Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Filipa nr.1

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 4:34 pm

Sam powinieneś dbać o ilość swoich balli! - rzekł głos z nieba nie przysyłając ci żadnego pokemona pod nos.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 5:12 pm

Wredny głos z nieba! Lepiej kopsnij pokemona, a nie będziesz mi kazania prawić... a ja tymczasem polazłem znowu na pastwiska, szerokie otwarte przestrzenie... może tutaj będzie jakiś pokemon? Szukam, idę, idę, szukam... byle by coś złapać.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 5:16 pm

Szukasz szukasz.. Na pastwisku nic nie ma. W okolicy też.. Za to cudem ominąłeś lecącą z nieba bombę imieniem "Kupa Pidgeya"
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 5:29 pm

- A żebym cie dorwał to bym łapy z wyrzutni bomb powyrywał... - powiedziałem cicho i dalej szukając pokemonów unikając podobnych "bombowych prezentów" lecących z nieba. Jak czymś we mnie rzucasz to może Starlym, albo safariballem...
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 5:32 pm

Chcesz to masz. Rzucam.
Dziki Stantler Atakuje!
Dziki Stantler używa Gapienia Się.
Nic się nie stało.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 7:20 pm

Filip używa rzutu safari ball
Dziki.. co to jest?? Jeleń czy renifer? No tak czy siak nawet go nie lubię, ale jak złapie to nie pogardzę, zwłaszcza że zna tak unikatowy ruch jak gapienie się, a to przecież nie to samo co leer *3* kurczę, muszę go złapać, to jakiś unikat jest!
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 15, 2014 7:33 pm

Reniferciu złapany.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 9:02 am

I znowu, leziemy przez wieś czekając co nam los rzuci pod nogi tym razem... innymi słowy losie dawaj Eevee! Dawaj Starly! Dawaj Bouffalanta! Dawaj Ditto! Ale nie, los to złosliwy byt nie pozwalający zbyt długo cieszyć się samym sobą swemu użytkownikowi. Uwielbia płatać figle i niszczyć plany, zabierać nadzieję i darzyć smutkiem, los... czyli po prostu zbiór równań z milionami wzorów których nie da się ogarnąć, bilionem zmiennych i sekstyliardem niewiadomych. Los... rachunek prawdopodobieństwa tak skomplikowany że nikt go nie rozwiąże, a jeśli jednak komuś się uda znajdzie wzór na przewidywanie przyszłości...
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 3:35 pm

Pięknie wypowiedziane przez ciebie słowa, oczywiście w myślach, nieco niezrozumiałe dla plebsu, na pewno nie pomogą w szukaniu. Ale kto tam wie? A dlaczego? Twoim oczom ukazał się nie kto inny, jak Vigoroth! Pokemon był dość zajęty tym co robił. Ciągle czegoś szukał, wszędzie go było pełno. Był kompletnie inny od swojej ewolucji i preewolucji. Zauważywszy cie, zaraz do ciebie podbiegł i zaczął oglądać cie z wielu różnych stron zaciekawiony, jaką ty małpą jesteś?
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 3:57 pm

Homo Sapiens... najdurniejsza małpa istniejąca na świecie...
- Witaj olbrzymie. Wyglądasz na takiego co lubi wszystko zwiedzać i poznawać. Sądzę że powinna ci się spodobać moja propozycja. Otóż jestem ja trenerem pokemonów, wraz z moimi pokemonami biegam po całym regionie, zwiedzam go, trenuje, staczamy liczne pojedynki... może chciałbyś się do nas przyłączyć? Mógłbyś poznać naprawdę dużo nowych rzeczy... słyszałeś na przykład o gęstych puszczach w środkowej części regionu, albo dżunglach południa? Na pewno zahaczymy też o wieczne śniegi i góry... pomyśl tylko, cały świat stoi otworem, wystarczy że teraz dasz mi się złapać... - wraz z ostatnimi słowami wysunąłem przed siebie ball.

#ball x8
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 4:00 pm

Pokemon popatrzył na kulkę.. Potem na ciebie. Zamyślił się.. Myślał długo. Palcem na ziemi narysował jakiś przedmiot.. Wyglądało jak.. Piłka? Tak, piłka. Zaraz zaczął coś gestykulować. Oznaczało to chyba "Pomóż mi to znaleźć, a ja pomogę tobie w podróży!", a przynajmniej coś takiego. Szukanie piłki chyba nie powinno być trudne. Tym bardziej, że jeśli dobrze się przyjrzeć rysunkowi, miała ona chyba na sobie rysunek Vigootha!
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 7:01 pm

- Jeśli dobrze rozumiem to szukasz piłki... pomogę ci ją znaleźć. Bierzmy się do roboty, gdzie ją ostatnio widziałeś? - Pytając pokemona już nie patrzyłem wprost na niego tylko rozglądałem się dookoła szukając wzrokiem piłki podobnej do tej na rysunku.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 7:07 pm

Pokemon zaraz narysował stary, zniszczony dom. Widać, ostatnio widział ją w jakiejś starej ruderze. Przez chwilę rozglądałeś się, chodziłeś szukając czegoś co wyglądało podobnie, aż w końcu znalazłeś. Zaraz udałeś się w kierunku drewnianej chaty, i zacząłeś ją przeszukiwać. Chwila moment i znalazłeś. Jednak to nie była ta piłka.. Jednak nie załamując się szukałeś dalej i znalazłeś. Tym razem właściwą. Vigoroth bardzo się ucieszył, i bardzo dziękował, zaraz łapą wskazał, żebyś dotknął go tą całą kuleczką w wojskowych barwach.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 7:09 pm

Tak też zrobiłem. Wyjąłem safariball i dotknąłem nim pokemona. Mechanizm wciągnął go do środka w postaci jasnej, czerwonej smugi, złożonej jakby z samego światła. W napięciu spoglądałem na niespokojnie poruszającą się kulę... pik... pik... czy się złapie?

#7
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 7:14 pm

Pokemon złapany bez zarzutu!
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 7:24 pm

I czak ma być! Idziemy dalej! Schowałem więc balla do kieszeni, zostało siedem do zapełnienia... wziąłem głęboki wdech. Wiejskie powietrze, pozbawione spalin, ciężkich metali, liczne porosty na elementach otoczenia świadczyły o tym doskonale... niestety one nie czują zapachu kupy Miltanków! Eh, taka cena zdrowia... tak czy inaczej bacznie szukałem pokemonów, a co się będę...
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyNie Lip 27, 2014 7:43 pm

Rozglądałeś się bacznie, po całej okolicy. Przeszukiwałeś każdy zakamarek, szparę. Wszystko! Nawet dziury w ścianach! Ale nie zobaczyłeś nawet najmniejszego pokemona. Jakaż szkoda..
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyPon Lip 28, 2014 11:26 am

- No dalej... nie bójcie się.. - szepnąłem pod nosem. Pewnie jeśli gdzieś tutaj siedział pokemon z naprawdę dobrym słuchem to pewnie to usłyszał. Jakiś Rattata tak na ten przykład... tak czy inaczej dalej spokojnie przechadzałem się po wiosce, od domu do domu dokładnie szukając, a jednocześnie starając się nie hałasować i nie wykonywać gwałtownych ruchów.
Powrót do góry Go down
HeadAdmin

HeadAdmin


Liczba postów : 1218
Punkty : 279
Join date : 06/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyPon Lip 28, 2014 3:26 pm

Jakiś Rattata.. I Jakiś Rattata pod nogi ci wpadł! O mało biedaka nie zdeptałeś! No, ale oczywiście to tylko przenośnia, i nie Rattata. W oddali zobaczyłeś całkiem ładne stadko.. Miltanków! Chyba właśnie szły na pastwisko.
Powrót do góry Go down
https://pokemonsilver.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyPon Lip 28, 2014 3:45 pm

Niczym drapieżnik zerwałem się do biegu. Miltanki to nie są szybkie pokemony, ni uciekną... ale i tak biegłem. W biegu rzuciłem trzy safariballe w kierunku najbliżej stojących krów. Może przynajmniej jedna z tych trzech się złapie...

#4
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 29, 2014 12:32 pm

Złapałeś równiutkie 3! Reszta popatrzyła na Ciebie i ruszyła w twoim kierunku. Chyba nie byli zadowoleni ze złapania ich towarzyszy. Zostałeś podeptany, pogryziony, ubodziony ich rogami, i wyrzucony w stodołę.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 29, 2014 12:38 pm

- Ale mam trzy Miltanki, za które na pewno dostane trochę kasy... - rozejrzałem się w około. Wstałem, już miałem się wyczyścić, ale... tak bardziej wtapiam się w tło! Wiadomo że część pokemonów normalnych to płochliwe stworzonka, tak więc w moim "kamuflażu" zacząłem dalsze poszukiwania.

#4
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 29, 2014 12:45 pm

Nagle ujrzałeś pokemona kaczkę, przynajmniej to przypomina on według twojego MG. Oczywiście chodzi o porygona2. Wystraszył się Ciebie i próbował uciekać.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 29, 2014 12:47 pm

Nie ma czasu na grzeczności! Tak rzadki okaz nie trafia się codziennie! Chwyciłem safariballa i rzuciłem nim w pokemona ze szczerą nadzieją że uda się go złapać. Porygon.. pokemon który poza legendami jest chyba najrzadszy na planecie! Muszę go mieć!
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 EmptyWto Lip 29, 2014 12:49 pm

Ajć, chyba jednak nie musisz. Pokemon wydostał się i potraktował Cie tri attackiem. Wyleciałeś w powietrze, po czym wylądowałeś w stodole niszcząc jej dach. Zdawało Ci się że coś usłyszałeś w sianie, ale chyba tylko zdawało.
(ile masz balli?!)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Filipa nr.1
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Filipa nr.3
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Filipa nr.2
» Polowanie Mee
» Polowanie Kateriny nr.1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: