Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Filipa nr.1

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 1:12 pm

#3

No cóż... fart jest zawsze wtedy, kiedy akurat jest najmniej potrzebny! Nie ma co się użalać, trzeba dalej szukać, te trzy balle nie mogą się zmarnować... a co tam. Może mi się przesłyszało, a może jednak coś się chowa w sianie. Eevee, albo Swabulu byłby fajny... ale o tym se mogę pomarzyć.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 1:48 pm

W sianie znalazłeś śpiącego pokemoa, był nim slakoth. Robił to co najbardziej lubią pokemony twojego gatunku. Chciał snu, dużo snu. Gdy nachyliłeś się pierdnął Ci prost ow twarz i przewrócił się na drugi bok.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 1:50 pm

#2

Z trudem powstrzymałem się by nie uderzyć go ręką... zamiast tego uderzyłem go safariballem, jednocześnie z tym pokemon znikł w mechanizmie. Teraz te długie trzy sekundy oczekiwania... złapie się, czy wyjdzie ze środka i... pewnie będzie dalej spał...
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 1:59 pm

Po pierwszej sekundzie pokeball piknął raz, po drugiej zrobił to drugi raz, a po trzeciej wydał charakterystyczny dźwięk złapania! Masz kolejnego pokemona!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 2:07 pm

No i świetnie... jak mówiłem fart zawsze największy jest wtedy, kiedy akurat jest najmniej potrzebny... no cóż. Ruszyłem dalej szukać jakichś ciekawych okazów, w końcu zostały mi jeszcze dwa balle i należałoby je godnie wykorzystać. A godnie, oznacza w tym wypadku złapać do nich jakiego pokemona.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 2:13 pm

Jakiegoś czyli na ten przykład Helioptile? Jeśli tak to pośpiesz się! Wygrzewa się na dachu stodoły, a raczej na tym co z niego zostało. Możesz spróbować tam wejść po drabinie, albo rzucać z dołu.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptyWto Lip 29, 2014 2:32 pm

Nie... ogólnie to strasznie fajny pok, ale jednego już posiadam... nie będę ryzykował połamania się. Ruszyłem dalej przez wioskę. Spokojnie rozglądałem się szukając pokemonów. Może jakieś latające? Coś jak Hoothoot...
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptySro Lip 30, 2014 12:52 pm

No może nie hoothoot, ale Rufflet. Ten pokemon zaczął chylić się ku upadkowi, chyba wypad z gniazda, wylądował prosto w twój plecak, i nie miał ochoty się z niego ruszać. Co teraz zrobisz? Jest dość Ciężki, może utrudnić Ci poszukiwania.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptySro Lip 30, 2014 2:57 pm

Powoli zdjąłem plecak i położyłem na ziemi.
- Hej maluszku. Pewnie po takim locie musisz być głodny... - po tych słowach rzuciłem mu pod dzióbek nieco przysmaków. Ten mały orzełek... bardzo chce go mieć, szczęście nie zawiedź mnie! Nawet nie dla zysku. Nie dla satysfakcji z rzadkiego pokemona, ale po prostu to jeden z fajniejszych - moim zdaniem - latających pokemonów! Zwłaszcza po ewolucji... w związku z tym nie czekając na nic więcej rzuciłem w pokemona safariball! Jeśli wyszedł to rzuciłem kolejny. Miałem jeszcze dwa balle, a więc i dwie szanse na schwytanie tego pokemona.
Powrót do góry Go down
Niewyobrażalny

Niewyobrażalny


Liczba postów : 353
Punkty : -560
Join date : 12/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptySro Lip 30, 2014 3:03 pm

Pokemon złapał się za drugim razem, a jego mama rzuciła tobą w miejsce z którego przyszedłeś, koniec! Podsumuj swoje pokemony, ataki mają podstawowe, a umki wpiszę edytując post.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 EmptySro Lip 30, 2014 4:07 pm

Deerling, Pidgey, Munchlax, Linoone, Persian, Stantler, Vigoroth, Miltank x3, Slakoth, Rufflet. Oto wszystkie pokemony złapane przeze mnie na tym safari. Umki jako trener i tak dopasowuję sam nie masz tu nic do klikania ;p tak więc zabieram ze sobą... Deerlinga, Ruffleta i Munchlaxa. Ka boom.

275$ za wszystkich. Czekam na charaktery na PW.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Filipa nr.1   Polowanie Filipa nr.1 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Filipa nr.1
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Polowanie Filipa nr.3
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Filipa nr.2
» Polowanie Mee
» Polowanie Kateriny nr.1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: