków w dłoń i wyruszył przed siebie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 6:27 pm

Nie minęło wiele czasu, a znalazłeś coś interesującego. To coś bez wątpienia było pokemonem i gapiło się na Ciebie bez skrępowania. Nie było jednak zbyt ruchliwe, a wygląd sugerował pod-typ stalowy... interesujące, co taki stworek może potrafić...
Polowanie Naturala 597
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 6:54 pm

- O kurczę! Pierwszy spotkany Pokemon tutaj i od razu z grubej rury. Ferroseed jak najbardziej pokiem godnym uwagi jest, lecz, ni on shiny, ni jeden z "Trójcy wybranych", więc muszę niestety go ominąć - okrążam go powoli daję mu kilka przysmaków i Idę dalej
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 6:59 pm

Za olanie tak bezczelne pokemona od razu Cię pokarało i wyłożyłeś się jak długi. W tej trawie musiałeś się o coś potknąć. Zbierając się z ziemi zauważyłeś na niewielkim drzewie obok wyraźnie rozbawionego pokemona, który chyba w najmniejszym stopniu się Ciebie nie bał... lub był dobrym aktorem.
Polowanie Naturala 252
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 7:31 pm

Fi zbierając się po jakże typowym dla niego upadku, dostrzegł zielonego jaszczura, który znajdował się ją jego liście do złapania. Nie chciał aby taka okazja czmychneła mu przed nosem, więc zaczął konwersację - Widzę, że bardzo Cię to śmieszy, w sumie praktycznie każdy również by rechotał. Przechodząc do sedna. Mam na imię Fitekuru i jestem trenerem, przybyłem tutaj w poszukiwaniu silnych pokemonów trawiastych, a ty mi na takiego wyglądasz. Byłbym zaszczycony, gdybyś chciał do mnie dołączyć, razem moglibyśmy stworzyć naprawdę zgraną parę - Nie da się ukryć, że Treecko to Pokemon, którego nie chciałbym posiadać, ze względu na umiejętność czy ruchy, ale po prostu uwielbiam pokemony, które są zwinne, szybkie, silne, a w dodatku nieźle wyglądają, on (a bardziej jego ewolucje) zdecydowanie taki jest.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 7:33 pm

Pokemon popatrzył na Ciebie... na niebo... znowu na Ciebie i zeskoczył z drzewa. Już myślałeś, że zwiał, ale nie! Po chwili stanął tuż przed tobą i przytaknął. Czyżby zgadzał się na zostanie twoim pokemonem?!
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 7:57 pm

Nie wierzę, że poszło, aż tak łatwo... co nie zmienia faktu, że "jak dają, trzeba brać", a w tej sytuacji los chce, abym go złapał... albo ze mnie sobie właśnie drwi, dając mi fałszywą nadzieję.
- Cieszę się, że chcesz dołączyć w moje szeregi - wyciągam Safariiballa i lekko dotykam nim Treecko.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptySro Cze 01, 2016 8:28 pm

Pokemon znikł we wnętrzu safariballa, trzy piknięcia i... Treecko złapany! Niewiarygodne, jak łatwo się to udało. Wygląda na to, że fart początkującego może się odnosić też do łapania pokemonów...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 3:44 pm

- Piękne uczucie złapać pierwszy raz Pokemon. Jestem tak zadowolony z tego, że aż mógłbym już stąd iść, ale nie! Pochodzę tutaj jeszcze trochę, może spotkam tu jeszcze Snivy i Phantumpa, która/który zaczaruje mnie bardziej niż ten Treecko - Idę w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 4:23 pm

Ruszyłeś dalej i szybko napotkałeś kolejnego pokemona. Nie był to jednak żaden z tych o których myślałeś, ten latał! Tylko... w sumie lewitował, bo nie miał skrzydeł, ani nic. Właściwie wyglądało to bardzo dziwnie... ale i interesująco.
Polowanie Naturala 710
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 6:37 pm

Piękna pokedynia, ale niestety nie jest na mojej liście... z drugiej strony mam jeszcze 9 Safariiballi,więc co mi szkodzi, podejdę do niej i może da się przekonać - Hejo - podchodzę ciut bliżej - Mam na imię Fitekuru i jestem trenerem pokemonów, byłbym zaszczycony gdybyś nie miała nic przeciwko złapania ciebie - Może i prosto z mostu, ale tak najlepiej . Wyciągam Safariiballa w kierunku pokemona i czekam na jej ruch.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 6:42 pm

Podszedłeś do pokemona, a pokemon wysłuchał co masz do powiedzenia i z rozpędu uderzył w safariball... pik, pik, pik... złapany! Niewiarygodne, widocznie masz dar przekonywania! Może powinieneś zająć się reklamą, a nie trenowaniem pokemonów...
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 6:56 pm

- Coś idzie mi za łatwo, normalnie powinienem się cieszyć, aleprzeczucie mówi mi że, Fortuna coś dla mnie szykuję i raczej dobre to nie będzie. Suma sumarum, drugi Pokemon złapany, więc trzeba ruszać dalej, Snivy lub Phantump już po ciebie idę!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 7:03 pm

A więc ruszyłeś dalej przed siebie... chociaż nie, mijałeś już ten krzak. Chociaż może nie... ale zaraz. Tego osobnika już na pewno mijałeś. Tego ze stalowym płaszczykiem co na mobilnego nie wygląda. Chyba chodzisz w kółko, skoro spotykasz go po raz drugi. A może to inny pokemon, tylko ten sam gatunek?...
Polowanie Naturala 597
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 7:15 pm

Kurde, no ja mam nadzieję, że w kółko nie chodzę... a co do spotykanego pokemona... nadal nie jestem zbyt chętny by użyć balla na niego. Omijam go spokojnie, patrząc pod nogi.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyCzw Cze 02, 2016 7:18 pm

Ruszyłeś więc dalej i widzisz tylko trawę i trawę i drzewo jakieś tu rośnie. Ale żadnych pokemonów. Może limit szczęścia się wyczerpał, albo coś... tak czy inaczej zauważyłeś mimo woli, że zrobiło się chłodniej, a to dlatego, że słońce skryło się za chmurami... chyba będzie padać.
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyNie Cze 05, 2016 11:35 am

- A niech to! Deszcz utrudni mi poszukiwania! Muszę się sprężyć, chce coś ciekawego znaleźć. - Stwierdzam że jeszcze chwilę sobie tu po będę, powiedzmy że jeśli spotkam siedem pokemonów i żaden nie będzie ciekawy, to stąd wychodzę.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyPon Cze 06, 2016 2:36 pm

A więc kontynuowałeś poszukiwania ciekawych pokemonów. Niemal od razu napatoczył się stworek, którego zauważyłeś tylko dlatego, że stał na tle oczka wodnego. Zapewne wśród traw byłby nie do zauważenia... ale jest! Jakaś roślinka się znalazła.
Polowanie Naturala 548
Powrót do góry Go down
Natural

Natural


Liczba postów : 184
Punkty : 10
Join date : 11/07/2014
Age : 25

Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala EmptyNie Cze 26, 2016 8:47 am

- Nie. Nie mam już cierpliwości, widocznie Snivy oraz Phantump nie są mi przeznaczeni.Decyduje się wyjść z safafii razem z Treecko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Naturala Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Naturala   Polowanie Naturala Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Naturala
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Davira [2]
» Polowanie Lentiego [3]
» Polowanie Mee
» Polowanie Nanori
» Polowanie Figaro nr.1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: