Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Patryka [2] 34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Patryka [2]

Go down 
3 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptyPon Sie 29, 2016 8:49 pm

Dotarłeś na miejsce. Najgorsze jest to, że akurat jest burza, co sprawia, że zamek jest jeszcze bardziej przerażający. Obok drzwi wejściowych stał mężczyzna w średnim wieku, pomachał Ci szybko, abyś do niego przyszedł.. Potykając się dwa razy o kamienie dotarłaś do pana, a ten zaczął Ci opowiadać jak to tu trzeba uważać by nie wypłoszyć pokemonów z zamku.. I siebie przy okazji. Potem wręczył Ci czarny worek, w którym było dziesięć safariballi oraz przekąski w paczkach. 

- Powodzenia! - Krzynkął pan, po czym zniknął wchodząc w ścianę.

Polowanie Patryka [2] 069
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptyPon Sie 29, 2016 9:44 pm

Po wejściu na teren "opuszczonego zamku" - nawiasem mówiąc opuszczony to on był nie tylko z nazwy- spojrzałem szybko na niebo. Nie wiedzieć czemu napawało mnie... optymizmem.- Sam się czasem sobie dziwie -Po potknięciu [dwukrotnym!]stłumiłem klątwę w stronę osoby odpowiedzialnej za ten przybytek.Słuchałem faceta w skupieniu  - Co prawda byłem już na safari ,ale to jest zupełnie inne. No może nie zupełnie w obu przypadkach jedynymi mieszkańcami są pokemony. No i w obu jest diabelnie ciemno!-Po otrzymaniu potrzebnych przedmiotów miałem spytać się gdzie jest moją lampa naftowa, niestety mężczyzna nie dał mi tej szansy, prędko znikając - Dosłownie znikając! Facet wlazł se w ścianę jak gdyby nigdy nic!-Ale moja lampa...-Załkałem cicho. Po drobnej szczypcie smuteczku związaną ze świadomością iż przyjdzie mi zwiedzać ten uroczy budynek w ciemności rozjaśnianej tylko przebłyskami błyskawic dotarło do mnie co się właściwie stało. Facet wlazł w ścianę! -Co swoją drogą było czadowe! A jedyne rozwiązanie jakie nasuwa mi się na myśl ,że to duch i a przecież nie jest w wili duchów! Zapowiada się niezła zabawa!-Kiedy tak rozmyślałem do tarło do mnie że jeszcze się nie ruszyłem! -Tym razem nie spapram sprawy jak ostatnio! Pamiętaj NIGDZIE ci się nie śpieszy.-Po tych , jakże wzniosłych myślach zachęty otworzyłem drzwi na oścież z żelaznym postanowieniem złapania jakiegoś pokemona. -Przygodo nadchodzę!- Po tym okrzyku  wszedłem pewnie do budynku rozglądając się za potencjalnymi  towarzyszami!
_____________________________________________________________________
10 safari balli
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptyWto Sie 30, 2016 1:41 pm

Ruszyłeś więc w poszukiwaniu przygód.. I pokemonów. Początek zapowiada się obiecująco. Przed sobą zobaczyłeś piękny blask odbijających się oczu. Podszedłeś bliżej, nagle na ścianach zapaliły się lampy.. To Poochyena!
 Polowanie Patryka [2] 261
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptyWto Sie 30, 2016 1:46 pm

Powoli kucnąłem- Cześć Mały bądź mała! Co porabiasz?-Spytałem pokemon czekając na jego reakcje. To miejsce na pewno nie jest nawiedzone?
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptyWto Sie 30, 2016 1:47 pm

Piesek popatrzył Ci w oczy. Kiedy zacząłeś do niego mówić, ten ugryzł Cię w nos i uciekł.. Zniknął bez śladu w zakamarkach korytarza. Musisz szukać dalej. 
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 2:44 pm

- skwitkowałem i tuszyłem dalej szukając jakiego kolwiek pokemona
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 3:01 pm

5

Ruszyłeś dalej. Trafiłeś na schodu, prawdopodobnie do jakiegoś lochu czy innej piwnicy. Wtargałeś do środka, celi było tu sporo, jednakże, wszystkie puste. Tylko kurz, koje i kraty. Na szczęście były też tutaj schody do jeszcze głębszej części zamczyska. Może warto spróbować szczęścia tam?
Cóż, raczej nie masz nic do stracenia.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 3:04 pm

Bez nadmiernego myślenia ruszyłem dalej w głąb zamczyska- Moge się nawet zgubić ale pokemon znajde!
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 3:14 pm

79

Niestety. Szczęście Ci nie sprzyjało. No i chyba faktycznie lekko się zgubiłeś. Na kondygnacji, na której byłeś odnalazłeś prawdziwy labirynt! Podziemny labirynt. Ciekawe kto go tu zbudował? Cóż, mogłeś się nad tym zastanawiać, lub nie. Fakt faktem, pokemona na swojej drodze nie spotkałeś.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 3:20 pm

-Zacząłem biegać po okolicy licząc że jakiegoś pokemona to zainteresuje.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 3:30 pm

24 - Udało się~~!

W jednej ze ślepych uliczek labiryntu spotkałeś tego oto Pokemona.

Polowanie Patryka [2] Spr_3r_302

Nie wyglądał na zagubionego, wręcz przeciwnie, wyglądał tak jakby tu mieszkał. Rozkopał nieco podłogę tworząc sobie wygodne legowisko. Pokemon obserwował się, sennym wzrokiem. Tak Ci się przynajmniej wydawało, bo Ciężko coś wyczytać z jego kryształowego spojrzenia.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 3:33 pm

Podszedłem do nie go i dałem mu jakieś papu, potem spróbowałem go złapać używając 3 saffari balli
7 bali
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 4:09 pm



Sableye powąchał jedzenie niepewnie, widocznie pierwszy raz widział takie przysmaki. Nic dziwnego gatunek ten w dziczy żywi się kryształami. Jednakże, nie odrzucił on posiłku, pałaszował ze smakiem. Nadal jednak nie wyglądał na specjalnie przekonanego do twojej osoby. Jego senny wzrok nie zmienił się. Zacząłeś rzucać Safarii Balle. Pierwszy został z łatwością odbity przez mrocznego pokemona, drugi jednak dosięgnął swego celu. Sableye zniknął we wnętrzu kulki. Przez chwilę walczył, ball podskakiwał. Nie trwało to jednak długo. Udało Ci się pochwycić pokemona!

91 - nie
18 - tak
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 4:16 pm

HA mam cię!- po udanym rzucie ruszyłem dalej w poszukiwaniu innych pokemonów typu mrocznego
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 4:29 pm

48

Tylko się odwróciłeś, a tam... Pokemon! Najwidoczniej malucha zwabiły odgłosy pikającego pokeballa.

Polowanie Patryka [2] Spr_4d_451

Co prawda to nie mroczniak, ale po ewolucji takowym będzie. Maluch był bardzo ciekawski i chyba chciał się z tobą bawić. Wesoło podskakuje na swoich odnóżach. Ruszył przed siebie i przeszedł Ci między nogami kładąc się w dziurze, która znajdowała się na końcu ślepej alejki. Ufnie spoglądał w twoim kierunku.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 4:32 pm

Powoli podszedłem do skorpiona i kucnąłem przed nim wyciągając rękę pełną poke papu licząc, że się zainteresuje . Jeszcze nie wyciągałem ,kul jeszcze nie.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 5:12 pm

Pokemon przydreptał do twojej wystawionej ręki, by zobaczyć co tam ciekawego mu oferujesz. Widocznie jednak nie był zainteresowany jedzeniem, (najedzony czy co?) bo po spróbowaniu jednego ziarenka karmy, zaczął się powoli wycofywać, jakby stwierdził, że nie ma tu nic do roboty. Mimo wszystko nadal był w zasięgu twego wzroku, to chyba ostatnia szansa na próbę jego złapania, no chyba że inaczej zwrócisz jego uwagę.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 5:33 pm

Postanowiłem po prostu rzucić 2 safari balami.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 6:22 pm

40

Już pierwszy ball okazał się niezwykle cenny. Skorupi zniknął w Pokeballu. Udało Ci się go złapać, ba nawet specjalnie nie opierał się, co było dość dziwne bo wcześniej wydawał się być pełen energii. Pora wrócić do eksplorowania labiryntu. Chyba że masz inne plany.

Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 6:32 pm

Lekko zdziwiony ruszyłem dalej w labirynt korytarzy w poszuki waniu następny pokemonów
7 sam wiesz czego
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 7:02 pm

55

Udało Ci się wydostać z labiryntu, trafiłeś na schody. Wspiąłeś się do góry i trafiłeś do jadalni. Wszystkie krzesła były wywrócone a sam stół pusty jak okiem sięgnąć. Nie było tutaj również żadnego pokemona. Cholibka. Jednakże na przeciwko stołu znajdowały się trzy drzwi. Za którymiś musi znajdować się coś interesującego prawda? Cóż, nie ma co gdybać trzeba sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 7:18 pm

Postanowiłem wejść w środkowe licząc na fajnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 7:45 pm

8

Otworzyłeś drzwi, za nimi ukazał ci się ogromny pokój z wysokim sufitem. Ściany usłane były pułkami z książkami, na środku stała ogromna statua jakiegoś smokopodobnego pokemona, wszędzie walały się książki i pióra. Naprzeciw drzwi, po drugiej stronie komnaty, umiejscowione były wielkie okna, z których idealnie widziałeś ogród posesji. Byłeś w lochach, a teraz jesteś na piętrze. Schody po których niedawno się wspiąłeś były zaprawdę długie.  
Twoje rozmyślanie przerwał trzepot skrzydeł, na posągu usiadł ptasi pokemon.

Polowanie Patryka [2] Spr_4h_198_m

Spojrzał na Ciebie z błyskiem w oku i odleciał. Przeleciał nad całym pomieszczeniem, a następnie wrócił do punktu wyjścia. Z głowy statuy uniósł dziób i wydał przeciągły dźwięk.
- Crooooow.
Powrót do góry Go down
Patryk




Liczba postów : 315
Punkty : 61
Join date : 17/05/2016
Age : 23
Job/hobbies : Uczeń gimnazjium w fazie końcowej

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 7:48 pm

Podszedł to ptak i walnąłem prosto z mostu-Chcesz zaznać przygody?
Powrót do góry Go down
Seath

Seath


Liczba postów : 887
Punkty : 361
Join date : 30/05/2016
Age : 27
Skąd : Koło pierników. :V
Job/hobbies : Gierki, komiksy, seriale, marnowanie czasu, Helix Fossil. :V

Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] EmptySro Sie 31, 2016 9:32 pm

Pokemon chyba nie do końca rozumiał. Podleciał bliżej, najwidoczniej spodziewał się coś od ciebie dostać. A to ciekawska kreatura! Latał nad twoją głową wesoło kracząc.
- Crowwww!
Stworek najwidoczniej nieco się niecierpliwił. Lepiej przykuć jakoś jego uwagę. W przeciwnym wypadku wrona może wylecieć. A tego raczej nie chcemy.
Pokemon wydawał się pewny siebie i ciekawski, gdy coś błysnęło w otoczeniu momentalnie tam pofrunął, szybko jednak wrócił, mimo wszystko najbardziej ciekawiła wronę twoja osoba.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Patryka [2] Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Patryka [2]   Polowanie Patryka [2] Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Patryka [2]
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Polowanie Patryka
» Polowanie Cristy
» Polowanie Quincy'ego
» Polowanie Mee
» Polowanie Davira

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: