Pokemon Silver
Hullou. Do you want to play a game with me?
Pokemon Silver
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

*Kliknij obrazek*
Pokemonem tygodnia jest...

Każdy jego (lub jego ewolucji) posiadacz może zgłosić się do administracji aby otrzymać
-------------------------
Nagrody
+ 2 sp. def

+ 1 sp. ataku
+ MT Giga Drain
- - -

Dodatkowo rośnie szansa na spotkanie tego pokemona w dziczy.

Polowanie Davira  34yze55
BlackButlerHogwartDream
W sprawie wymian proszę pisać do HeadAdmina/Filiposa44. Przyjmujemy buttony o rozmiarze 152x52 lub mniejszym.
RPG online - najlepsze internetowe gry online, gry przeglądarkowe i MMORPG | Toplista i-rpg.plGry w przeglądarceToplista gier!TOP50 Gry

 

 Polowanie Davira

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySro Sie 24, 2016 2:59 pm

Idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek. Woda, trawa, trochę drzew na około. To raj dla pokemonów wodnych. Gdzieniegdzie możesz zauważyć innych trenerów którzy szukają pokemonów za pomocą wędki. Jeden z nich pomachał Ci ręką. Podszedłeś do niego. Ten zaczął recytować regulamin. Kiedy już w końcu skończył wręczył Ci 10 safariballi i masę przekąsek. 
- Powodzenia! 
Polowanie Davira  029
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySro Sie 24, 2016 3:14 pm

Gdy już dowiedziałem się wszystkiego co trzeba i otrzymałem przedmioty, ruszyłem na poszukiwania.
- Powinienem był wcześniej zakupić jakąś wędkę. - pomyślałem na głos, spoglądając na trenerów z wędkami.
- Ale w sumie, nie wszystkie pokemony wodne pływają. Istnieją gatunki, które przecież żyją na lądzie. I to nimi się zainteresuje. - dodałem jednak po chwili uśmiechając się i idąc dalej.
Postanowiłem udać się na obchód wokół jeziora, szukając miejsca, gdzie akurat nie będzie żadnych trenerów. Gdy znajdzie się takie, wyjmuję jeden z safariballi. Rozglądam się uważnie, by wiedzieć, jak wygląda krajobraz wokół mnie. Trzeba dokładnie rozplanować plan działań.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyCzw Sie 25, 2016 6:08 pm

Obiecujący początek.. Na swój sposób. Podziwiając piękne krajobrazy zauważyłeś Feebasa z wychyloną głową. Ryba podpłynęła do ciebie i chlapnęła cię wodą. 
 Co teraz uczynisz z niemiłą rybką? 
Polowanie Davira  349
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyCzw Sie 25, 2016 7:23 pm

Gdy zobaczyłem rybę, która podpłynęła do mnie, myślałem, że ma miłe zamiary.
- O, wi... - nie dokończyłem, bo ochlapała mnie wodą. Spojrzałem na ochlapaną część ciała i z powrotem na rybę. Moja twarz znacznie spoważniała.
- To było nieładne. - powiedziałem do ryby. Miałem już rzucić safariballem, ale zahamowałem rękę z tyłu, gdy robiłem.
- W sumie, zapewne zaraz unikniesz balla poprzez zanurzenie się. Nie mam ochoty ich marnować, więc pływaj sobie. - stwierdziłem, po czym nieznacznie oddaliłem się od jeziora, na wystarczającą odległość, by ryba nie mogła mnie znów ochlapać. Ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyCzw Sie 25, 2016 7:50 pm

Zostawiłeś więc rybę w spokoju. Oddaliłeś się od jeziora. Idąc nie spotkałeś żadnego pokemona . Nic dziwnego, pokemony typu wodnego wolą wodę, a czym dalej jeziora tym mniej wody. Po paru minutach łażenia Twoim oczom ukazało się skrzyżowanie. Dwie ścieżki. Jedna w lewo, druga w prawo. Którą wybierzesz? 
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyCzw Sie 25, 2016 7:55 pm

(Chyba raczej rozwidlenie. Skrzyżowanie, to jeszcze by była droga prosto)
Gdy dotarłem do skrzyżowania (rozwidlenia), ustawiłem się pomiędzy i spojrzałem najpierw na lewo, a potem na prawo.
- Hm, myślę, że pójdę w lewo. - stwierdziłem. Trzymając safariball w jednej ręce i przekąski w drugiej, rozglądałem się za Pokemonami.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyCzw Sie 25, 2016 8:23 pm

Wybrałeś więc ścieżkę w lewo. I był to chyba dobry wybór. Twoim oczom ukazało się... Kolejne jezioro. Jednak nie było tu wędkarzy. Pusto. Obszedłeś więc jezioro dookoła. Potem jeszcze raz. I jeszcze raz. Nagle na Twojej drodze stanął Mudkip.
Polowanie Davira  258
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyCzw Sie 25, 2016 8:48 pm

Widząc Mudkipa, postanowiłem spróbować. Kucnąłem i położyłem na ziemi dwa smakołyki.
- Proszę, częstuj się. - powiedziałem i odszedłem na trzy kroki. Rękę z Safariballem schowałem za sobą.
- Hm, chyba źle to rozegrałem. No trudno, może jest milszy niż ta wredna ryba. Wtedy może znajdzie się sposób na złapanie go. I może nie będę musiał robić tego w sposób nachalny. - stwierdziłem w myślach, zachowując jednak naturalną twarz.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyPią Sie 26, 2016 6:10 pm

Pokemon ewidentnie był przestraszony. Kiedy tylko podałeś mu parę smakołyków ten delikatnie podszedł i zjadł jeden z nich. Nagle uciekł czym prędzej. Prawdopodobnie zauważył Twojego safariballa. A to pech.. Musisz szukać dalej.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyPią Sie 26, 2016 7:09 pm

- No dobra. Przynajmniej go nakarmiłem. - wziąłem pozostałe smakołyki i ruszyłem na dalsze poszukiwania.
- Trzeba szukać dalej. I złapać wreszcie jakiegoś pokemona. - postanowiłem już ciszej. Spokojnie rozglądałem się za pokemonami czy jeziorem. Szczególnie za jeziorem, ponieważ im bliżej jeziora, tym większa szansa na złapanie pokemona. A przecież to właśnie poszukując pokemonów udałem się na safari.
- Jestem zbyt pobłażliwy. Powinienem rozegrać to bardziej nachalnie i po prostu po safari przekonać do siebie złapanego pokemona. - stwierdziłem podczas poszukiwań.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyPią Sie 26, 2016 11:36 pm

Chodziłeś 15 minut dookoła jeziora. Zaczynało Cię to już nudzić, lecz nagle z wody wyskoczył Buizel i stanął przed Tobą. Pomachał Ci łapką i krzyknął wesoło: - Bui! Bui! - Chyba chce iść z Tobą, ale powinieneś z nim o tym pogadać. 
Polowanie Davira  418
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySob Sie 27, 2016 8:08 am

Myślałem, że już nie spotkam żadnego pokemona, a tu proszę.
- O, cześć. - przywitałem się, także machając łap... tfu, ręką. Nigdy nie spotkałem takiego pokemona. Wydawał się przyjazny. Ale w sumie, nigdy nic nie wiadomo. Położyłem Safariballa na ziemi i wziąłem do ręki trochę smakołyków.
- Chcesz? - zapytałem, wystawiając rękę. Postanowiłem zobaczyć, jak się zachowa.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySob Sie 27, 2016 1:47 pm

Pokemon usiadł przed Tobą i zaczął objadać się przekąskami. Kiedy już skończył jeść wskoczył Ci na grzbiet i pokazał łapą na przód, co ma oznaczać "W drogę".. Jeny.. On chyba naprawdę Cię lubi.. Nie zepsuj tego! 
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyPon Sie 29, 2016 12:25 am

- No dobra, prowadź. - odpowiedziałem i z Buizelem na plecach ruszyłem w drogę.
- A, poczekaj. - powiedziałem gdy zrobiłem kilka kroków. - Wezmę tylko tego safariballa. Spokojnie, nie będę cię łapał. Chyba, że sam będziesz chciał dołączyć. - odezwałem się, dwa ostatnie zdania dodając po chwili. Nie chciałem go przepłoszyć. Mogłem to rozegrać w sposób bardziej przeze mnie lubiany, czyli po przyjacielsku i postanowiłem spróbować.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyWto Sie 30, 2016 1:01 pm

Pokemon zaprowadził Cię na kolejne jezioro. Te zdawało się tętnić życiem. Wszędzie pluskała woda, gdzieniegdzie ruszały się nienaturalnie krzaki. Tutaj musi być dużo pokemonów! Po chwili Buizel zeskoczył z Twojego grzbietu i stanął przed Tobą. Chyba chce do Ciebie dołączyć.
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptyWto Sie 30, 2016 2:31 pm

Gdy dotarliśmy nad jezioro, rozejrzałem się. Gdy Buizel zeskoczył mi z grzbietu i stanął przede mną, postanowiłem spróbować. Dałem mu jeszcze jeden smakołyk.
- Chciałbyś może dołączyć? - zapytałem, wystawiając ku niemu safariball. - Będziesz miał okazje poznać trochę świata, pokemonów. Będzie można zakosztować różnych wyzwań. - dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySro Sie 31, 2016 2:10 pm

Pokemon był już zniecierpliwiony Twoim zwlekaniem. Wziął safariballa z Twojego plecaka i rzucił go sobie w głowę. 1...2...3... Pokemon bez problemu się złapał. To Twoja pierwsza zdobycz na tym safari. Gratulacje! 
Powrót do góry Go down
Davir

Davir


Liczba postów : 384
Punkty : 171
Join date : 19/09/2014
Age : 22
Skąd : Polska, a co myślałeś? Wietnam?
Job/hobbies : [tajemnica]
Inne Konta : Nie posiadam

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySro Sie 31, 2016 3:40 pm

- No dobra, skoro postanowił sam wziąć safariball. - stwierdziłem, wziąłem safariball z Buizelem i włożyłem go do plecaka.
- Mogę zabrać tylko jednego pokemona... Wydaje mi się, że polubił mnie. A nawet jeśli, to najwyżej się z nim zaznajomię. Zawsze można polubić się z pokemonem. Trzeba tylko wiedzieć, jak to robić. - dodałem. Po chwili namysłu ruszyłem w drogę powrotną. Mimo to rozglądałem się. Może jeszcze po drodze spotkam jakiś gatunek pokemona, który kiedyś spotkam w swojej podróży.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Liczba postów : 706
Punkty : 197
Join date : 11/07/2014
Age : 21

Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  EmptySro Sie 31, 2016 5:50 pm

BuizelPolowanie Davira  Male-icon
Polowanie Davira  418
Typ:
Polowanie Davira  Water
Charakter: Ten pokemon to typowy wojownik! Uwielbia walki i wszystko co z nimi związane. Kiedy w centrum pokemon jest transmitowana jakaś walka, trener musi poczekać, aż ten ją obejrzy. Inaczej nie ruszy się z miejsca. Lubi trenować. W przyszłości chce walczyć w największych turniejach regionu Shiruba, ma nadzieję, że trener mu w tym pomoże. Darzy Adriado niesłychaną miłością. 
Umiejętność: 
Ataki: Sonic Boom, Focus Punch
Statystyki: 
Atak: 7
Sp.Atak: 6
Obrona: 4
Sp.Obrona: 4
HP: 1000
 Trzyma: Brak przedmiotu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polowanie Davira  Empty
PisanieTemat: Re: Polowanie Davira    Polowanie Davira  Empty

Powrót do góry Go down
 
Polowanie Davira
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Polowanie Davira [2]
» Polowanie Davira [3]
» Polowanie Quincy'ego
» Polowanie Mee
» Polowanie Filipa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Silver :: Zaplecze :: Archiwum :: Safari-
Skocz do: