Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Nanori 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Nanori

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 4:44 pm

A więc dotarłaś na wieś, nie było tu zbyt ciepło bo słońce przysłaniały dosyć gęste chmury. Oby nie zaczęło padać! Ale nawet jeśli, to mnóstwo domów oraz budynków gospodarczych mogło znakomicie posłużyć za schronienie, a w końcu i tam mogą kryć się ciekawe pokemony. Tak czy inaczej powinny tam być, bo skoro nie ma ich na drodze gdzie właśnie stoisz, to gdzie indziej by miały być? A przecież w kogoś trzeba rzucać dziesięcioma safariballami które masz!
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 4:55 pm

Dostałam aż 10 balli, więc czemu nie ruszyć na przód? Lana średnio się dogaduje z innymi pokemonami, ale nie mogę pozwolić, by w mojej drużynie była tylko Emolga. Rozejrzałam się po okolicy, ale deszcz nieco mnie pośpieszał. Nikogo nie było, więc trzeba wejść do jakiegoś z domków, a to ochroni mnie przed deszczem. Poprawiłam włosy, włożyłam jedną słuchawkę do uszu i słuchając ulubionej piosenki Bts'ów weszłam do pierwszego lepszego domu po lewej jeżeli tam jakiś był, jak nie to po prawej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:08 pm

Zajrzałaś więc do pierwszego domu, a tam na środku korytarza który był pierwszym co zobaczyłaś po uchyleniu drzwi siedział mały pokemon z wielkimi uszami i wcinał jakieś jagody. Uszy obrócił w twoją stronę, ale poza tym nie zareagował na pojawienie się twojej osoby...
Polowanie Nanori 659
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:13 pm

- Jest jeszcze ktoś tutaj?
Jeżeli nie będzie nikogo pójdę do domu naprzeciwko jeżeli taki jest, jeżeli nie to pójdę do domku po lewo, bo z tego co mi się wydaje z prawej strony zaczynałam swoje safari. Swoją drogą dziwne, że na safari są takie bajery jak wioska.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:16 pm

A no są, to jest safari ful wypas! Chociaż nie do końca.. bo trzeba się nachodzić, naszukać i nakrzyczeć. Przy okazji spłoszyłaś królika! To niegrzeczne przerywać krzykiem cudzy posiłek. W dodatku żaden inny pokemon nie przyszedł do Ciebie, więc ruszyłaś w dalsze zwiedzanie...
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:19 pm

Podeszłam do kolejnego domku upominając się w duchu. Następnym razem przeproszę za przeszkadzanie w posiłku, a nawet życzę smacznego! Tak więc kolejny domek był moim kolejnym celem, zapukałam tym razem, a jeżeli nikt nie otworzy sama wejdę. Nie każdy pokemon umie otwierać drzwi, bynajmniej tak mi się wydaje. Po drodze jeszcze zrobię sobie selfie i dodam na instagrama z hasztagami: safari, pokemony. Jednak po chwili go usunę, po co mi atencja ludzi.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:23 pm

Nim wkroczyłaś do kolejnego domu na ulicy spotkałaś innego pokemona niż króli. Ten był bardziej uskrzydlony i przyglądał się tobie przekrzywiając zabawnie głowę.
- Tai! - Krzyknął niespodziewanie trzepocząc skrzydłami.
Polowanie Nanori 276
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:28 pm

Pomachałam tylko ptakowi. Nie chciałam marnować tejże szansy na niego, gdyż miałam już latającego pokemona w drużynie. Podążałam więc za moim planem i zapukałam do kolejnego domku. Jeżeli nikt nie otworzy sama to zrobię i przeproszę za najście. Ot co zrobię
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:34 pm

Ruszyłaś do kolejnego domu, a tam pusto. Ale tknięta przeczuciem zajrzałaś do pierwszego pomieszczenia, a tam drzemała sobie niewielka kulka w osobliwym kolorze. Ten pokemon z pewnością nie był typem latającym! I z pewnością nie należało go teraz budzić...
Polowanie Nanori 446
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:39 pm

Niech sobie maluch śpi, a ja pójdę taktycznie do kolejnego domku. Kto niewyspany ten zły, kto zły ten zły. Na pewno się wtedy do mnie po dobroci nie przyłączy, a tutaj chyba nie wolno było walczyć z pokemonami. Tak więc miałam nadzieję, że kolejny domek okaże się lepszy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 5:48 pm

Z rozpędu najwyraźniej pomyliłaś wyjścia, bo zamiast znaleźć się znów na drodze znalazłaś się za domem. Tu jednak był też kolejny pokemon! Dwa rogi, ogon, wymiona, jedzenie trawy... jak w ogóle można jeść trawę? Pokemon jadł. Ale przestał gdy zorientował się, że ktoś jest w pobliżu. A gdy zaś zorientował się, że "ktoś" to Ty skupił właśnie na Tobie swoją uwagę... żując wciąż ostatnią porcję trawy którą zdążył wyrwać z ziemi.
Polowanie Nanori 241
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:00 pm

- Przepraszam, już mnie nie ma. Smacznego.
Wycofałam się znów przez dom do ulicy głównej. Chciałabym w końcu jakiegoś fajnego pokemona spotkać... Dlatego poszłam do kolejnego domku.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:22 pm

Ledwo wróciłaś do budynku, a tam kolejne dziwne stworzenie! Te nie miało wymion i nie żarło trawy, ale miało za to długi, dziwnie zakręcony ogon! I było kotowate. A dodatku spoglądało na Ciebie przerażająco spokojnym wzrokiem... znaczy przez jakąś sekundę, po której niespodziewanie zaczęło się łasić!
Polowanie Nanori 431
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:33 pm

- Hej maluchu. Wybacz, ale zmykam dalej.
Pogłaskałam trochę pokemona i podążyłam dalej. Czemu nie mogę znaleźć odpowiedniego pokemona? Tylko jakieś krowy. Smuteg, żal i ból. Kicam więc dalej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:36 pm

Lubisz muzykę? Ten pokemon jest dla Ciebie! Ma skrzydła, nutkę na głowie, a więc pewnie i w głowie, jest kolorowy i sobie śpiewa ignorując otoczenie. Spotkałaś go po wyjściu z domu, siedzi na parapecie...
Polowanie Nanori 441
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:41 pm

Nadal latający ptak. Idę do kolejnego domku z wiarą. Może tam spotka mnie coś dobrego? Miałam swoich favorytów, więc nie będę marnować te szansy!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:44 pm

Jak na złość spotkałaś kolejnego ptaka! Ten był mniej kolorowy i mniej rozśpiewany, za to spał. I miał.. tylko jedną nogę!
Polowanie Nanori 163
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:47 pm

Kolejny śpiący pokemon i to ptak! Wyszłam jak najciszej z domku i udałam się dalej w poszukiwaniu swoich wybranków.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:56 pm

Pokemony chyba stwierdziły, że skoro jesteś tak wybredna to nie będą się Tobie pokazywać na oczy i... i nikogo nie spotkałaś. Trochę słabo, ale z drugiej strony może to cisza przed burzą i zza rogu wyskoczy zaraz coś super! Nie wyskoczyło. To może sprawdź następny zaróg?
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 6:58 pm

W końcu to Safari jest jeden raz na 3 miesiące? Nie będę brać nic innego niż swoich ulubieńców. Poszłam szukać dalej! Ahoj kamraci! Damy radę!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 7:05 pm

Kolejne zza rogu okazało się zbawienne, leżał tam bowiem... bardzo dziwny pokemon. Nie wyglądał groźnie, ale w sumie kto tam wie pokemony. Emolga też na groźną nie wyglądała, a jednak umiała kopać prądem. Chociaż ten to chyba z prądem obco...
Polowanie Nanori 287
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 7:23 pm

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Idę już delikatnie zniecierpliwiona dalej w poszukiwaniu perełek. Czemu takie pokemony spotykam?! Plis, get mi Azurill albo Eevee!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 7:26 pm

Nie ma lisa, nie ma myszy... ale spotkałaś kopytnego. Ten nie wyglądał już jak zwierze gospodarskie, a bardziej jak mieszkaniec lasu. Pokemon pasł się na jednym z pastwisk będących niedaleko drogi, nieustannie strzygł uszami, więc niewykluczone, że wiedział o twojej obecności całkiem blisko niego...
Polowanie Nanori 585
Powrót do góry Go down
Nanori

Nanori


Liczba postów : 47
Punkty : 42
Join date : 28/05/2016
Age : 23

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 7:31 pm

Trzy razy nie, przechodzę dalej. Losie plis.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Liczba postów : 1479
Punkty : 107
Join date : 07/07/2014

Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori EmptyCzw Cze 02, 2016 7:34 pm

Los bywa złośliwy, tak było i tym razem. Postanowił bowiem, że nie chcesz jelonka to nie dostaniesz nic... i tak włóczyłaś się po wsi szukając pokemonów, a te nie chciały dać się znaleźć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Nanori Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Nanori   Polowanie Nanori Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Nanori
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Tchomera
» Polowanie Seatha [4]
» Polowanie Shu nr. 1
» Polowanie Davira [3]
» Polowanie Gosi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: